0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #240 -: Април 17, 2007, 19:53:06 pm »
 :DСутиените са добре като цена (моя номер и на Триумф неспортните са толкова, че и повече), сега остава и да ми станат! Благодаря, ще се помотая по онези улички докато го намеря!
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #241 -: Април 17, 2007, 21:11:34 pm »
лан...миличка...не искам да те отчайвам, обаче преди 10-на дни гледахме с ини точно в магазина им в центъра сутиени (освен другите им неща). най-голямата чашка беше д :x. питах специално, нямат по-голям р-р чашка и не помнят да са имали. четох вече че отдавна си я подминала.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #242 -: Април 17, 2007, 21:53:05 pm »
За Малкия ЦУМ бях чела лоши неща и затова изобщо не отидох там
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #243 -: Април 17, 2007, 22:26:56 pm »
Аз ще изчакам още малко с купуването на такива дрехи.За сега се справям с мои по-широки дрехи.Иска ми се пролетен панталон да си взема.Иначе се радвам, че лятото идва.Мисля си, че е по-лесно с дрехите този сезон, пък ще видим :).
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #244 -: Април 17, 2007, 22:35:02 pm »
лан...миличка...не искам да те отчайвам, обаче преди 10-на дни гледахме с ини точно в магазина им в центъра сутиени (освен другите им неща). най-голямата чашка беше д :x. питах специално, нямат по-голям р-р чашка и не помнят да са имали. четох вече че отдавна си я подминала.

Еее, как Д бе, изглеждаха наистина огромни...
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #245 -: Април 17, 2007, 23:53:49 pm »
Еее, как Д бе, изглеждаха наистина огромни...
  :( D си е голям номер, но обикновено почти навсякъде е и последен, т.е. не се произвеждат от много марки по-големи сутиени. Аз все пак ще мина от там, така или иначе в четвъртък имам път точно нататък и ще питам. Вече се подсигурих с един бабешки, вярно че е найлонов, но поне не ми стяга, сега ще си го пришия и ще се надвяам да си намеря накакъв по-хубав.
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #246 -: Април 18, 2007, 00:08:30 am »
Еее, как Д бе, изглеждаха наистина огромни...

ми то д си е голям, ама понякога не достатъчен... :?
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #247 -: Април 18, 2007, 08:46:55 am »
ето ви още една тема за дрехи за бременни:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=8703.msg159553#msg159553
И пак да повторя:
Не купувайте от Модна къща Рени - работят с некачествени платове!
Миналата година по същото време се излъгах да си купя техен панталон, точно от Произведено в Бг.
За повече подробности - вижте линка.
Благодаря за предупреждението, но дънките ми са точно от там 8O
Аз все пак съм във Варна - тук има два магазина на Рени и 1, в който почти нищо няма, вчера минах през него...Чудех се какво да обличам за подписването на брака ми другата седмица в петък, а и по принцип...За мен е убийствено за всяка дреха да пътувам до София...Юни разбира се ще отида заради Стаменов - не съм спокойна без неговите консултации :(
Така, че радвайте се, че сте в София - иначе става лошо :x

*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #248 -: Април 18, 2007, 09:32:41 am »
Лан, аз съм доволна много от българските сутиени за кърмачки, които си взех. Производител е СД ННН Пеней - Ст. Загора. Можеш да потърсиш координати и да се свържеш с тях, може би имат някакво лимитирано количество големи размери или да ушият по поръчка, знам ли. Като започнеш да кърмиш е гадно без сутиен, трябва си.
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #249 -: Април 18, 2007, 10:10:28 am »
ето ви още една тема за дрехи за бременни:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=8703.msg159553#msg159553
И пак да повторя:
Не купувайте от Модна къща Рени - работят с некачествени платове!
Миналата година по същото време се излъгах да си купя техен панталон, точно от Произведено в Бг.
За повече подробности - вижте линка.

Ами аз за сега съм си доволна от панталона, но ще видим колко време ще изкара щом казваш, че са некачествени. Но пък ми хареса като дизайн и си е точно в моя стил дрехи, а и материята ми харесва, но времето ще покаже... Така или иначе за сега не смятам да си вземам повече дрехи за бременни, ще карам пролетта с тия, а на лято ще му мисля, сигурно ще ползвам някой дрехи от тинейджърските ми години когато носех неща с 2 - 3 номера по големи.


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #250 -: Април 18, 2007, 11:33:08 am »
Има още един магазин - Асита, под колоните на Гарибалди, срещу другото KFC :) Там на 1 етаж имат детски дрешки, а на 2 - за бременни. Дрехите им все нещо не са ме грабвали, но си взех от там бикини за бременни и сутиен за кърмачки (носех си го още като бременна). Иначе аз си бях взела 1 дънки за 45 лв, 2-3 блузки и 1 жилетка, всичките от Мама Дона на Самуил 33 (пресечка на Солунска, в частта близо до Хр. Ботев). Тениските на мъжа ми ми бяха мноого полезни и незаменими накрая.

Лан, Mothercare са на Леге, ще ги намериш веднага. Дано има полза.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #251 -: Април 18, 2007, 12:14:05 pm »
относно дрехите за бременни...

аз съм страшно доволна от магазинчето АМОРЕЙ на "Фритьоф Нансен" и "Петър Берон", точно срещу офиса на МТЕЛ. Оттам са ми двата панталона, с които си изкарах цялата бременност - едните джинси за 50 лева (най-удобния панталон на света!!), а другите - дънки за 55. Имаше и поли, сукмани, гащеризони, все на много приемливи цени. За съжаление бельо за бременни няма там.
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/21469.gif[/img][/link]
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #252 -: Април 18, 2007, 12:24:24 pm »
аз си купувах по-големи дрехи, които сега мама носи и  не се чудя какво да ги правя :lol:
А за лятото си купих две рокли пак не за бременни с висока талия, който струваха по 30-40 лв., а тези за бременни бяха по 60-70 8O
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #253 -: Април 18, 2007, 12:35:19 pm »
Lan4e и аз с бюста съм на твоето дередже. Но от Триумф си закупих сутиен и то не памучен, а ластичен. Въз големичък, много ми е удобен, добре ми е на кожата, не ми запарява и не беше скъп, мисля около 35-6 лева. Голям зор и при мен с тези сутиени. Моя любим на каза, че сутиените ми били, цитирам: "шапки за близнаци". Поръчах си и един сутиен от ДаНет по интернет - памучен е , приятен е, ама много лабав, те не до пъпа, ами до петите ще ми стигнат ако нося само тоя сутиен. Ако намериш нещо свиркай.
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #254 -: Април 18, 2007, 12:55:13 pm »
То и аз бях много доволна от един ластичен на Триумф, от спортната им колекция и аз си го купих за 36лв, може би говорим за един и същи? Точно от него максималният номер е Е.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #255 -: Април 18, 2007, 12:59:24 pm »
Ей сега го проверих - да 90Е, и викаш няма след Е??? Че за сега ми е таман що годе, ама както наддавам, скоро ще ми отеснее. Ще търся, ако намеря и аз нещо, ще пиша.
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #256 -: Април 18, 2007, 19:18:59 pm »
Здравейте бъдеЩи мамчета  :D,
я докато скучаете, "сверете си часовниците" с това което тук е актуално, като раzгледате он-лайн каталога на Квеле. Има и мода zа мамите и бебоците и иzобЩо zа това какво ви трябва като начало :wink:. Приятно гледане  8).

http://www.quelle.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Quelle-quelle_de-Site/de_DE/-/EUR/Q_ECatalog-Show;sid=c4hq0aFldd5v0edDMX9fh7XJgXlA0ZqhyeXuhr1J?CategoryName=244677&eCatName=babykat815&PromoShopID=113774&Linktype=M
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #257 -: Април 18, 2007, 19:37:02 pm »
супер, благодаря Таня, но има ли сайт и на английски, защото все още само немския не съм го научила  :D


*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #258 -: Април 18, 2007, 19:55:17 pm »
Я да ви питам за лежането по гръб. След коя седмица не се препоръчва? Знам, че в напреднала бременност е добре да се лежи предимно на ляво, но от кога трябва да стане това? Абе, иска ми се да прочета нещо по въпроса, а нищо конкретно не намирам.
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #259 -: Април 18, 2007, 20:00:47 pm »
Разгледах го каталога и си харесах някои нещица, но за съжаление само на картинки, като не разбирам нищо от това, което пише, как да си поръчам?! Помагайте, тези дето знаете немски  :D :)