0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #520 -: Февруари 28, 2010, 21:10:37 pm »
За пореден път успяхте да ме разсмеете :lol: :lol: :lol:
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #521 -: Февруари 28, 2010, 22:43:42 pm »
Хехе, да споделя и аз какво съм чувала. Като мъжа яде повечко сирене прави момичета, а като яде предимно месо, ставали момченца. Така един колега се оправдава, че има две момичета, а всички го бъзикат за момче. Ххихихи :)
Ееее супер! Моят яде и много сирене и много месо. И разбира се изводът е, че ще имаме близначета:  :bori_007: и  :bori_002:. ;)

За близнаци въпросните храни трябва да се консумират по пълнолуние. Такова е преданието :wink:
Днес е пълнолуние. :wink:
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #522 -: Февруари 28, 2010, 22:51:49 pm »
:)))))))))))))))))))
Мен пък преди около час ме попитаха "Сега децата ви като са ин витро, кога ще се разбере дали са добре"? :))))))))))))))
Човека уж образован ама явно мозъка му е пластмасов.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #523 -: Февруари 28, 2010, 22:55:28 pm »
:)))))))))))))))))))
Мен пък преди около час ме попитаха "Сега децата ви като са ин витро, кога ще се разбере дали са добре"? :))))))))))))))
Човека уж образован ама явно мозъка му е пластмасов.
Хахахах, Лисе, ти защо не му каза - "Виж ти като не си ин витро, пак не си добре, то гаранция  няма...." :lol:
То бива идиотизъм, ама.....
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
"Сега децата ви като са ин витро, кога ще се разбере дали са добре"?
Ъ-ъ-ъ ?
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
:)))))))))))))))))))
Мен пък преди около час ме попитаха "Сега децата ви като са ин витро, кога ще се разбере дали са добре"? :))))))))))))))
Човека уж образован ама явно мозъка му е пластмасов.
:jump12:
Лис, много ме разсмя!

П.П. Честита Баба Марта!
Да сте живи и здрави и много засмяни!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Леле, Лисе, то хем смешно, хем леко тъжно, че са те питали това. :)


*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
"Дързост и красота":

Бриджит прави трансфер на Тейлар.
Тейлър звъни  по телефона и казва на Ник:
-Бриджит ми направи имплантацията.

От както правят Ин витро много бисери има определено.


Д-р Стаменов,обичаме ви!
"Дързост и красота":

Бриджит прави трансфер на Тейлар.
Тейлър звъни  по телефона и казва на Ник:
-Бриджит ми направи имплантацията.

От както правят Ин витро много бисери има определено.

Как не я потърсих тази Бриджит при първия ми опит още...На мен само трансфери ми правеха и нищо не ставаше, а жената прави направо имплантация. :D :D :D
Лиско, дано мен не ме попитат същото, че каквато ми е голяма устата... :x
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*
:)))))))))))))))))))
Мен пък преди около час ме попитаха "Сега децата ви като са ин витро, кога ще се разбере дали са добре"? :))))))))))))))
Човека уж образован ама явно мозъка му е пластмасов.
Хората все още си мислят,че инвитро бебетата се правят в час по трудово с предварително приготвени заготовки...


"Дързост и красота":

Бриджит прави трансфер на Тейлар.
Тейлър звъни  по телефона и казва на Ник:
-Бриджит ми направи имплантацията.

От както правят Ин витро много бисери има определено.

Опитвам се да си представя как точно се прави имплантацията и в главата ми изниква как Бриджит е хванала едно лепило и лепи ли лепи..... :)
:)))))))))))))))))))
Мен пък преди около час ме попитаха "Сега децата ви като са ин витро, кога ще се разбере дали са добре"? :))))))))))))))

Ето моя отговор:
Виж сега, те в първата година са гаранционни, така че ако дадат дефект, ще го отстранят. После до третата година ги наблюдаваме и ако нямат проблеми, значи са си добре! :x

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Мммм, аз щях да кажа че нищо им няма да децата, щото не са ин витро....икси са  :lol: :lol: Нека да мига на парцали и да се чуди кво пък е това  :lol:
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Мммм, аз щях да кажа че нищо им няма да децата, щото не са ин витро....икси са  :lol: :lol: Нека да мига на парцали и да се чуди кво пък е това  :lol:
:jump12:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
:)))))))))))))))))))
Мен пък преди около час ме попитаха "Сега децата ви като са ин витро, кога ще се разбере дали са добре"? :))))))))))))))

Аз бих му отговорила, че децата ин витро задължително се правят по спецификации с  много висок коефициент на интелигентност, желязно здраве, умения в науките, изкуствата и спорта, и с външен вид на фотомодели.
И освен това имат феноменална памет от ранна детска възраст, особено за нахални и безумни непознати, които неизбежно разпознават като пораснат.
Лелеееее аз ако бях сигурно щях да го фрасна по носа  :x
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*

    plams

  • **
  • 67
  • Получи се!
Хсйде малко бисери и от мен;
Седнали сме н маса с едно семейсво. което знае че ще правим инвитро. И аз базикам мъжа ми да каже диво хлапе ли е бил, та да знам какво ме чака. Жената се обръща към мен и ми вика ; 'Ти защо него го питаш какъв е бил като малък, нали са инвитро' 8O

А вчера една колежка ме пита дали сме си намерили вече донор, при положение, че не знае че сме с мъжки фактор. Аз и отговорих, че си имам расов донор в къщи и не ми трябва друг, а тя беше много учудена  8)


*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Масово хората си мислят, че децата заченати ин витро не са от съпруга 8O Не знам защо. Явно свързват ин витрото с донорство, но само за мъжа, щото нали жената го ражда, та явно е нейно :lol: :lol: :lol:
Бивши съседи на мъжа ми, които сега живеят в Щатите, заченаха своето дете там, с ин витро. Да е живо и здраво, голям сладур е. И винаги когато си дойдат в БГ и се съберем съседите да се видим, все казваме как малкият е одрал кожата на баща си. А едната съседка все сконфузено се държеше, не знаеше какво да каже. Наскоро разбрах, че жената е мислела, че детето не е биологичен син на човека :lol: Пък уж не е проста жена, ама на. Та се наложи да й разясня нещата, поне да не се чувства неудобно всеки път :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Цитат от 3-ти сезон, 4 епизод на сериала "Отчаяни съпруги"


" - Ако знаеш, че съпругът е бил неверен на съпругата ще й кажеш ли?
- Разбира се ! Ако я мами, може да й донесе някоя болест.
- Точно за това си мислех и аз. По този начин Бъни Конърс хвана кламирия
- Не мога да повярвам .. Каза ми, че я е хванала докато е носела чужд бански "

П.П. "кламирия" всъщност е произнесено правилно от героинята "хламидия", но явно преводачът не е чувал за тази напаст и в субтитрите е написано както на него му се е счуло  :lol:
« Последна редакция: Март 26, 2010, 21:32:51 pm от crow »
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

Бременна съм от  инвитро/икси.За сега видеозона показва момиченце.
По тоя повод чух, че мъжът ми е "БИЛ ПО-ВЕЧЕ В ЛЕВИЯТ КАЛНИК ЗА ЖЕНСКО", респективно в десният било за момче.Споменах че е инвитро,ама... тц,значение нямало.
Да знаете,ляв калник за женско, десен за мъжко. :rockon: