0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #800 -: Септември 22, 2011, 23:44:15 pm »
За целта спермата на партньора се центрофугира и по-тежката мъжка се отделя от по-леката женска,така да е изразя.
Да, съвсем правилно си се изразила, точно така се прави, отделят се по тежест. Само лека корекция - обратното е, женската е по-тежка (ама идеята е същата).


Боби

 :)правилно си ме коригирала,и аз го открих това днес,като се порових за статията...ама да,идеята е същата...
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #801 -: Септември 30, 2011, 13:30:16 pm »
Бисерът е на свеки, не съвсем по тема репродукция, но се връзва като цяло с темата за това стрелям  :lol:

- Тооо тая кал /иска може би да каже кел?!?/ по главата на бебетата, е щото мозъка им се обменя и така излиза  8O
 
- Той пъпа е това черво дето свързва твоя пъп с бебето и сега за това те боли, защото не са ти го вързали добре  8O
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #802 -: Септември 30, 2011, 15:34:23 pm »
Бисерът е на свеки, не съвсем по тема репродукция, но се връзва като цяло с темата за това стрелям  :lol:

- Тооо тая кал /иска може би да каже кел?!?/ по главата на бебетата, е щото мозъка им се обменя и така излиза  8O
 
- Той пъпа е това черво дето свързва твоя пъп с бебето и сега за това те боли, защото не са ти го вързали добре  8O

Надявам се, че тези неща ги е казла на шега!


*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #803 -: Септември 30, 2011, 15:57:40 pm »


Надявам се, че тези неща ги е казла на шега!

 :? Ако забележете, че рЕзко изплесвам, поради непрестанния контакт с нея - помагайте! Съвсем не ги плещи на шега, пък и се сърди като и кажеш, че говори простотии  :D В началото се опитвах да и обяснявам... е вече се отказах  :wink: смисъл няма.
Пресен бисер...
За съжаление се случва по неприятен повод, но бях толкова втрещена, че реших да споделя....а може би аз пак нещо не съм се дообразовала по темата...
Моя позната, която живее в Испания е бременна съвсем отскоро, за нещастие получава доста силен кръвоизлив и отива на лекар. Преглеждат я, пускат и изследване и заключват:
-33.7 % бременност..... най-вероятно сте бременна отскоро и все още нищо не се вижда на УЗ.
Просто паднах.....до сега съм си мислела, че или си бременен или не си  :lol: Какви са тия проценти  8O
Надявам се, че тази моята позната от притеснение нещо не е разбрала както трябва и може би не става въпрос за проценти а за мерни единици отнасящи се за "хормона на бременността", иначе е страшно направо....

П.С: Дано всичко е наред с бебчето и накрая да си остане просто една весела история!


*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Пресен бисер...
За съжаление се случва по неприятен повод, но бях толкова втрещена, че реших да споделя....а може би аз пак нещо не съм се дообразовала по темата...
Моя позната, която живее в Испания е бременна съвсем отскоро, за нещастие получава доста силен кръвоизлив и отива на лекар. Преглеждат я, пускат и изследване и заключват:
-33.7 % бременност..... най-вероятно сте бременна отскоро и все още нищо не се вижда на УЗ.
Просто паднах.....до сега съм си мислела, че или си бременен или не си  :lol: Какви са тия проценти  8O
Надявам се, че тази моята позната от притеснение нещо не е разбрала както трябва и може би не става въпрос за проценти а за мерни единици отнасящи се за "хормона на бременността", иначе е страшно направо....

П.С: Дано всичко е наред с бебчето и накрая да си остане просто една весела история!

По този повод се сетих, че когато първо тръгнах по лекари и не разбирах каква е  разликата между специалист и някой си самозванко, обикновен гинеколог, който претендира да лекува стерилитет. Та ходих няколко пъти при един, от чийто кабинет излезнах с тряскане на вратата, толкова ме беше ядосал с глупостите си, които дори и аз и то още тогава знаех, че не са вярни.  Обаче неговата мед. сестра ( или някаква там асистентка) ми обясни малко преди това, че можело да съм овулирала, ама не съвсем.


  
*
Абе, небесното ин витро няма кой да го стигне да ви кажа. Мисля, че е безспорен едноличен и непобедим вовеки лидер.
В очакване ....
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Ахаха, Фуси, права си, как можахме да го забравим тоз фаворит :lol: :lol: :lol: Ама то това не е нов лаф, де, вероятно е нова, ъпгрейдната версия на старото "непорочно зачатие"..... :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Една моя възрастна позната след като се оженихме ми сподели, че тя винаги е носила шапка преди да зачене и е яла много краставици, така че трябва това да правя! А котките били забранени и да се отървем от тях! Е да, но след 2 години, като се видяхме и тя категорично отсече:
"Не носиш шапка, не ядеш краставици - ето затова няма да имаш деца! И тези котки, не ги махнахте нали - е за това няма и никога да имаш деца!" ...
Шапката преди или по време на основното действие трябва да се носи? :lol:
Защото то чорапи, какво ли не...
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
И тези котки, не ги махнахте нали - е за това няма и никога да имаш деца!" ...
За съжаление, голяма част от хората си мислят, че животно и дете са несъвместими, затова улиците ни са пълни с бездомни животни, каквито и кастрационни програми да има. Сори за спама.


*
Мхм, и на мен ми обясниха на скоро, че трябва да си махна котките, те правели така че да не забременея.И това от баба ми.Майка ми и тя все за тях мърмори.Котките, та котките.

Моля ви светнете ме, какво ми правят котките та не забременявам?

Сякаш персийското ми коте е виновно, че съм била с хидросалпингс  osi_13
Горките животинчета. Като го четях хем ми става тъжно за глупостта, хем смешно.
аз са да ви светна :lol:
Начи котките мнооу ревнуват. Затва в сюблиВния момент на бебеправенето се метат върху задника на мъжи, забиват нокти и се изпаравява желанието за либофффффффффффффффффф


Те тва беше една от най-големите простотии дет съм чувала.

П.С. За краставиците немам обяснение
[/url][/url]
Моля ви светнете ме, какво ми правят котките та не забременявам?

Това е нещо като мит, но има и нещо вярно в него. Просто навремето са нямали толкова информация явно и просто са знаели, че котките правят нещо "лошо" на БРЕМЕННИТЕ /трябва да се подчертае/, но точно какво е било не се е знаело.
Та значи, котките са преносители на Токсоплазмоза, която е опасна за плода /кото предполага, че вече трябва да сте забременяли, за да стане опасно/.
Ето повече инфо:
http://www.bgvet.org/science/clinic/pardis/toxoplaxmosis.php

Разбира се, една добре отглеждана котка от една добре информирана бъдеща майка не би следвало да създава проблеми ;)


Моя близка приятелка прави първи опит ин витро, за съжаление неуспешен, но не са ползвали донорски материал. Свекърва й: "Аз съм против това ин витро, те там ги слагат в един казан и каквото ти се падне. Как можеш да си сигурна, че ще е от мъжа ти?". Но иначе въпросната жена е убедена, че ще е с яйцеклетка на снахата, но но не било ясно другото, тоест какво се случвало в казана :lol:
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
Розовелка, то е важно детето да е от сина, пък ако може даже да не е от снахата...още по-добре  :lol:


*
Розовелка, то е важно детето да е от сина, пък ако може даже да не е от снахата...още по-добре  :lol:
многу ясно :-D


"... в един казан " :balk_47: :balk_47: :balk_47:

Ей, голям смях!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Уфффф, това за краставиците що не го казахте по-рано, бреееее! Да се моря и аз с туй ин витро, птююююю.... Нищо, за второто ще пробвам със зарзавата :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!