0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Местна гинеколожка:
- Докторе, имам проблем с овлажняването.
- Глупости! Няма жена, която да не се овлажнява. Значи не ти е добър е*ача.  8O 8O 8O

Същата тази по време на прегледа на видеозона:
- Мда, чиста ти е матката, ама е малка недоразвита миниатюрна матчица  8O 8O 8O Това не се потвърди  :wink: И освен всички глупости, които издрънка на конкретния преглед, каза още и че имам полузапушени маточни тръби. Тогава бях на 17, и установи това с преглед на видеозон  8O 8O 8O

Вече изпатила от въпросната дама, отивам при друго АГ пак в градчето.
- Докторе, опитваме да имаме дете, за това и съм тук.
- Такааа, три месеца ще пиеш противозачатъчни до ти нормализираме менструацията, после ще работим за бебе  :x Естествено не съм ги пила, (по него време) имах точен до часа цикъл.

Има какви ли не тъпаци и ми се наричат лекари ...  :?
« Последна редакция: Април 23, 2012, 17:04:51 pm от greenlady »
..........каза още и че имам полузапушени маточни тръби. Тогава бях на 17, и установи това с преглед на видеозон  8O 8O 8O


При теб с видеозон, при мен с пръстите на ръката  :lol: :lol:


*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Момичета, вие не разбирате! Тези "лекари" са корифеи в областта, бре, така на око да ги преценят тия работи, това си е висша форма на професионализъм, дето се вика.... :lol: :lol: :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Дааа, абсолютно, изкуфялата бабичка, която е участвала на моето раждане  :lol: Има толкова дългогодишен опит, че не се нуждае от лапароскопски методи или цветни снимки или други такива глупости, за да установи проходимостта на тръбите ми  :wink: Кой с видеозон, кой с пръстенца, чУдооо!
*
Вчера гледам поредната серия от "Местопрестъплението Лас Вегас" и такава научна фантастика могат да сътворят само ЛФ и МБ.Та една жена направила ин витро, но се получили 4 ЕДНОЯЙЧНИ близнаци.Тя поискала да и махнат 3 от тях и да и оставят само единия.ЕДНОЯЙЧНИ!Лекарите обаче, махат другите три и ги имплантират на други две жени, а третия, след няколко години в замразено състояние го имплантират на друга жена.И след 25 години се срещат 4 ЕДНОЯЙЧНИ близнаци, като имат разлика в датите на раждане, а единия дори е с години по-малък от братята си.

Е гледах и се чудех, сценариста дали се е бил напушил или напил като го е измислил това?!

*
Хахахаха, и ние го гледахме, мъчих се да хвана логиката, мъчих се и не можах :))) За да са еднояйчни нали трябва един ембрион да се раздели на 4...Доколкото четох покрай нашия случай ембрионите се разделят до 10-тия ден от оплождането. Между 10 и 12 ден разделянето вече е непълно и стават сиамски близнаци. Егати гениите - да върнат ембрион на 10-11 ден и да успеят успешно да замразят останалите  :lol: :lol: :lol: Да не пропускаме и късметлийският случай - 3 замразени, 3 оцелели, 3 имплантирани на 3 жени, 3-те се хващат  :lol: :lol: :lol:
*
Ма мол' ти са.Аз предположих, че на там вървят нещата, но в един момент ми додйе като научна фантастика.И съм си легнала и се възмущавам и обяснявам на моя мъж, че сценариста е луд, накрая го обърнах на майтап.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репроду
« Отговор #867 -: Юни 09, 2012, 16:00:22 pm »
Абсолютно същото си мислех и аз. Само че моят мъж гледа малко в началото и отиде да работи. Като свърши филма ме пита какво е станало. И като му разказах, каза - “а че то нали не може така, как 4 еднояйчни, пък разделени, пък замразени .... Че те нали не всички преживяват замразяването, пък и няма гаранция, че ако го преживеят, ще се имплантират". Той знае, а ония от филма - не. Замислих се колко ли глупости по други теми съм изгледала в тоя филм. Но понеже не съм „специалист“ по тях и не съм ги изловила.
Голям смях е тука. Да се впиша и аз. През 2009 отиваме при Владимиров след 1 г напразно сексене. Спермограмата е ужасна отвсякъде, при мен няма нищо, мерила съм БТ 3 месеца, знам си овулацията. Той ме преглежда и отсича - "Тя е в овулация. Тази вечер трябва да имате контакт." Едва не се залях от смях!!!!

Джи пито - Абе една позната така се мъчиха, след като се отказаха отидоха на екскурзия в Турция и стана. Аз отговарям - докторке, има много малко сперматозоиди и то некачествени, как ще стане в Турция? Тя - абе отидете да видиш!!! :):):) И на Луната да отидем, по-хубави няма да станат според мен!
*
И от мен, отивам аз да пускам контрола на Мб след лечение
на гъбички , обаче се оплаквам на док. заради м. оскъден ,
продължил 2 дена кървене, а тя "абе ти с тая лигавица 8мм"-беше ме гледала на Узи какво очакваш потоп ли и аз  8O :lol:
Голям смях е тука. Да се впиша и аз. През 2009 отиваме при Владимиров след 1 г напразно сексене. Спермограмата е ужасна отвсякъде, при мен няма нищо, мерила съм БТ 3 месеца, знам си овулацията. Той ме преглежда и отсича - "Тя е в овулация. Тази вечер трябва да имате контакт." Едва не се залях от смях!!!!

Само аз ли не схващам смешката?  :ask:

Ами ние сме сексили цяла година, мерила съм БТ и му показвам графики на налична овулация, показвам ужасна спермограма, която може би и за процедури не става, а той ни праща пак в леглото, понеже в момента на прегледа съм била в овулация и можело да стане!!! :) Чатна ли сега :) За малко да се вържа, нали доктора е казал.....!!
Smilesearching, никога не се знае кога може да пропълзи най-добрия от лошите сперматозоиди.
Отивам да се запиша на ЖК в поликлиниката и акушерката възмутено ме пита, защо са ми правили ин-витро като съм млада. Казвам й, че тръбите ми за повредени и 5 години не е станало нищо. Тя : "Нищо, второто ще стане, така една комшийка даваха сума пари за ин-витро и тя накрая забременя естествено". Този извор на мъдрост контактува с жени у поликлиниката, дано не я слушат.
Хахаха, защо не отидеш на екскурзия в Турция :)
Друга лекарка ми препоръча да се кача до Рилските езера по повод стерилитета, това с какво щеше да подобри диагнозите ми, така и не става ясно. Така че, който няма пари за Турция, поне до езерата да отскочи. :x
Уф, тотално съм се смахнала като прочета мб и си представям МБ 8)
Друга лекарка ми препоръча да се кача до Рилските езера по повод стерилитета, това с какво щеше да подобри диагнозите ми, така и не става ясно. Така че, който няма пари за Турция, поне до езерата да отскочи. :x

Виж, за Рилските езера съм навита :) Дали да не топна мъжкия вътре?? :)
*
Недей! Ще му измръзнат атрибутите. Там температурата на водата е ужасно ниска.

Недей! Ще му измръзнат атрибутите. Там температурата на водата е ужасно ниска.

Може в това да е разковничето....нали високата температура мори плувците, ниската пък може да ги съживи  :lol:


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Ами ние сме сексили цяла година, мерила съм БТ и му показвам графики на налична овулация, показвам ужасна спермограма, която може би и за процедури не става, а той ни праща пак в леглото, понеже в момента на прегледа съм била в овулация и можело да стане!!! :) Чатна ли сега :) За малко да се вържа, нали доктора е казал.....!!

не, аз продължавам да не чаткам къде е "бисера". тоест, аз го виждам бисера, но не е там, където си мислиш.

бисерът е, че според теб, твоите графики за базална температура са по-меродавни от прегледа при утвърден специалист по репродуктивна медицина. и че щом ти казваш, че нямаш овулация, значи нямаш, пък той какво виждал на ехографа - много важно.

не виждам нищо лошо в съвета. нямаше да ти навреди да опитате и това. то другото, както виждам, е било предстоящо.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!