0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Vanja

Re: страх ме е
« Отговор #20 -: Март 19, 2007, 23:19:22 pm »
Бягай далееееееееееч от този доктор...
За съжаление закъснях с бягането от него.Отидох при него здрава жена,неможеща да забременее,но физически здрава.Започнах да пия Вилкакора на 8.02,пих го само 20 дни, а в момента съм с не знам колко болести.Миналата седмица открих бучка в едната си гърда,но бях изплашена от друго и просто нямах сили да се изплаша и за това.Сега виждам,че е станала по-голяма.Имам съмнения,че пролактина ми е висок.Доста почетох из Интернет.Доколкото разбрах проблемите с щитовидната жлеза могат да покачат пролактина,а той от своя страна да провокира образуването на мастопатия.Не знам дали е истина.Някоя от вас дали е имала този проблем?
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: страх ме е
« Отговор #21 -: Март 19, 2007, 23:30:11 pm »
Vanja, моя съвет и да се освестиш скоро и си обърни внимание на това изменение в гърдата, аз имах преди време странни, импулсни болежки в гърдите, отидох на лекар - оказа се мастопатия. През далечната 2001 еднократно бяхме пациенти на цитирания Д-р, е още тогава реших че това не е моя лекар, нямаше инфо, нямаше Зачатие. Тогава продаваше Алое в буркани от по 300лв.
Желая ти успех!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: страх ме е
« Отговор #22 -: Март 20, 2007, 12:38:44 pm »
Ванче, спокойно мила , не се притеснявай толкова за бучката. Имам 2 приятелки оперирани и всичко е наред. Може да се окаже нещо не толкова страшно, но отиди веднага щом можеш да те видят. Състави план за действие преди завръщането ти в БГ и действай още щом се върнеш. Пролактина се вкарва в норми, но гледай да си избереш клиника и ако можеш си запиши час още от сега, за да не чакаш много когато се върнеш.
Да ти кажа и аз преди да започнем консултации в клиника  си мислех, че имам това или онова, че сигурно еди какво си не ми е наред, но не се оказах права. Така че успокой се, избери лекаря, който искаш да се занимава с теб и действай...  Всичко може да се разреши и оправи  с точния лекар.
Много успех ти желая   :balk_602: yahoo_17 :goodluck:
Re: страх ме е
« Отговор #23 -: Март 20, 2007, 16:09:00 pm »
Тогава продаваше Алое в буркани от по 300лв.
Желая ти успех!

Че той голям търговец бил, ами то клиника с пари се прави, не с усмивки и честен труд.
*

    Vanja

Re: страх ме е
« Отговор #24 -: Март 20, 2007, 20:50:16 pm »
Ванче, спокойно мила , не се притеснявай толкова за бучката. Имам 2 приятелки оперирани и всичко е наред. Може да се окаже нещо не толкова страшно, но отиди веднага щом можеш да те видят. Състави план за действие преди завръщането ти в БГ и действай още щом се върнеш. Пролактина се вкарва в норми, но гледай да си избереш клиника и ако можеш си запиши час още от сега, за да не чакаш много когато се върнеш.
Да ти кажа и аз преди да започнем консултации в клиника  си мислех, че имам това или онова, че сигурно еди какво си не ми е наред, но не се оказах права. Така че успокой се, избери лекаря, който искаш да се занимава с теб и действай...  Всичко може да се разреши и оправи  с точния лекар.
Много успех ти желая   :balk_602: yahoo_17 :goodluck:
Илиана,благодаря ти за добрите думи.Човек,особенно в моменти на трудности,оценява добрите хора.Благодаря ти още веднъж и Бог да е с теб.Не съм религиозна,но знам,че има една сила и тя помага на добрите.Успех!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: страх ме е
« Отговор #25 -: Март 20, 2007, 21:23:03 pm »
Методи Генов е анти-лекар и търгаш от класа.
бих искала да поясни пред лекарската колегия как точно е "поиздърпвал малко матки"!


далече от него, много далече бягайте.

има и свестни лекари по стерилитет в България.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: страх ме е
« Отговор #26 -: Март 20, 2007, 21:31:18 pm »
 :balk_159:Аууу,какъв е тоя изрод,бе?Ама,сериозно ли има и такива анти-гадове? :balk_149:
Re: страх ме е
« Отговор #27 -: Март 21, 2007, 11:25:29 am »
:balk_159:Аууу,какъв е тоя изрод,бе?Ама,сериозно ли има и такива анти-гадове? :balk_149:

Радвай се, мила, че не си му била пациентка...
Re: страх ме е
« Отговор #28 -: Март 21, 2007, 11:55:01 am »
Не съм религиозна,но знам,че има една сила и тя помага на добрите.Успех!

[/quote]
Ванче и аз вярвам в тая сила, не в Бог. Знам колко е важно да намериш опора някъде. Аз много пъти съм я намирала във форума и се радвам, ако могат поне думите ми да подействат успокояващо.

бих искала да поясни пред лекарската колегия как точно е "поиздърпвал малко матки"!

  :balk_47:  Е това искам да го видя-я-я-я-!!!
*
Re: страх ме е
« Отговор #29 -: Март 21, 2007, 14:07:55 pm »
Най-лошото е, че до скоро слушах реклама по радиото, в която той канеше жените за посешение при него и мамолог - за профилактика на рака на гърдата. Представяте ли си колко жени ще отидат при него от липса на информация...! 8O
*
Re: страх ме е
« Отговор #30 -: Март 21, 2007, 14:18:36 pm »
Ванче,
здравей.Аз имах същия проблем.Оперираха ме от аденом на гърдата през лятото на миналата година-в раковата болница,В София.Оперира ме Д-р Гаранина.Страхотен специалист и сега имам съвсем миниатюрен белег.Отиди при нея ако можеш.Много е добра.
*

    Vanja

Re: страх ме е
« Отговор #31 -: Март 21, 2007, 20:15:08 pm »
Ванче,
здравей.Аз имах същия проблем.Оперираха ме от аденом на гърдата през лятото на миналата година-в раковата болница,В София.Оперира ме Д-р Гаранина.Страхотен специалист и сега имам съвсем миниатюрен белег.Отиди при нея ако можеш.Много е добра.
Angy,извинявай,не разбрах твоят проблем вследствие на пиенето на Вилкакора ли се е получил.Не знам какво да мисля за това "лекарство",но не мога да не свържа всичките ми сегашни проблеми с него.
За съжаление в България или няма достатъчно строги закони или те просто не се спазват.Затова се случва така,че хора,които би трябвало да спасяват,по-скоро вредят на здравето ни.
Re: страх ме е
« Отговор #32 -: Март 21, 2007, 21:00:45 pm »
Най-лошото е, че до скоро слушах реклама по радиото, в която той канеше жените за посешение при него и мамолог - за профилактика на рака на гърдата. Представяте ли си колко жени ще отидат при него от липса на информация...! 8O

За същия ли става въпрос? Защото има един друг, малкото му име е Николай, мисля че работеше в Панацея.
Ако е така да не приписваме чужди грехове на нашия човек.
*
Re: страх ме е
« Отговор #33 -: Март 22, 2007, 11:25:05 am »
Ванче,
аз не съм пила това лекарство,но ме тъпкаха с хормони-Клостилбегит и противозачатъчни и ми казаха ,че от това ми с станала бучката на гърдата.Добре, че се оказа доброкачествен аденом!Дано пак не се образува нещо.Сега ходя на  профилактични прегледи на всеки 3 месеца.
*
Re: страх ме е
« Отговор #34 -: Март 22, 2007, 12:04:42 pm »

За същия ли става въпрос? Защото има един друг, малкото му име е Николай, мисля че работеше в Панацея.
Ако е така да не приписваме чужди грехове на нашия човек.

Ами така като ме питаш вече не съм сигурна :( При всяко положение, след като са двама ще има жени, попаднали не където трябва...
Re: страх ме е
« Отговор #35 -: Март 22, 2007, 14:39:02 pm »

За същия ли става въпрос? Защото има един друг, малкото му име е Николай, мисля че работеше в Панацея.
Ако е така да не приписваме чужди грехове на нашия човек.

Ами така като ме питаш вече не съм сигурна :( При всяко положение, след като са двама ще има жени, попаднали не където трябва...

То май и при д-р Николай не е желателно да се попада - според каквото съм чела от негови пациентки.
Re: страх ме е
« Отговор #36 -: Март 23, 2007, 22:29:39 pm »
Не знам какво да мисля за това "лекарство",но не мога да не свържа всичките ми сегашни проблеми с него.
За съжаление в България или няма достатъчно строги закони или те просто не се спазват.Затова се случва така,че хора,които би трябвало да спасяват,по-скоро вредят на здравето ни.
Естествен богат източник на биоактивни вещества с доказано мощно антиоксидантно действие. Антиоксидантите свързват свободните радикали, увреждащи клетките и тъканите, стимулират имунитета, имат положителен ефект върху кръвоносните съдове, като намаляват риска от сърдечно-съдови заболявания, някои ракови заболявания, подкрепят защитата срещу възпалителни процеси, вирусни и бактериални въздействия, имат антиалергичен и детоксикационен ефект, поради което са полезни за подкрепа на диетите при язви, гастрити и кожни заболявания като псориазис, акне, екземи, херпеси. Биоактивните вещества в котешкия нокът допринасят и за поддържане на здравословни нива на кръвното налягане.
Нещото което ти наричаш лекарство е хранителна добавка и се продава в цяла България по аптеките и не че го защитавам този д-р не си първата която се оплакваш, просто преди няколко дни ги четох тез добавки и си мислех да ги почвам. Никой не коментира това явно няма пиещи или пили продукта.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Re: страх ме е
« Отговор #37 -: Март 23, 2007, 22:53:58 pm »
Във връзка с котешкия нокът - един от лекарите на мъжа ми, по повод на тези добавки, онзи ден споделила с него, че от Германия купила кафеникав котешки нокът, а у нас видяла бял. И сега не знаела какво да мисли.
Re: страх ме е
« Отговор #38 -: Март 23, 2007, 23:31:40 pm »
ами това което може да се направи е да ги даде за анализ, друго не се сещам.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Re: страх ме е
« Отговор #39 -: Март 24, 2007, 00:42:22 am »
Много странно е това с Вилкакора, защото по принцип се води билков продукт, помощен при някои туморни образования! А пък тук излиза, че Вилкакората е провокирала бучката. Увери се, че това е причината и разбира се - на друг лекар бързо! Успех! Всичко ще е наред!