0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
ааааа стана!До сега имах проблеми с нета- нещо ужасно, а така ми се искаше да ви споделя какво е станало!При нас времето е страхотно, отивайки към църквата си мислех мои си работи, спрях и почувствах цялата ви положителна енергия, сякаш много мамчета вървяха духом с мен. Беше много приятно, запалих възможно най- голямата свещ, казах това за което съм отишла, помолих се да ни се разреши...СЕГА САмО НЕКА ДА СТИСКАмЕ ПАлцИ  8)
Момичета ,СИМОНИ има проблем с нета,но каза да ви предам ,че е ходила в църквата ,усетила е  положителната енергия и силата  на мисълта ни.И силно се надява ,че ще се сбъднат желанията ни :bighug:
*
simoni благодаря ти с цялото си сърце, че ни споменаваш в молитвите си  :bighug: :balk_21:
 

А Симони,ти си успяла да влезеш.Благодаря ти мила,само да знаеш колко съм ти благодарна.ЕднА такава благородна постъпка не всеки би направил.
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Дано Господ чуе молитвите ни и се смили над нас :bighug:
Радвам се, че ви има  :balk_104:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
<a href="http://" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://</a>да най- накрая решиха да ни оправят нета за да може да си влезна при новите приятелчета, момичета страхотно е да видиш хората в църквата- толкова различни, толгова чужди, но всеки пише и се надява с това писмо да му се сбъдне най- съкровеното желание- пред Господ всички сме равни!Аз се чувствах като мисионер наистна, може да си го направим като традиция на живущите в софия по веднъж в седмицата да посещаваме църквата!Това ми харесва, аз го подкрепям!И пак да кажа че само си повтарям Дано, Дано!Мъж ми почва да става любопитен само ме разпитва какво си пишем, ама какви сте- аз го избъзиках и му казах Чичковци с бради :lol:
*
ами то и моя мъж все пита кокво толкова си пишем
затова аз пиша само като съм на работа или когато съм сама вкъщи  :D :D :D
ама те мъжете са като децата само разпитват кой, как и защо  :wink:
 

*
Много ти брагодаря Симони, надявам се тази обща молитва ще донесе щастие за всички ни.Днес ми дойде, а такива надежди имах този месец...Единствено тази молитва и вашата надежда днес ме кара някак да изкарам деня!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Simoni и аз ти благодаря с цялото си сърце.Днес денят ми започна ужасно благодарение на свекърва ми която ме разтрепери така, 4е ми трябваха 20 мин в къщи да спра ръцете си да треперят.Но...дори и тя неможе да унищожи вярата ми в доброто:)
Прегръщам ви всички:))))))
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
много ми е мъчно че ти е дошло, но гледай на пред знам че е много изтъркано това изречение, но не се отчайвай и аз се бях отчаяла, а да видиш сега каква хубава дъщеря имам.Даже знаеш ли Таис всеки ден като ставаш от сън си повтаряй по минутка, АЗ ВЯРВАМ И ЗНАМ ЧЕ МНОГО СКОРО ЩЕ СЕ СЛУЧИ!Неунивай напротив вярвай! :P
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
чакайте че огдавна не съм задавала глупавите ми въпроси- кои ще ми кажа колко дена да чакам, ако лелката закъсне-охххх дано, да не ми дойде!
simoni благодаря ти от цялото си сърце  :bighug: :bighug: :bighug: аз бях с теб в 12:45 и се молех да се сбъдне мечтата на всяка една от нас и съм сигурна,че ще успеем.Още веднъж ти благодаря много  :bighug:
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Simoni, първо и аз искам да е прегърна и да ти благодаря да пламъчето, което запали за нас! Сигурна съм, че Господ рано или късно ще чуе молитвите ни!
И второ - нека да закъснее 1-2 дена и тогава атакувай тестовете!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
подкрепям sof - изчакай 1-2 дни и давай  :balk_21:
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
 mf_bounce8еми щом казвате нека чакането да започне сега :D.
Tais,съжалявам мила ,но продължавай борбата,поплачи си ,изпрви се и продължи с нови сили :bighug:
Lisko,такива хора изобщо се опитай да ги игнорираш ,и не ги отразявай  :D
simoni,и аз подкрепям твърдението на момичетта за 1-2 дни .Нека чакането ти се удължи с  :cloud9:
*
симони и аз съм на мнение, че трабва да почакаш поне 2 дена а ние през това време ще стискаме палци, а за доки поне 10 дни.
 

Tais syvalqwam.. :bighug: горе главата!
Lisko тая твоя свекърва неможеш ли да я виждаш по-рядко...твърде често те ядосва.. :(
Simoni и аз мисля,че трябва да изчакаш още 2 дни за тест  :crossfingers:
що се отнася до питането...мъжът ми се чудеше ужасно много какво толкова пиша с часове...и ме заплашваше,че ще спре интернета  :lol:,но миналата седмица прочете няколко теми/избрах му по-емоционални  :wink:/ и тогава разбра..кза,че не е предполагал колко сме огорчени понякога и колко имаме нужда от подкрепа и разбиране,което немогат явно да ни дадат хора,които не чустват нещата като нас.. :D!оттогава нито веднъж не ми е казал"стига вече с тоя форум" ..даже си купи лаптоп,за да като се прибере ако съм на компа да не се налага да ме чака или пък аз да трябва да спирам да пиша..каза -"за да си доволна и да си се ровиш колкото искаш в нета,щом това те успокоява,без да се съобразяваш с мен" ..не е ли съкровище!
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
simoni Благодаря ти мила за молитвата която ще огрее всеки един дом, имаш  силна прегръдка от мен :bighug:  :hug2:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html