0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #840 -: Февруари 06, 2012, 13:22:26 pm »
Не, митичното в историята е това, че между спането в леглото с вълшебните качества, придадени му от собственичката му и реалното забременяване минава време.
И тука изследвания, манипулации не играят роля. Кумата е забременяла, защото някога, тогава е нощувала у "прихващащата" ми позната.
А тя е млада, образована жена, но тълкуването е просто...
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #841 -: Февруари 06, 2012, 13:50:30 pm »
То като : „установено е , че всички заболели от рак са консумирали краставици. Следователно яденето на краставици е опасно да вашето здраве".
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #842 -: Февруари 06, 2012, 14:27:23 pm »
Ох, аз малко не по репродуктивна тема, но в смисъла на поста на Петьофи - свекърва ми е представител ан Амуей..някаква си марка с някакви си неща. И дотолкова им промиват мозъците, че една вечер изтърси как хората, които ползват тяхното веро не заболявали от рак на стомаха....Аз абсолютно на майтап направих изумено-вярваща физиономия и ахнах "Стига бе, верно ли?". И тя така се върза и с такъв ентусиазъм взе да ми обяснява....Спогледахме се с моя мъж с погледите тип "Ама те тия явно си и вярват"...и до там...
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #843 -: Февруари 06, 2012, 17:08:51 pm »
Момичета аз до днес само се смеех на бисерите тук ама дне по тв 7 гледах едно уш йенско предаване и видиш ли там говореха за сурогатното майчинство и как не е било правилно да се използва термина сурогатен звучало засягащо и вулгарно в закона щяло да се вмести член и алинея в която га гласи да се казва заместваща майка и т.н. да не влизам в подробности какви клишета се изредиха личеше си - добре са си наизостили думичките и в есин момент водещата пита една от уж защитаващите "сурогатното майчинство"
-А пари? Пари могат ли да се вземат за да бъдеш заместваща майка, богуогодно ли е?
-Ааа не, не може да се вземат паки, защото си има карма и ако в този живот вземеш пари то в другият ти живот като се преродиш, ще си жена която има репродуктивни проблеми...Кат каза тая лелка честно ви казвам идеше ми да се обадя в предаването и да я направя на 5 стотинки ама предаването след 5 секунди свърши това и бяха заключителните думи.
Уляхсе и аз тоя пат ама много ми се искаше да го споделя с вас...
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #844 -: Февруари 14, 2012, 15:25:25 pm »
Не може да се вземат пари, защото си има карма. И ако в този живот вземеш пари, то в другия ти живот, като се преродиш, ще си жена, която има репродуктивни проблеми...
Защо ще се преродиш точно в жена, мъжете нямат ли такива проблеми?
Защо проблемите ще са репродуктивни, а не финансови?
И когато се преродиш медицината няма ли... или до къде ще се е развила. А краставичарството, шапкарството и отглеждането на котки?
Много неясноти са останали след предаването. Но наистина вместо глоба, в закона могат да запишат, че не трябва да взимаш пари, под страх че ще се преродиш с репродуктивни проблеми.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #845 -: Февруари 14, 2012, 16:28:41 pm »
...И когато се преродиш медицината няма ли... или до къде ще се е развила. ...
Абе Тамара, прераждането е над пространствено времевия континуум. С други думи може да се преродиш и назад във времето когато още е нямало медицина :lol:
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #846 -: Февруари 14, 2012, 16:32:15 pm »
Ха ха ха ,ами да бе що не се уточняват тия водещи!!! :lol: :lol:Ама то ако се върнеш назад,няма как да имаш репросуктивни проблеми,щото като няма медицина ,няма  и Док,който да ти ги диагностицира! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #847 -: Февруари 15, 2012, 01:01:37 am »
Ха ха ха ,ами да бе що не се уточняват тия водещи!!! :lol: :lol:Ама то ако се върнеш назад,няма как да имаш репросуктивни проблеми,щото като няма медицина ,няма  и Док,който да ти ги диагностицира! :wink:

Мдааа, затова - Спасов деееееен :lol: :lol: :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #850 -: Февруари 20, 2012, 00:09:30 am »
 :lol: Мисля, че човека просто мрази водата!
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #851 -: Февруари 20, 2012, 01:08:59 am »
Този не се е къпал през целия мой живот  :lol:

"Косата и брадата му пък са над 180 см дълги." - лелей, какво ли се въди там?
Ако изобщо е вярно това, де. Големи измислици се пишат по вестниците.
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #852 -: Февруари 20, 2012, 12:14:04 pm »
Явно свещеникът си е мислел, че като не се къпе и жена му ще забременее на Спасовден. Затова не му е казал и за зелката, коланчето и всички други "тайни", които ние крием тук.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #853 -: Февруари 20, 2012, 18:22:45 pm »
Явно свещеникът си е мислел, че като не се къпе и жена му ще забременее на Спасовден. Затова не му е казал и за зелката, коланчето и всички други "тайни", които ние крием тук.
:jump12:
Да му пратим някой и друг брой на вестник Стандарт, да се информира човека, че има и други изпитани методи за забременяване :mrgreen:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #854 -: Февруари 20, 2012, 19:18:16 pm »
А днес в „Монитор“ пишеше за някакъв камък, който растял ( да, растящ камък - не съм се объркала :-) ) и лекувал безплодие.


  
Ето ви още един бисер на репродуктивна тема - изпитен въпрос: жените трябва редовно да правят цитонамазка, за да се забележи навреме рак на маточната шийка. Посочете на диаграмата с коя буква е обозначена маточната шийка. Отговорът:


Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
А днес в „Монитор“ пишеше за някакъв камък, който растял ( да, растящ камък - не съм се объркала :-) ) и лекувал безплодие.

Е той щом камъкът расте, какво им пречи и на тръбите ми.....така като се замисля....
*
Ето ви още един бисер на репродуктивна тема - изпитен въпрос: жените трябва редовно да правят цитонамазка, за да се забележи навреме рак на маточната шийка. Посочете на диаграмата с коя буква е обозначена маточната шийка. Отговорът:




ха ха
Какво сладко тигърче :-)


Аз имам приятелка, която е твърдо убедена, че е забременяла (след 5 год опити) на първия месец след като седяла в поза свещ 2 часа  8O след :bed:. Естествено, не отдава голямо значение на това, че е пила Клостилбегит, защото не е имала овулация преди това!
Аз имам приятелка, която е твърдо убедена, че е забременяла (след 5 год опити) на първия месец след като седяла в поза свещ 2 часа  8O след :bed:. Естествено, не отдава голямо значение на това, че е пила Клостилбегит, защото не е имала овулация преди това!

Може би защото в тази поза, не е могъл да стигне където трябва, а се е връщал обратно /за Клостила става дума/  :lol: