0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

истински случай от клиника по стерилитет.
двойка прави ИКСИ, идва денят за пункцията, жената пристига сама. питат я - къде е съпругът ви? а тя отговаря - аааа, той нали е много зле със спермата, за какво ви е? замина в командировка...  :lol:

Ми така де, за какво им е. Да сменят коча и това е :jump12: :jump12: :jump12:

По повод случая цитиран от Елфи - ето, хората като разправят, че и от въздуха се хваща, вие не вярвате.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Хахах, хората от въздуха даже хващат, пък ние и с коч да не можем пуууу  :lol:


 :jump12: :jump12: :jump12: ехе тука колко било весело
свекървата след като разбра, че имаме и мъжки фактор- е как така и при него има проблем, ама вие не контактувате ли  8O /т.е. синчето й не вдига ли самолета?/ - това ви е до болка познато  :(
майка ми след като разбра, че правим генетични изследвания - оо ама защо са ви тези изследвания, в нашата рода /коя е нашата?! на баща ми, нейната, на съпругът ми?!?!/ нямаме болни!?  8O /а самата тя има полусестра, която е имала дете с даун  :(/
"умна" близка в разговор със сестра ми - няма да я поканя /за мен става дума/, защото не е бременна  8O :(  /въпросната тогава беше бременна, а сестра ми има дете/

Ха ха, какво ли важно мероприятие си изтървала?  :lol: :lol: :lol:

*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Аз пък имам една колежка, която ми разказваше как майка й имала само една тръба и как МЦ идвал от яйчниците после слизал по трабата и после си изтича от долу, и сега по тази прична на майка й се натоварвал само единия яйчник.
07.10.2009
Ха ха, какво ли важно мероприятие си изтървала?  :lol: :lol: :lol:

 :? имен ден беше, не държах и без това да отида, но такова отношение незнам как да го определя даже  :( явно вече с мен не може дори да се разговаря, след като не мога да се включа в темите за бременност и деца,  :lol: от една страна гледам със смях на такива дребни душици и вече на празници не ги поздравявам, и аз съм здраво изтрещяла, ама бива бива  :wink:

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
На мен пък един познат(който има момче и момиче) ми обясни, че от разположението на леглото зависи пола на бебето. Тъжното е, че сам си вярваше.
*
Явно са правили разместване преди втората бременност   :jump12:
 8O сетих се нещо, позната не ходеше на фризьор по време на бременността, за да не отрежат "чудото" на детето й  8O
 :jump12: а ако не сте чували за гимнастика за мъже да ви кажа - 2-3 пъти седмично мъжът ви да прави йога упражнения /опрян до стената с главата надолу/ за 15-20 мин, за да се ороси освен мозъкът му, но и зайчето  :lol: така зайчето щяло по-добре да скача  :wink:  :jump12:

ахахахаахахаххахаа тука е много забавно :)))
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Ааа,Дени,не само от разположението на леглото ами и на луната.Една девойка тука разправяше че толкова гледала дали е пълнолуние или не и тъкмо го била издебнала за момиче,то пък се роди момче.Да я "ожалиш" :D

*
Тука наистина се развеселих  :D :D :D
*
а ако не сте чували за гимнастика за мъже да ви кажа - 2-3 пъти седмично мъжът ви да прави йога упражнения /опрян до стената с главата надолу/ за 15-20 мин, за да се ороси освен мозъкът му, но и зайчето  :lol: така зайчето щяло по-добре да скача  :wink: 
Mecinka, а дали не трябва да му вържат краката за полюлея? Да ти кажа, много ми е трудно да си представя повечето хора в такава поза.  :D
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
 :lol: моят както е 130кг някъде трябва с кран да му вдигна краката на стената хаха, сори за спама  :oops:

*
На мен пък един познат(който има момче и момиче) ми обясни, че от разположението на леглото зависи пола на бебето. Тъжното е, че сам си вярваше.

Моя позната беше абсолютно убедена че пола на бебето се определя от това дали мъжа носи чорапи по време на акта  8O


*
На мен пък един познат(който има момче и момиче) ми обясни, че от разположението на леглото зависи пола на бебето. Тъжното е, че сам си вярваше.

Моя позната беше абсолютно убедена че пола на бебето се определя от това дали мъжа носи чорапи по време на акта  8O
:jump12:

*
Лелеее, ами ако е с един чорап? :ask:
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Лелеее, ами ако е с един чорап? :ask:

Мани, мани, ами ако са с два различни цвята или единият има дупка на петата или пръста? :D
Лелеее, ами ако е с един чорап? :ask:

Мани, мани, ами ако са с два различни цвята или единият има дупка на петата или пръста? :D

 :lol: :lol: :lol:
Най-вероятно ще са близначета от различен пол, но за дупките не съм специалист, не знам  :lol: :lol: :lol: :lol:


Здравейте,
ще споделя с вас коментарите на личният ни лекар:
1. Преди ЦС - Вие сте млади няма за къде да бързате /аз съм на 28, половинката на 36г/. Всичко ти е в главата, здрави сте 8O /слушах тези коментари 5 год./
2. След ЦС -
- доктора -  А къде ти е втората тръба?
- сестрата - докторе то пише, че е с еднорога матка и я няма
- доктора - Е аз това го виждам, защо ми го пишат
- доктора - А защо ти е в такава позиция матката? /моята е обърната/
- аз - Ами не й се стой по стандартния начин, има си собствено мнение по въпроса
- доктора - Ами то по нормалния начин няма да стане, ама с Ин витрото ще стане на 100%

 Боже, учудих се изведнъж колко компетентен стана  :lol:

Само едно не мога да разбера... нали уж от едни и същи учебници учат всички  :?