0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте момичета,силно се надявам някоя от вас да може да ми помогне - търся спешно Декапептил 0,1. При доц. Маркова сме за Икси,миналата седмица след сондажа ми изписаха Декапептил и Пурегон,мъжът ми ходил до аптеката докато аз бях още под упойка,но там взел последните 5 ампули Декапептил 0,1,като му казали че "няма страшно" ,след няколко дена ще имат пак - да аме не!:( НЯМА Декапептил 0,1 не само в тази,но и в никоя друга аптека във Варна,а мъжът ми като звънял днес на различни аптеки дори му казали,че в момента никъде в България го нямало - ни в складове,ни аптеки,свършил бил...! 8O 8O 8O Супер съм притеснена,трябва утре-вдругиден да започна с една доза на ден, а имаме само 5,е все пак това ни дава някой друг ден време, но пък ако не се намери останалото количество?!??Егати каръщината, още дето се вика не сме почнали сериозната част и хоп,проблем!...  :(
Моля ви, ако някой има останали ампули или знае откъде мога да си ги набавя ще съм адски благодарна на каквато и да е информация!!!!Пропуснах да кажа,че ни трябват общо 10 ампули още.


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Моля ви помогнете,търся спешно Декапепти&
« Отговор #1 -: Февруари 21, 2007, 23:06:52 pm »
Здравей Counterfeit !
Едно момиче продава или  подарява, не съм сигурна Аrvekap .
Декапептил 0,1 или Аrvekap 0,1 е едно и също.
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=9231.0
:balk_103:
« Последна редакция: Февруари 27, 2007, 00:05:18 am от BENJI »
http://www.vocalicious.com/empty_arms/empty_arms_mod.html

We we waited for 33 entire months our marvel and passed from all these stages.
Wishes the Virgin Mary she gives in all of you the child that so much lahtarate and you wait for.
*
Re: Моля ви помогнете,търся спешно Декапептил 0,1!!!!
« Отговор #2 -: Февруари 21, 2007, 23:11:54 pm »
Здравей,аз миналата седмица си взех Декапептил 0,1 от аптека Марешки до Окръжна болница.Казаха,че имат достатъчно в наличност.Там проверихте ли?Ако и там няма,изчакай от Брегалница,щом са ти обещали,много момичета сега привършват процедурата и връщат останалите им лекарства там.
Не идваш ли на този свят,за да прегърнеш едно дете?
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=26711&AlbumId=96722
*
Re: Моля ви помогнете,търся спешно Декапептил 0,1!!!!
« Отговор #3 -: Февруари 21, 2007, 23:16:50 pm »
Бенджи,Каприс, благодаря за бързите отговори!!Ами точно в тази Марешки е проверявал съпругът ми днес,и е нямало :( Но не бях се замисляла наистина,че може някой да върне лекарства тия дни - но сега със сигурност ще проверяваме всеки ден на Брегалница...Просто днес е нямало никъде,но да се надяваме ще излезе нещо следващите дни...Още веднъж благодаря!
p.s. Между другото на Брегалница днес са казали,че очакват да получат но към края на следващата седмица... 8O! А аз трябва да си го намеря до понеделник-вторник!!! :(
« Последна редакция: Февруари 21, 2007, 23:24:26 pm от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: Моля ви помогнете,търся спешно Декапептил 0,1!!!!
« Отговор #4 -: Февруари 22, 2007, 09:39:28 am »
Couterfeit моят сондаж ще е в събота и от неделя или понеделник и аз ще трябва да започна Декапептил 0.1. И на нас ни казаха, че ще ни дадат рецепта в събота мъжът ми да купи лекарствата от Брегалница. Направо ме плашиш с това , че ги няма лекарствата. Аз преди около 10 дни проверявах в една аптека до нас и там ми казаха , че до 2-3 часа могат да ми доставят декапептил и пурегон. Аптеката се намира до Експресбанк /кръглата банка/. Като тръгнеш от зимно тракия към експресбанк , аптеката се намира на ъгъла точно преди банката. За аптеката и някакъв магазин за автомобилни бои мисля че беше , се влиза от един вход. Ако искаш провери и там. И пиши после какво е станало.
Re: Моля ви помогнете,търся спешно Декапептил 0,1!!!!
« Отговор #5 -: Февруари 22, 2007, 10:03:45 am »
Момичета, не съм от варна, но случая с Декапептила ми е познат. Декември миналата година правих ИКСИ и почнах на Декапептил, който пак в средата на процедурата изчезна - док го замени с Диферелин, по същата схема, със същите единици.... Вижте с Маркова дали може да се направи тази смяна....

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Моля ви помогнете,търся спешно Декапептил 0,1!!!!
« Отговор #6 -: Февруари 22, 2007, 20:28:27 pm »
Анджелина не се притеснявай - доколкото разбрах днес до събота се очаква вече да има и тук и в София,на Брегалница са казали че може би ще имат,а в най-лошия случай другата седмица..Аз искам да изкажа едно голямо благодаря на Peta,която ми писа на лични и ми даде телефон за връзка с аптека правеща доставки на лекарства(поръчки),та се обадих и слава богу ще могат в събота да ми доставят 10 ампули Декапептил,и то на складови цени (13лв!!)Нямам думи,направо такова облекчение и радост изпитах,благодаря ти Peta, :thankyousign: определено имам да те черпя(в тази връзка какво пиеш между другото?..  :balk_600: :beerdr:
Благодаря и на всички момичета които ми отговорихте така бързо и успех на всички!! :bighug:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Моля ви помогнете,търся спешно Декапептил 0,1!!!!
« Отговор #7 -: Февруари 22, 2007, 21:05:56 pm »
Миличка, радвам се че съм помогнала. Това е важното в момента.  :D
Re: Моля ви помогнете,търся спешно Декапептил 0,1!!!!
« Отговор #8 -: Февруари 23, 2007, 09:54:06 am »
Здравейте, не е много по темата, но се оказа, че аз имам една инжекция декапептил 0,1 със срок на годност 12/2007 (мислех, че е изтекъл, защото я купувах преди година и половина, но вчера проверих). Така, че ако на някой му трябва да пише на лични - подарявам я. Знам, че е нищо и не си струва разкарването, но ако някой има нужда...
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.