0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Ах, добре, че прочетох за шапката, преди да си легна! Пътьом ще хвърля котката през терасата  :lol: :lol: :lol:
Добре де...
- краставици обожавам
- кот нямам, че на стари години ми изби алергията
- зимния сезон ходя с капи всякакви...

И що ся не става ???? Явно шапките не са подходящи  :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Сещаш ли се за онези мрежестите за сън, използвани през 19-ти или 20-ти век? Явно трябва да си с такава  :lol:
Сещаш ли се за онези мрежестите за сън, използвани през 19-ти или 20-ти век? Явно трябва да си с такава  :lol:

Аааа, не! Това си е чиста страстоубийка... ще ме изволнят от къщи  :lol: :lol: :lol:

Ей затва явно няма да стане  :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Ааааа,основно проблема идва от краставиците!!!! :lol:Безразборното ядене на всякакви по размери и форма краставици не е правилно! 8O Сега вече ще се получат нещата ,след като Европейската комисия създаде Директива да се предлагат за ядене само прави краставици с определена дължина! :wink: Може са я приели в здравната комисия,точно с такива размножителни цели!!! 8)
/www.mamaibebe.com][/url]
*
аз са да ви светна :lol:
Начи котките мнооу ревнуват. Затва в сюблиВния момент на бебеправенето се метат върху задника на мъжи, забиват нокти и се изпаравява желанието за либофффффффффффффффффф


Те тва беше една от най-големите простотии дет съм чувала.

П.С. За краставиците немам обяснение

Ей на това се хилих като ръпана краставица, а моя мъж гледаше в недоумение :)

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Рали, нали знаеш кой си лягал с шапка, защото трябвало да има нещо от дрехите, за да му е по-интересно на мъжа. :lol: :lol: :lol: Ей такава капа си купи и ша стане. Все пак въпросната персона е абсолютен и неоспорим властелин на огромен род, с безброй синове и дъщери. :wink:
*
Заредихте ме с здравословна порция смях.Имах една “приятелка“която си народи набързо две дечица,да са и живи и здрави.Та,тя постоянно беше веща по бебеправенето,и в един разговор след първия ми неуспешен опит,казах че,до 40 все ще успея/тогава бях на 35/казах го за да си дам кураж на мене,а,тя изцепи,“Ами,че,то тогава по добре да не раждаш“.Тогава за да не я изгоня от вкъщи,защото ми беше дошла на гости,си замълчах,и в подходящ момент я заковах.А,тя моля ви се го била казала за да ме накара да  действам по-интензивно.Сякаш съм седнала да чакам небесното ин витро...Естествено това лице вече не е сред  моето обкръжение.
Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ...
*
Една моя възрастна позната след като се оженихме ми сподели, че тя винаги е носила шапка преди да зачене и е яла много краставици, така че трябва това да правя! А котките били забранени и да се отървем от тях! Е да, но след 2 години, като се видяхме и тя категорично отсече:
"Не носиш шапка, не ядеш краставици - ето затова няма да имаш деца! И тези котки, не ги махнахте нали - е за това няма и никога да имаш деца!" ...
  Боже господи ,смея се от сърце  :D,е що не съм забременяла до сега, нали ни слагат шапки на всяко ин витро ,другия път ще питам док дали мога да в ям краставица докато ми прави трансфер  :D :D :D
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #829 -: Февруари 04, 2012, 15:52:30 pm »
Да и моя приятелка като разбра започна. Сега ще ти кажа как, не може да не хванеш! Отиваш и си купуващ еди какво си белъо, има едни чоропогащи с шарки, виждала ли си ги, има ги еди къде си и... Тук викам девойко, ако не спреш ще паднеш по гръб! Тя се обърна за да види защо  :lol:. Само дето ние сме заедно от деца и тука шегата върви.  :)
Моят кум на две ракии: Пипни ме мене, от мене ще хванеш, да знаеш  :lol:
В смисъл, пипни ме за късмет   :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #830 -: Февруари 05, 2012, 23:40:58 pm »
Рачо, тя директивата отдавна е факт. Аз ям все от тези краставици, дето са по нормите. Вероятно и вкусът на шперплат е залегнал в тях. Не съм я чела. Някой ми каза, че била около 50 страници. Няма да си го причиня.  8)

Rymu38, хахахаха!

Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #831 -: Февруари 05, 2012, 23:51:07 pm »
Имам една позната, която много се гордееше, че бързо "прихващала". Така да се каже планово, като в приказките "речено, сторено". Беше бременна още на първия месец след сватбата. И сякаш имаше някаква заслуга за това дело, свършена работа.
Та тя ми разказваше, че кумувете им имали проблеми със забременяването, пробвали ин витро-не станало. Да, но една вечер окъснели по барове и се прибрали да спят у моята позната.
Та тя твърдо настояла кумата да легне в нейното легло, защото тя бързо прихващала.
И ето, втората процедура успешна.
Ако някой се интересува на лични мога да дам адреса 8)Аз се въздържах.
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #832 -: Февруари 05, 2012, 23:54:44 pm »
Да не би кумецът да се е изявил нещо?  :wink:

Аз пък имам един приятел, който от много пазене направи 3 деца. Нито едното не е планирано. И се майтапехме, че от него мога да прихвана, докато седим и си говорим.  :lol:

Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #833 -: Февруари 06, 2012, 00:02:26 am »
Да не би кумецът да се е изявил нещо?  :wink:

Аз пък имам един приятел, който от много пазене направи 3 деца. Нито едното не е планирано. И се майтапехме, че от него мога да прихвана, докато седим и си говорим.  :lol:

Не, то второто ин витро им беше успешно.
Но заключението на моята приятелка беше, че защото видиш ли оная нощ, кумата била спала в леглото й :wink:.

... то с такова пазене се е появила сигурно половин България.
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #834 -: Февруари 06, 2012, 00:44:02 am »
Вера, ако е още свободен аз може ми да си заплюя само матрака, чак цялото легло не ми е нужно, че туку виж съм хванала триьнсци аз и на едно ще съм благодарна, и ако може да се уточни нали мъжи и не е бпнус със леглото?
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #835 -: Февруари 06, 2012, 12:05:51 pm »
Не знам на какво се основава, на внушение ли, но у дома колкото и двойки да спяха, докато бях студентка се изпожениха. Даже едната двойка бяха от 3 месеца заедно и се бъзиках с тях. Няколко месеца по-късно бяха съпрузи :) Сега чакам 3-тата двойка :) Само живеят заедно засега ;)
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #836 -: Февруари 06, 2012, 12:34:57 pm »
От възрастта е, anichka.bs, от възрастта. Предполагам, че сте били приблизително на едни години, когато ти си била студентка. А първите няколко години след завършване на средно, се изпоженват поне 50% от младежите.
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #837 -: Февруари 06, 2012, 13:12:20 pm »
Вера, ако е още свободен аз може ми да си заплюя само матрака, чак цялото легло не ми е нужно, че туку виж съм хванала триьнсци аз и на едно ще съм благодарна, и ако може да се уточни нали мъжи и не е бпнус със леглото?

Аз снощи задълбочено мислих и открих, че историята мълчи за наличието на мъж.
Но пък се запитах как така "да спи в нейното легло", а мъжът къде е бил тогаз?
Трябва да се поинтересувам и тогава ще актуализирам информацията.
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #838 -: Февруари 06, 2012, 13:19:30 pm »
Това да не е модерен вариант на ритуала по Спасовден  :lol:
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #839 -: Февруари 06, 2012, 13:20:55 pm »
Това да не е модерен вариант на ритуала по Спасовден  :lol:
Ахахах, тъкмо и аз за това се сетих :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!