0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #360 -: Април 30, 2007, 16:57:25 pm »
Мише, вярвам че ще се справиш и с това препятствие по пътя към щастието! Много те прегръщам и знай, че можеш да разчиташ на мен винаги, когато имаш нужда!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #361 -: Април 30, 2007, 18:11:11 pm »
Адашче, стскам палци за добро развитие и най- накрая да гушнеш своето мишле.
Момичета, предлагам да започнете нова тема, да заключим тази че стана доста обемна.
« Последна редакция: Април 30, 2007, 18:30:37 pm от mini »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #362 -: Април 30, 2007, 18:24:51 pm »
mishanta,
стискам палци и вярвам, че Ще се преборите с малкото миШленце да сте zаедно до края. Мисли поzитивно и вярвай в доброто!
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #363 -: Април 30, 2007, 18:40:58 pm »
Мише,много съжалявам за това което се е случило и стискам палци другото бебче да е добре и вярвам,че ще бъде добре.  :bighug:
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #364 -: Май 01, 2007, 13:04:13 pm »
Mishanta, мила,пожелавам ти да устискаш беборанчето!
Много късмет, мила!
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:



Момичета,
имам един въпрос. Забелязах, че са ми излезли нови бемки по тялото, някои релефни, даже и една брадавица на кръста, която преди беше бемка... дали това ще се оправи след раждането?
Забелязах също, че са ми излязли няколко бемки и по ареолите и си мисля дали по време на кърмене, ако се разранят няма да навредя на себе си и на бебето?

Мишанта, извини ме, ако въпросите ми ти се струват тъпи на фона на твоя проблем!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #365 -: Май 01, 2007, 13:14:15 pm »
Благодаря ви, безкарайно момичета!!!
Лежа и си мисля за вас, как съпреживявате с мен всичко!
Как ми звъните за да ми кажете, че се молите за мен, за нас!



Обичам ви!

П:П Имам си тук една звездичка Нахитката, която вместо само да ми гостува,и се грижи за мене!
Ако знаете само колко професионално ми слага инжекции по три пъти на ден! :heartbeat:

Този форум създава приятелства които остават!
Приятели, които бяха готови онази нощ да дойдат и да ме откарат където е нужно!

Благодаря ви, Мирко и Вики  :heartbeat: :heartbeat:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #366 -: Май 01, 2007, 13:50:25 pm »
Кори :sunshine:, това което се случва с мен е част от живота! :flower:Прегръщам те!



П:П:Аз също като Мини, мисля че е по-добре да се заключи тази дълга 2тема!
И да започнем нова, позитивана и пълна с надежда! yahoo_17



Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #367 -: Май 01, 2007, 14:37:21 pm »


  Коринка , и аз съм като теб.Излизат ми много нови бенки и малки брадавички,някой не се виждат,щото са с цвета на кожата,но се напипват.По врата,гърдите,корема.От 1 приятелака,която роди преди 3 год. знам,че само малка част от тях изчезват,повечето остават.От лекарка разбрах ,че това е свързано с автоимунно заболяване,но не е опасно.Неприятно е ,но ще му търся лек след като се роди беба.
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #368 -: Май 01, 2007, 15:18:41 pm »
Благодаря за отговора ти, Лоана.
Но основния ми въпрос (и притеснение) е ако бебето ми разрани бенките на гърдите няма ли да е опасно и за него, и за мен?
Към дерматолог ли да се обърна?
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #369 -: Май 01, 2007, 16:13:20 pm »
Коринка, ти се обърни към дерматолог, пък той ако прецени ще те препрати при друг специалист.
По-добре недей да го отлагаш, че малко време ти остана май :D
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #370 -: Май 01, 2007, 17:54:35 pm »
korinka, имах две средно големи брадавички (колкото една стотинка големи и плоски) преди да забременея. И двете паднаха от самосебеси в третия месец! Е, едната не е напълно, има още малко от нея. За това пък ми се появиха, около очите и под гърдите едни ситнички такива, като пъпчици, но пак са си брадавички. И на мен ми е супер странно!
« Последна редакция: Май 01, 2007, 17:56:52 pm от Lan »
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #371 -: Май 01, 2007, 20:21:22 pm »
Момичета, заповядайте в новата тема
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит