0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #220 -: Април 16, 2007, 20:30:53 pm »
Мари, махай панталона моментално. На мен едни подобни дънки тракива контракции ми докараха, че за малко да родя в седмия месец. Изкарах си акъла и от тогава не искам и да ги виждам. Сега нося един изключително удобен панталон с ниска ластична талия.
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #221 -: Април 16, 2007, 22:52:04 pm »
И аз да кажа за сутиените-вдигнала съм само 1 номер,хич го няма бюста ми,дано мляко да има после поне!!! :P
Дано да няма връзка между размера и млякото :(!
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #222 -: Април 16, 2007, 23:53:14 pm »
Аз докато бях бременна не търпях нищо стегнато на корема. Веднага ми докарваше контракции. Моят съвет, всяка бременна е красива, дори с широк гащеризон :wink:. Носете това което ви е удобно. За размера,за мое голямо съжаление си останах както преди да забременея. Разбира се, най разочарован е мъжа ми :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #223 -: Април 17, 2007, 10:58:55 am »
Няма никаква връзка между размера на бюста и количеството кърма :) Дано има достатъчно при всички ви!
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #224 -: Април 17, 2007, 16:15:54 pm »
Аз докато бях бременна не търпях нищо стегнато на корема. Веднага ми докарваше контракции. Моят съвет, всяка бременна е красива, дори с широк гащеризон :wink:. Носете това което ви е удобно. За размера,за мое голямо съжаление си останах както преди да забременея. Разбира се, най разочарован е мъжа ми :lol:

и аз така! всичко стегнато мяхна още на третия месец...ходя си с панталони с ластични платки - имам си 2 и съм адски доволна. колкото до сутиените, дори не съм сменяла мойте!! почти няма увеличение...аз се надявах съо "да видя нещо по-така", ама не би  :lol: мъжа ми вика "е само толкоз ли"?!  :D е колкото-толкова! важното е, че дейтвително кърмата не се влияе от размера - ама въобще! даже понякога малките гърди имат повеле от големите....така че споко :wink:
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/21469.gif[/img][/link]
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #225 -: Април 17, 2007, 16:29:31 pm »
Лан, когато аз обикалях магазините за бременни, ме изуми размерът на сутиени за
кърмачки в MotherCare. Казвам "изуми" защото моят бюст е малък и такъв си и остана, а там имаше наистина огромни сутиени. Ако не си ходила там, провери.
Памучни са, без банели, без дантели, и ще ти свършат работа и после.
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #226 -: Април 17, 2007, 17:32:16 pm »
Това с удобството на дрехите, които носим по време на бременност е много важно, но за съжаление аз така и до момента не можах да си намеря подходящи. Магазините, които ми казаха и които обиколих предлагаха някои хубави модели, но на цени от по стотина лева, а ми се струва че това за носене няколко месеца е малко прекалено. Проблем ми е, защото единственото удобно нещо, което мога да си сложа е един анцунг, а той не навсякъде е удобно да се носи. Споделете вие откъде си купихте удобни дрехи за бременни.

Колкото до сутиена, аз засега си ходя без, а иначе гърдите ми са пораснали доста. Дано всички да имаме мляко, за да храним бебчовците.  :D


Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #227 -: Април 17, 2007, 17:39:33 pm »
Ама изобщо не е нормално да се пристяга бременен корем - естествено, че ще боли и ще има контракции! Какво друго?!
Щом се усетим, че дрехите нещо не са ни удобни трябва да ги сменяме. На мен още в 12 г.с. изведнъж, за седмица, ми щръкна корема и трябваше да обуя панталон за бременни, колкото и да не ми се искаше, честно казано, все си мислех, че е рано и че съм някакво изключение :oops: :oops: :oops:.
А това, че размерът не бил от значение за количеството кърма - дано да е така, много ще се радвам, защото горе нямам с какво да се похваля и почти не съм мръднала, та малко се притеснявам как ще го изхраня човека, живот и здраве ...

« Последна редакция: Април 17, 2007, 17:44:29 pm от korinka »
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #228 -: Април 17, 2007, 17:44:38 pm »
Момичета, споделете за магазини за бременни.Къде се намират, какво купувате в началото, изобщо каквото можете да дадете като съвет на тези от нас, които тепърва ще купуваме по- широки дрехи.
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #229 -: Април 17, 2007, 17:52:53 pm »
  tzvetenze, можеш ли да ми кажеш къде е този магазин, за отида и да го видя. На мен даже името не ми е познато. Гледах от google някаква статия, че бил в МОЛ-а, но не се сещам да съм го видяла там (не че съм разгледала подробно всичко де).
  Иначе на мен в момента гърдата ми е почти колкото главата - ужасно е :(. На тези сутиени за бременни, които гледах се отлепяше чрез лепка чашката (явно за да се кърми, без да се сваля сутиена), хубаво - пробвах най-големия (който пак ми стискаше) и това "нещо" се разлепи моментално, явно не издържа тежестта :(.
   За сега съм си купила два обикновени гащеризона, но по-голям номер и си ги нося леко изсулени (по последна мода :lol:), за да не ми стягат на корема.
« Последна редакция: Април 17, 2007, 21:28:11 pm от Lan »
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #230 -: Април 17, 2007, 17:53:31 pm »
Ако ви се занимава и ако имате добра шивачка - най-лесно ще стане.
Аз си купих няколко материи и допълнително меко памучно трико за платките на панталоните - станаха супер и сега съм модерна бременелка и се пъча  8) и естествено няколко туники, за да допълват картинката - пък за лятото съм решила да се снабдя с две-три роклета и съм готова  :P
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #231 -: Април 17, 2007, 17:59:52 pm »
Аз се обзаведох с блузи и панталони от НИСИН - магазина се намира срещу KFC на Стамлобийски. Продават и нормална конфекция, но панталоните им за бремени  са трепач - по 39 лева са.
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #232 -: Април 17, 2007, 18:01:17 pm »
Joshi, мила, може и да се позатрудниш с дрехите, защото си слабичка - аз много надебелях (17 кг до тук :oops:) - опитай с дрехи по-голям или твоя си размер, на които да се пришият платки, или някакъв панталон с широки крачоли на ластик в талията...
Иначе съм ходила в следните магазини:
Самуил 37 (или 33) - на ъгъла със Солунска - мн тясна улица, ако си с кола ще имаш проблем с паркиране
на бул. Стамболийски - не помня номера, но се намира срещу KFC-то
Премаман - на бул Т. Александров, в близост до банката - обаче там е наистина доста скъпо - взех си дънки, но с почти 50% намаление, иначе нямаше да ги взема.
В един момент се оказа, че ластика на бикините мн ме стяга, така че трябваше да си купя такива за бременни- имаше на Самуил и в Премаман; от близо 2 мес ползвам и колан за бременни - в Премаман беше безбожно скъп. Абсолютно същия го има в бг-мамата на съвсем прилична цена.  
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #233 -: Април 17, 2007, 18:15:36 pm »
Аз се обзаведох с блузи и панталони от НИСИН - магазина се намира срещу KFC на Стамлобийски. Продават и нормална конфекция, но панталоните им за бремени  са трепач - по 39 лева са.
Браво, lady_11, за инфото, още вдругиден ще ходя да ги проверя! :)
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #234 -: Април 17, 2007, 18:50:07 pm »
Супер, благодаря на всички, които споделиха за магазини за бременни. Аз също тези дни ще отскоча до НИСИН.


*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #235 -: Април 17, 2007, 18:55:22 pm »
Аз за сега съм си взела сутиен на Триумф директно за кърмачки без банели от Премаман мисля, че струваше 30 и няколко лева, а сега в събота си взех панталон от мода за бременни Рени за 42 лева спортно елегантен - имат магазин в малкия ЦУМ на 2 етаж, а иначе в момента имат и щанд на Произведено в България в НДК някъде на 1 етаж или втория ако не се лъжа. А в Премаман дънките бяха за около 100 лева. Но е факт че всички дрехи за бременни са доста скъпи и лятото ще видя какво ще правя защото панталона е пролетен, а като стане 40 градуса на сянка... За блузи не мисля да си вземам специални за бременни по скоро някоя по широка блуза тип туника за лятото, а за сега си карам със старите все пак още нямам толкова голям корем. Милото каза че накрая ще ми даде неговите той и без това е бременен със слонче вече незнам колко години  :wink:.


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #236 -: Април 17, 2007, 19:11:53 pm »
ето ви още една тема за дрехи за бременни:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=8703.msg159553#msg159553
И пак да повторя:
Не купувайте от Модна къща Рени - работят с некачествени платове!
Миналата година по същото време се излъгах да си купя техен панталон, точно от Произведено в Бг.
За повече подробности - вижте линка.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #237 -: Април 17, 2007, 19:18:01 pm »
Ултра, мерси за предупреждението. И  аз съм чувала лоши отзиви за там.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #238 -: Април 17, 2007, 19:22:10 pm »
Моля :D
За мен е принципно важно да споделя мнението си защото съм обещала на шефовете им да им правя антиреклама всеки път, когато стане дума за тях.
Не може да се спекулира с този прекрасен период от живота на една жена - хем да продават на супер завишени цени, хем да не предлагат необходимото качество.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #239 -: Април 17, 2007, 19:31:06 pm »
Лан, наистина имат магазин в Мола, а иначе аз сутиените ги гледах в другия им магазин, ама като не съм сигурна как се казва улицата...мисля беше Леге. При ул. Цар Калоян нали има една малка градинка, магазин на Бонжур имаше преди и успоредната уличка на Калоян, веднага зад Бонжур. Тръгваш по нея в посока Президентството ( а не Алабин ) и Mother Care ти се пада отдясно, а отляво има някакви заведенеия със сепарета отвън. Оф, ми не мога да го обясня по-добре, айде, ако някой го знае, да помага  :D
Иначе, аз ходих да гледам там за панталони, докато бях бременна, но реших, че 150лв няма да дам. Сутиените, не помня точно, но бяха и те скъпи - по около 50-60лв май...
А в магазина на  Блага Благоева ( дано пак не греша за името ), който е на бул. Левски също имат дрехи за бременни, които след това преправят, имаше не лоши модели на поли и панталони.
« Последна редакция: Април 17, 2007, 19:33:49 pm от tzvetenze »