0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Простете моето невежество, но на кое се казва калник?
Простено Ви е :D
Предполагам сте наясно на кое викат калник при автомобила, та изхождайки от там...
А който няма кола  :ask: :lol:
*
Не бе, и аз не разбрах тук смисъла с калника.... :ask:
*
А който няма кола  :ask: :lol:
Хваща тези на Мартин и търси калник.

Аз, обаче, продължавам да не вдявам.
И кола имам, и калниците знам къде са и пак не мога да разбера къде трябва да бие мъжа  :(
С част от моето или от неговото тяло трябва да направя аналогия?
Обяснявам "разговорному", "в левият калник" означавало по време на секс движенията на половинката ви да са ориентирани в лявата ви половина.Респективно с десният е обратно.
А който няма кола....,едва ли само притежателите на такава са чували думата калник.

Аз съм чувала думата "калник" и знам къде се намира на колата, но не знам къде се намира на мен  :lol: :lol: :lol:
*
Я, ми припомнете кои две неща бяха безгранични?

Представям си как се правят разнополови близнаци  :lol:
*
Представям си как се правят разнополови близнаци  :lol:


 :jump12: :jump12:
Голямо джаскане ще пада - нещо като офроуд състезание "удари и двата калника"  :lol:
A G-точката е в промоционалният калник с екстри :lol: :lol: :lol:
« Последна редакция: Март 30, 2010, 16:40:08 pm от Black_rose »
   :jump12:
А си мислех, че само аз от преумора не го схванах.   :lol: :lol: :lol:
Но го разбрах!!!!
*
Голямо джаскане ще пада - нещо като офроуд състезание "удари и двата калника"  :lol:

Ох бе, шемет, млъкни, че се заливам от смях тук, добре че съм сама в стая   :jump12: :jump12: :jump12: :jump12:
*

A G-точката е в промоционалният калник с екстри :lol: :lol: :lol:


Тя е до ауспуха  :lol:
*

    plams

  • **
  • 67
  • Получи се!

A G-точката е в промоционалният калник с екстри :lol: :lol: :lol:


Тя е до ауспуха  :lol:

 :jump12:

Аз преди дни споделих с колежките, че ще правим ИКСИ, заради дългите отсъствия покрай пункцията те и сами си се бяха досетили. Та едната ми вика: "Много ми е интересно, дали лекарите няма да ти върнат други, а не твоите ембриончета!" Аз я питам защо да го правят, а тя: "Ами ей така, да решат да ги сменят!". И започва да ми обяснява как можело да се направи ДНК-а тест още по време на бременноста. Аз накрая се ядосах и й викам: "Ми ти като си заченала нормално, от къде знаеш, че твоите деца не са ги сменили в родилния дом?"
Убеждавам се, че простотията е масова.


Докато чаках за пункцията,имаше едно момиче преди мене(максимум 25 годишно)и се шашкаше и викаше на майка си.Ама защо не ме викат вече.Аз сигурно съм ЕВОЛЮЦИРАЛА ВЕЧЕ 8O(а на външен вид не личеше ,да е по-различна от нас останалите,та затова се питах в какво ли се е превърнала вече???),кога ше видят дали имам останали яйцеклетки.
*
Хаха, хаха това последното ме съсипа ;) То еволюцията си е важна работа какво :) Овулацията може да бъде разглеждана като вид еволюция, ми да! :)


*
В Пиринско пък от години пазаруват само от аптеките в Гърция и Македония. "Костил Бегит" от Солун например излиза 3 лв., а у нас е почти три пъти по-скъпо, "Имодиум" се намира там и за 2 лв., а у нас е около 5-6 лв.

в. "Стандарт"

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
не знам дали това е за веселба, лично мен ме изпълва с други емоции и дълго време се чудих дали и къде да го пусна, но просто не можех да не го споделя...


Цитат
Освен това с всички тези неща-сурогатно майчинство ,инвитро и не знам какво се отнема шанса на децата от домовете да бъдат осиновени.Колко повече щяха да се осиновяват ако нямаше тези неща?Сори ако съм груба към двойките с проблеми ,но това е моето мнение!Когато не могат да имат деца вместо да дават камара пари и да пълнят гушите на разни доктори,защо не се опитат да си осиновят?Аз така бих направила.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Jam, не знам какъв човек е този, дето го е написал това. Подигравка тотална! Заслужава да го цитираш и да изтриеш акаунта, ако е в този форум.


*
Това е становище на човек, който няма такива проблеми и е с неособено високо интелектуално ниво. Нали знаете, че ситият на гладния не вярва.