0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Въпроси и отговори
« Отговор #320 -: Юли 09, 2007, 10:18:23 am »
Мляко - Елена, Верея, Био кисело мляко

Плодове - всичко, което в момента е на пазара, май само пъпеш и диня не съм дала още.

Вечеря - още си пие АМ, че ако му го взема и ти в Бургас ще чуеш  :lol:

Риба - прясна пъстърва, сварена, изчистена със зеленчуци или в рибена супа.
В очакване ....
Re: Въпроси и отговори
« Отговор #321 -: Юли 09, 2007, 14:15:46 pm »
Мляко - Био кисело мляко.
Вечеря - понякога кисело мляко с 2 бисквитки, но по-често си иска АМ, след това му давам 1-2 бисквитки да си ги гризе. Но идеята със супата е добра, ще пробвам тези дни.
Плодове - череши (белени, разделени на 2), банан, праскови и кайсии (белени, на дребни парченца). Планирам пъпеш. Ябълките ги е ял настъргани, но не ги харесва.
Риба - не съм давала още. Дони, добре че повдигна въпроса  :wink:
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    sami

  • *****
  • 1148
  • Обожавам малките ми куклички!!!!!!!
Re: Въпроси и отговори
« Отговор #322 -: Юли 09, 2007, 16:33:11 pm »
Момичета,пъпеш не давате ли?
Аз им давам почти всякакви плодове вече:
пъпеш,праскова,банан,череши,кайсии,сок от диня.....


http://www.zdravei.bg/videos/id_6940/title_v
torija-rojden-den/http://bg-mamma.com/ticker/69256
*
Re: Въпроси и отговори
« Отговор #323 -: Юли 09, 2007, 22:01:50 pm »
аз вече съм дала всичко каквото има на пазара.няма проблем за сега.яд ме е че закъснях доста с рибата.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Въпроси и отговори
« Отговор #324 -: Юли 09, 2007, 22:24:27 pm »
sami, аз също дадох пъпеш наскоро. Сега сутрин към 10 ч. смиламе една обелена праскова с пъпеш и това и даваме като плод. Дала съм вече сурови череши, вишни (на сок), ябълки, праскови, пъпеш, диня, банан. Само с черешите имахме проблем, че стомахчето и не ги преработва добре, пък и разстройство хвана.
Риба (пастърва) мисля да сготва тази вечер. Малката наскоро яде зеленчуково пюре с рибен бульон и нямаше проблем.


*

    sami

  • *****
  • 1148
  • Обожавам малките ми куклички!!!!!!!
Re: Въпроси и отговори
« Отговор #325 -: Юли 10, 2007, 12:44:34 pm »
gabi 32,черешите по принцип са разхлабителни плодове!
И аз ,като им дадох,после не помня колко памперси сменихме! :lol:
А на колко е малката!
Питам,защото не знам от кога да им дам риба :(


http://www.zdravei.bg/videos/id_6940/title_v
torija-rojden-den/http://bg-mamma.com/ticker/69256
*
Re: Въпроси и отговори
« Отговор #326 -: Юли 10, 2007, 23:13:57 pm »
Сами виж на предната страница сме писали за рибата.може от над годинка да се дава.пастърва, бяла риба.при теб със сигурност има голямо разнообразие от прясна риба ,за което благородно ти завиждам. :wink: целувки на пиратките :lol:
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Въпроси и отговори
« Отговор #327 -: Юли 11, 2007, 14:08:09 pm »
gabi 32,черешите по принцип са разхлабителни плодове!
И аз ,като им дадох,после не помня колко памперси сменихме! :lol:
А на колко е малката!
Питам,защото не знам от кога да им дам риба :(

sami, малктата е на 11 мес. Нямахме други проблеми с рибата, освен че не я хареса и хапна малко. Иначе съм срещала мнения за рибата, които варират от над 9 мес до над годинка.


*
Re: Въпроси и отговори
« Отговор #328 -: Юли 12, 2007, 14:59:44 pm »
Момичета я кажете с какво трябва да бъде захранен Тони, че да мога да го пробвам на кухнята. Е десертите с мляко няма да давам, но поне ще има разнообразно меню, че вече се пищисях да мисля какво да давам/пробвам.

П.П. Още едно въпроссче, в манджите не слагат мляко нали или ...?
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпроси и отговори
« Отговор #329 -: Юли 12, 2007, 16:06:56 pm »
Перде, след като искаш "разнообразното меню на кухнята" - проучи какво включва това меню и ще си отговориш сама на въпроса какво трябва да е ял вече Тони. всичко от това меню. или повечето неща, за да не хвърляш прекалено много храна.
в супите може да има застройка с яйце и мляко!
обикновено на кухня тръгват след 10-тия месец.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Въпроси и отговори
« Отговор #330 -: Юли 12, 2007, 16:15:59 pm »
Перде, със сигурност трябвада захраниш с   всички видове месо. А Тонката е още малък за телешкото напр. Нашето педи ни каза, че макар телешкото да е по-леко от свинското, не се препоръчва за деца под годинка, защото съдържа 2 вида белтъци, които дават много ядове - тип алергии.
Я виж моите таблици от темата за алхимията, оттам може да ти дойдат идеи.
В очакване ....
*
Re: Въпроси и отговори
« Отговор #331 -: Юли 12, 2007, 16:56:31 pm »
В нашата бургаска кухня от 9 -12 м. дават само пилешко месо и незастройват супите, това знам със сигурност. А иначе менюто съм го гледала и май само чушката и домата не сме въвели. Мисля като навърши мин. 9 м. да го запиша да видим.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Въпроси и отговори
« Отговор #332 -: Юли 12, 2007, 17:47:58 pm »
Наде записах ги на кухня след 10,5 месеца. Домат бях въвела с хипско пюре преди това. Като тръгнаха на кухня вече спрях да броя въвежданията. Приех, че вече са захранени и това е. :)
*
Re: Въпроси и отговори
« Отговор #333 -: Юли 12, 2007, 21:00:58 pm »
Едно бързо въпросче и от мен :wink:

С колко сухара правите попарата?
Аз слагам 2 сухара и едно бисквитче (защото не я иска без), малко сиренце и заливам със 100 гр. чай, ама то става много малко :( На авентските контейнерчета до половината, дали му стига на диването незнам?
*
Re: Въпроси и отговори
« Отговор #334 -: Юли 12, 2007, 21:23:49 pm »
Моята приятелка, прави попарата с 3-4 сухара, слага и малко плодово пюре, защото иначе не я яде нейната мома. Горе долу 200-220 мл. й излиза, аз виждам крайното количество попара, защото закусваме навън към 10.00-10.30 ч.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Въпроси и отговори
« Отговор #335 -: Юли 12, 2007, 21:34:24 pm »
хм, явно е малко това дето го бъркам, ще вземе да отслабне звяра :lol:
*
Re: Въпроси и отговори
« Отговор #336 -: Юли 12, 2007, 22:28:42 pm »
По 3-4 сухара и аз слагам. Общо количество 220-230 мл.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпроси и отговори
« Отговор #337 -: Юли 12, 2007, 22:32:12 pm »
а бирата кога въведохте?  :wine: :jump12:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Въпроси и отговори
« Отговор #338 -: Юли 12, 2007, 22:40:23 pm »
Вчера  :jump12:
*

    sami

  • *****
  • 1148
  • Обожавам малките ми куклички!!!!!!!
Re: Въпроси и отговори
« Отговор #339 -: Юли 13, 2007, 12:56:50 pm »
Сами виж на предната страница сме писали за рибата.може от над годинка да се дава.пастърва, бяла риба.при теб със сигурност има голямо разнообразие от прясна риба ,за което благородно ти завиждам. :wink: целувки на пиратките :lol:
И на вас много целувки! :bighug: :bighug: :bighug:


http://www.zdravei.bg/videos/id_6940/title_v
torija-rojden-den/http://bg-mamma.com/ticker/69256