0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте момичета,
И аз съм от Не чакащите , но по- точно съм от гонещите :wink:
Тея дни си правя тестове и взеха да стават положителни и с милото ми работиме усилено :D
Симона, предлагам ти да отидеш и да си пуснеш един кръвн тест за да видиш как стои положението :wink:
На всички не чакащи пожелавам  :bfp1:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Добро утро, момичета - кокичета! Аз съм супер-ранобудна днес и реших да си пийна кафето пред компа!
Симони, и аз съм на мнение, че един кръвен тест ще даде отговори! Отивай към лаб. да ти източат кръвчицата и след това право тук да се хвалиш!
Лейдибейби, хайде, успех в гоненето! От днес и аз започвам с тестовете за О...
Розичка, не сме ли пак заедно с теб в ловуването?!
Вече изтървах края кой гони яйцето, кой чака, ама на всички пожелавам Успеееех!
ПП: После в офиса като ида ще взема лист и химикал и ще направя аз един календар на месеца - кой за +++, кой яйцегонещ! Дано да имам само време!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Ей, добро утро и от вен.Днес сме на работа до 13 часа и после мисля да ходя по магазините.Баба ми има на 3 март Р.Д,а после на 7 март и малчо- палчо, трябват подаръци :D.Чувствам се добре и много благодаря на всички, които ме подкрепят да задавам :ask: :book: въпроси!Знаете ли мисля да си изчакам до деня на лелчето и тогава да му мисля.Днес в колата предупредих мъжо ми, че ако ми дойде на 4-5.03. да си стяга гащите, че ще го спукам от сексс :oops:Той ме успокой с думите_Събирам материала! 8OПри нас е малко по- трудно правенето на бебе, защото понякога ни изненадват от озад две малки очички! :bori_015:Хубав ден на всички, айде някои да ми каже с кого ще чакам на 4-5 лелката и с кого ще ходя до Аптеката на 7?Айде да си правим теста с някои заедно,иска те ли?Аз на 7 ще си правя, ако не ме изненада лелката...
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Така, мацки, по общ преглед из темата вижте до какъв резултат стигнах:
ЧАКАЩИ:
Tanita 13 :bfp:
Tancheto   2.03. :bfp:
Simoni   4.(5).03 :bfp:
happymery   5.(6).03 :bfp:

ЛОВУВАЩИ:
Ladybebi :eggsperm:
Rouzi-Anna :eggsperm:
Silvi4ka :eggsperm:
Lubaboiko :eggsperm:
Vesska :eggsperm:
Krasiko :eggsperm:
Clevergirl_75 :eggsperm:
_Elfita_ :eggsperm:
Sof
:eggsperm:
dianka :eggsperm:

« Последна редакция: Февруари 29, 2008, 11:21:12 am от sof »

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Ама си скица Соф...  :lol: Много добре!!! Аз освен да пожелая успех на всички ,друго нензам какво да ви кажа.. Хайде лек ден на всички и мнооого положителни емоции..  :bighug: :crossfingers:
*
Sof, моля те, запиши ме и мен към ловуващите  :oops:
лек и успешен ден на всички, ще се видим другата седмица!!!
Sof, благодаря, че съм в списъка на чакащите положителен резултат, :D ама аз и втори тест правих, и той е отрицателен. Онова гадното кафеникавото течение си продължава, днес е станало розовко. Така че, очаквам скоро да ми дойде на гости лелката. Ама дано да е по-скоро, чееее....вече нерви нямам.  :?

Я да ви питам вас, мъжа ми е със Астенозооспермия, така се оказа от спермограмата...Та, при какъв доктор трябва да ходи сега - при уролог, при андролог.... :ask:
« Последна редакция: Февруари 29, 2008, 10:58:51 am от Tanita13 »
Здравейте, милички Днес съм в много хубаво настроение и не знам на какво се дължи. Сигурно на .
Sof, браво за списъка Определено имахме нужда от него, та да знаем с коя какво се случва. И да не пропускаме някой.
Симони, честити ти рожденници и се радвай на малката принцеска, а бебо няма да се забави  :dance2: А колкото до питането - ами питай си, няма срамно, който може ще ти отговавя, който не, ще си мълчи или окуражава  :D.   :crossfingers: скоро дъщеричката ти да си има  :sbabygirl: или  :babyboy: А защо не и  newsm06?
Следвайки списъка на Соф, успех на всички чакащи и искам за баба Марта най-малко 4  :bfp:
А на голямата групичка ловуващи, дето сме се събрали, пожелавам много  :bed: тия дни, а после Божа работа -  ще чакаме и тръпнем заедно :grouphug2:
Хубав последен февруарски ден ви пожелавам, изпълнен с много усмивки и приятни емоции !
Don't worry, be hippy
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
<a href="http://" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://</a>еХ чЕ СмЕ СИ ГОТИНТИ- после в комплект да се преместим в другата темичка  :eating: preggo!Да ей това чаках- да се направи списъче кои гога е, бравоо и от мен на стеф(дано не съм сбъркала с името!Ако съм сори)Нека отвреме на време да се записва ме за да се следим с другите мацки, аз предлагам?Айде стискам :eating: :crossfingers: :goodluck:ама на всички! :P
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Sof, моля те, запиши ме и мен към ловуващите  :oops:
лек и успешен ден на всички, ще се видим другата седмица!!!
Вътре си  :D

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Аз не знам още колко време ще мога да правя редакции на поста си, но ако иска някой от морераторите да го изкара в отделна тема... Така ще можем да се следим  :wink:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Здравейте, момичета! Големи сте скици  :bighug: на всички! Соф, страшна си!  :lol: :lol: :lol: Абе момичета, вие какво работите?  :lol: как намирате толкова време да пишете!  :lol: :lol: :lol: Ноооо добре, че ви има! Аз от доста време не съм писала, но пък всеки ден ви чета и много ви стискам палци  :crossfingers: !
При мен няма нищо интересно, затова и не съм писала. След като и почивката не помогна за забременяването, този месец съм се отдала на всички възможни изследвания и лечения и гледам напред към АРТ процедурите. Основния ми проблем е хормонален. Докторът твърди, че трябва хормоните само да оправя, но аз две години живея на хапчета и хормони в норма! И пак не стана, тръбите са ми бая нагънати, но все пак пропускливи! но и това не помага, така че се мятаме!!! Не мога да чакам още 3 години........
Аз лека полека започвам да споделям на моите приятели проблемите, които имам. Те не могат да ме разберат на 100 %, но пък засега добре и доста адекватно реагират. Още никой не ми е казал: "Успокой се и ще стане!"  Такъв мога направо да го застелям!  :cupid: ама не с лък!  :lol: :lol: :lol:
Сега съм се отдала на ремонт и обзавеждане. И като ни стане едно хууубавичко у дома, и знам ли, току виж и бебето се появи!  :sbabygirl:
А Роузи, вие правите ли нещо по въпросас двете години. Иследвали ли сте се и какви са резултатите.
Момичета, успех на всички! Всеки ден си мисля за вас! и знам, че ще успеете!!!!!!  :grouphug:
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Така, мацки, по общ преглед из темата вижте до какъв резултат стигнах:
ЧАКАЩИ:
Tanita 13 :bfp:
Tancheto   2.03. :bfp:
Simoni   4.(5).03 :bfp:
happymery   5.(6).03 :bfp:

ЛОВУВАЩИ:
Ladybebi :eggsperm:
Rouzi-Anna :eggsperm:
Silvi4ka :eggsperm:
Lubaboiko :eggsperm:
Vesska :eggsperm:
Krasiko :eggsperm:
Clevergirl_75 :eggsperm:
_Elfita_ :eggsperm:
Sof
:eggsperm:
dianka :eggsperm:


Гледам, че списъкът на чакащите е по-малък от този на ловуващите, та реших да ме впишеш и мен към чакащите :bfp:, а след това и другите се присъединят към нас, но условието е всички в общия списък на +++ резултат и с  :cloud9: :crossfingers:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
ЧАКАЩИ:
Tanita 13 :bfp:
Eagle   :bfp:
Tancheto   2.03. :bfp:
Simoni   4.(5).03 :bfp:
happymery   5.(6).03 :bfp:

ЛОВУВАЩИ:
Ladybebi :eggsperm:
Rouzi-Anna :eggsperm:
Silvi4ka :eggsperm:
Lubaboiko :eggsperm:
Vesska :eggsperm:
Krasiko :eggsperm:
Clevergirl_75 :eggsperm:
_Elfita_ :eggsperm:
Sof
:eggsperm:
dianka :eggsperm:


Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Да аз съм към НЕчакаштите на 5 или 6-ти. Така, че симони с теб май ще сме до аптеката за тесчета на 7-ми :)
Хайде дано е плодовит този месец :)
Упсех!
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Соф,браво ,аз също мислех ,че е дин такъв списък ще ни е много удобен,хубаво ще е да е на 1 страничка ,ама кой ще прави поправките?Това е само прдложение.
happymery ,Simoni,Tancheto,Eagle,Tanita 13,Стискам ви много силно палци :crossfingers:нека започнем новия месец с  :bfp:
А на всички ловуващи да си пожелаем много късмет и послушни спермита :D
Олимпия,правихме изследвания ,но на грешното място(за което много съжалявам)та сега започваме в клиника по стерилитет.И всичко това благодарение на това че открих Зачатие.
*
Абе момичета ,къде ни изчезна biby21?!? Нещо съм се присетила че я няма .. Какво ли се случва с нея?!?! Дано всичко да е наред..
А и Меги и тя...
Също забелязвам ,че скоро не са писали Dragica ,Krasiko ,Jael.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Верно, бая се губят от форума! Ама може хубавото време да ги е изкарало навън на разходка, а ние седим по офисите и шляпаме в интернет  :lol:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!