0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #680 -: Декември 08, 2010, 10:54:12 am »
mira_mimi, може да е решила, че малкото е за протези :lol:
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #681 -: Декември 08, 2010, 19:53:19 pm »
 :jump12:
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #682 -: Декември 15, 2010, 22:24:01 pm »
Ох, да разкажа и аз случка от днес - прясна дет`се вика.  :D
Отивам на профилактичен преглед в частна клиника (имена няма да споменавам) и понеже съм за втори път, докторката ми чете какво е писала предния път. Чете, че има секцио след ин витро. Ин витрото е поради отстранени ДВЕ маточни тръби. Всичко това аз чувайки го потвърждавам. И изведнъж ме пита: Противозачатъчни приемате ли?  8O 8O 8O И аз какво да и кажа??? Викам: "Ми то няма смисъл от противозачатъчни."  :D :D :D :D :D :D :D
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #683 -: Декември 15, 2010, 22:27:56 pm »
Хаххаха, ми що не й каза - "Не, спирала си сложих" :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #684 -: Февруари 21, 2011, 02:00:08 am »
Лелелеле голям смях  8O 8O 8O Моя мъж пък каза "Може и в мене да е проблема,искам спермограма" така,че не всички мъже казват "аз го вдигам,не е в мене зора" Дай Боже на всички такива мъже,това означава само едно,че не всички мъже са убитаци....За останалите простотии и бисери съм съгласна и аз на 100% ... :bonk:
« Последна редакция: Февруари 21, 2011, 02:03:55 am от Мария Мървакова »
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #685 -: Февруари 21, 2011, 11:14:11 am »
И изведнъж ме пита: Противозачатъчни приемате ли?  8O 8O 8O И аз какво да и кажа??? Викам: "Ми то няма смисъл от противозачатъчни."  :D :D :D :D :D :D :D


Противозачатъчни не се приемат само за предпазване от бременност. Изписват ги при кисти, хормонални нарушения и подобни.
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #686 -: Февруари 21, 2011, 13:05:15 pm »
Преди броени дни ,след операция от извънматочна ,при която са ми отстранили единствената тръба  , акушерката сваляйки конците ми казва: сега трябва много да се пазиш от забременяване,че лесно се "хваща"... Хем ми стана тъжно,хем смешно ,като й казах,че при мен опасност от забременяване няма :x
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #687 -: Февруари 22, 2011, 21:38:00 pm »
 :lol: :lol:
Маркирам си темичката. тези бисери не са за изпускане  :lol: :lol: :lol: :lol:


*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #688 -: Февруари 27, 2011, 02:32:08 am »
Преди броени дни ,след операция от извънматочна ,при която са ми отстранили единствената тръба  , акушерката сваляйки конците ми казва: сега трябва много да се пазиш от забременяване,че лесно се "хваща"... Хем ми стана тъжно,хем смешно ,като й казах,че при мен опасност от забременяване няма :x
Ужассссс това истинска история ли е???Сериозно ли има такива хора,които могат да кажат такова нещо??? 8O 8O 8O
« Последна редакция: Февруари 27, 2011, 09:25:17 am от Мецани »
Съвет от приятелка:
"Трябва да спрете известно време да правите секс. Много време сте заедно и за това не се получава. На овцете също им сменят кочовете, защото спират да "хващат" " :lol:


*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Съвет от приятелка:
"Трябва да спрете известно време да правите секс. Много време сте заедно и за това не се получава. На овцете също им сменят кочовете, защото спират да "хващат" " :lol:
8O 8O 8O 8O 8O Божеееее, те бебетата ставали с НЕправене на секс, а ние да не знаем и да се мъчим тука с години в кревата :lol: :lol: :lol: :lol:
Тва хорското малоумие няма измерване...
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
:) Подкрепи се и с доказателства :lol:. На някаква братовчедка мъжа заминал за няколко месеца в чужбина и после "хванали". Преди това с години не се получавало  :lol:
Не и казах, че може да са "хванали" докато мъжа го няма всъщност :lol:

Казах и също, че ако сменим и ние коча :P, най-вероятно един от нас с мъжа ми ще успее да "хване" ;)


*
На някаква братовчедка мъжа заминал за няколко месеца в чужбина и после "хванали".
Мхм, да не е "хванала" и тя като тази . То с тия нови технологии :lol: :lol: :lol:
*


Казах и също, че ако сменим и ние коча :P, най-вероятно един от нас с мъжа ми ще успее да "хване" ;)

Бе ти ако хванеш, не е проблем....Той ако хване ще стане интересно  :lol: :lol: :lol: :lol:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
джиджи, ти що не ѝ каза, че не си овца и за теб не важи. Една ми разправяше, че се купувало стелна крава, понеже се ожени като забременя, т.е. защото забременя. И това го казва при условие, че знае че шефката на мъжа ѝ има проблеми. Ма не знаеше, че и аз имам и трудно си държа езика зад зъбите. И много мило и кротко ѝ обясних, че аз не съм крава и че ако мъжа ми ме иска само за разплод няма да се хваля, а ще ме е срам.
*
На някаква братовчедка мъжа заминал за няколко месеца в чужбина и после "хванали".
Мхм, да не е "хванала" и тя като тази . То с тия нови технологии :lol: :lol: :lol:
Ето още едно доказателство, че бебетата не се правят в леглото  :-D :-D :-D


*
Цитирам колежка,бисер точно отпреди 20 мин в обедна почивка : "Още като бях на 15 год. ми казаха,че фоликулите ми са негодни и няма да имам бебе никога,но като се успокоих фоликулите започнаха да работят и не правих кисти и забременях.Така че се успокой"

Не знам да се смея ли , да плача ли.


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
истински случай от клиника по стерилитет.
двойка прави ИКСИ, идва денят за пункцията, жената пристига сама. питат я - къде е съпругът ви? а тя отговаря - аааа, той нали е много зле със спермата, за какво ви е? замина в командировка...  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

истински случай от клиника по стерилитет.
двойка прави ИКСИ, идва денят за пункцията, жената пристига сама. питат я - къде е съпругът ви? а тя отговаря - аааа, той нали е много зле със спермата, за какво ви е? замина в командировка...  :lol:
:jump12:
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
истински случай от клиника по стерилитет.
двойка прави ИКСИ, идва денят за пункцията, жената пристига сама. питат я - къде е съпругът ви? а тя отговаря - аааа, той нали е много зле със спермата, за какво ви е? замина в командировка...  :lol:

Ми така де, за какво им е. Да сменят коча и това е :jump12: :jump12: :jump12:

По повод случая цитиран от Елфи - ето, хората като разправят, че и от въздуха се хваща, вие не вярвате.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!