0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Само едно не мога да разбера... нали уж от едни и същи учебници учат всички  :?

Не всички учат, някои само си ги имат   :(
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Нали знаете оня лаф - "Като знам как станах инженер, ме е страх да ида на лекар...."

Гаджето на една приятелка имаше копирен център до Медицинския в Пловдив, преди няколко години. Той разказваше как масово е правил пищови на учебника по Анатомия...Коментара оставам на вас.
« Последна редакция: Юли 30, 2011, 20:54:21 pm от sixsens »
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
А по въпроса с чорапите, да се включи мими26, ако може!  :lol:

При мен докторът ще да е бил явно с черни чорапи, че мъжко ми излезе детето. Другия път ще му кажа да е бос или ще му връча да обуе розови.  :wink:

Една позната ми честити рождения ден февруари с думите:"Айде пожелавам ти да преливаш" и аз:"Ъъъ,от какво". Тя сериозно:"От сперма...Слушай мене, да седиш напълнена и ще видиш скоро ще се похвалиш".
Ииии вече знае,че съм бременна и  оня ден ме  побутва свойски:"Тиии си следвала моя съвет,нали".,
(Сериозно-има жени,които вярват,че ако не изтича и капка, и след акта  лежиш с точно 2 възглавници :D няма начин да не стане работата :D)
*
 :jump12: :jump12: :jump12:


... и поне половин час с вдигнати крака. Препоръчвали са ми го съвсем добронамерено. Също така и диета за двамата за пречистване от токсините.

*
А по въпроса с чорапите, да се включи мими26, ако може!  :lol:

При мен докторът ще да е бил явно с черни чорапи, че мъжко ми излезе детето. Другия път ще му кажа да е бос или ще му връча да обуе розови.  :wink:
Хаха, Деси  :lol: Как се сети - любимия ми лаф  :lol:
За близнаци жената трябва да е с чорапи  :lol: - за мъжко черни, ще пробвам скоро дали действа и за женско, но с бели, т.е.бял,   :lol: :lol: :lol:
Всеки път като ме питат от инвитро ли са, казвам не от черни чорапи  :lol: :lol: :lol:
А по въпроса с чорапите, да се включи мими26, ако може!  :lol:

При мен докторът ще да е бил явно с черни чорапи, че мъжко ми излезе детето. Другия път ще му кажа да е бос или ще му връча да обуе розови.  :wink:
Хаха, Деси  :lol: Как се сети - любимия ми лаф  :lol:
За близнаци жената трябва да е с чорапи  :lol: - за мъжко черни, ще пробвам скоро дали действа и за женско, но с бели, т.е.бял,   :lol: :lol: :lol:
Всеки път като ме питат от инвитро ли са, казвам не от черни чорапи  :lol: :lol: :lol:
:jump12:
*
А по въпроса с чорапите, да се включи мими26, ако може!  :lol:

При мен докторът ще да е бил явно с черни чорапи, че мъжко ми излезе детето. Другия път ще му кажа да е бос или ще му връча да обуе розови.  :wink:
Хаха, Деси  :lol: Как се сети - любимия ми лаф  :lol:
За близнаци жената трябва да е с чорапи  :lol: - за мъжко черни, ще пробвам скоро дали действа и за женско, но с бели, т.е.бял,   :lol: :lol: :lol:
Всеки път като ме питат от инвитро ли са, казвам не от черни чорапи  :lol: :lol: :lol:

Отворената, да видим дали ще смееш да си легнеш с два бели чорапа! ;-)

*
Аааа, не с два, затова писах бял - значи един  :lol: Предния път не се сетих да сложа 2 различни като Пипи дългото чорапче  :lol:
*
Хи хи хи ,велика темааа!! :lol: :lol: Мими,не е важно,дали ще е един чорапа или пък дали ще е бял,но ако са копринени с ластик или жартиери,100% ще си "пълна% до горе!!! osi_13 Само като се покажеш на мъжа ти...работат е готова! :cuddle:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Хахах, Рачо, явно това е била тайната  :lol: Толкова време се мъчихме и не става, пък на веднъж обух чорапи и...
*
Толкова време се мъчихме и не става, пък на веднъж обух чорапи и...

Ех ако някой се беше сетил да патентова идеята досега... :) Че и генетичното инженерство ряпа да яде - само цвета на чорапите е достатъчен и бебетата по поръчка са готови! Ако ми го бяха казали по рано - ама на...
« Последна редакция: Август 02, 2011, 20:29:11 pm от vaci »


*
Нали знаете оня лаф - "Като знам как станах инженер, ме е страх да ида на лекар...."

Коментара оставам на вас.

Да вярно си е страх ме е да отида на лекар независимо от това че честно и почтенн се сдобих с инж. пред името си  :wink:
Ние редовно копирахме учебниците по механика и тем подобни , копирният център беше няколко етажа по надолу , както и да е. След което редовно се явявахме отново, поне не аз.  :)
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
F_26, надявам се не съм те обидила с коментара си! Разбира се, че не всички инженери са станали такива по лесния начин, както и не всички лекари, естествено! Но едно е да копираш учебник, съвсем друго е да го правиш на пищови. Там се копира по един друг начин :lol:, няколко пъти намален размера на копието :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Не помня дали съм го споменавала и дано не се повторя  :oops: Доста често, жени - уж грамотни  :lol: ми задават въпроса: Е хубаво де.. и сега, като си без тръби, как ще ти идва цикъла?  8O 8O 8O ....
- Е как - как... през ушите, носа, пъпа... от където избие  :lol:
Ето още едно коментарче от днес:
отиваме с половинката до клиниката и една позната ни разяснява как било много трудно това ин витро, защото една нейна позната направила два опита и нищо не ставало. Проблема бил в това, че яйцеклетката не била стигнала до където трябва 8O и чак сега разбрали, че е със запушени тръби  8O. Коментара оставям на вас. На мен тази процедура ми прилича повече на инсеминация, отколкото на инвитро но...аз нямам такъв опит и коментара оставям на вас
*
Мдаа,днес пък спорих с една доста "начетена" по въпроса и статистиката при безплодието госпожа.Тя твърдеше че 99% проблема бил при мъжете.Жената има ли матка всичко се получавало 8O.
Ифи на теб през носа и пъпа,а на мен въпроса:"Усещаш ли си като ти го няма яйчника отляво?" :lol:Викам:"Даа,като тичам десния дрънка,а отляво е тишина" :D :D :D
« Последна редакция: Август 04, 2011, 23:19:21 pm от parsi »

Чудно ми е какъв човек трябва да си, за да зададеш такъв въпрос на някого или да направиш подобен коментар? 8O

*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
хе хе , отдавна не се бях смяла толкова. Много е весела тази темичка.

На мен майка ми редовно ми обясняваше колко лошо би било да забременея от „изкуствена“ процедура и да съм чакала(аз родих на 35). Тя била против (!?).


  
Мен майка ми сега като разбра два пъти ме пита сигурна ли съм, че нищо не сме правили, защото аз не й казах. И като й потвърдих, че "нищо не сме правили", последва : Ето, казах ли ти? Просто трябваше да ме слушаш и да се успокоиш! :lol: :lol: Едва се сдържам....
Една нейна приятелка (фелдшерка) й била казала, че инвитрото било много болезнено и вредно и тя милата нали не иска да ме "боли", та се радва, че е станало естествено  :lol: :lol: :lol:
Някой ден по-нататък, като види, че детенцето е нормално като всички други, може и да й разкрия страшната истина  :lol: