0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Даре, това е прословутата сага за забременяването и овулацията в БГ Мама. Там една девойка упорито не иска да разбере, че се забременява само по време на овулация, и се заяжда с всички, особено с Джам, която се опита да я просветли :)


*
Даре, това е прословутата сага за забременяването и овулацията в БГ Мама. Там една девойка упорито не иска да разбере, че се забременява само по време на овулация, и се заяжда с всички, особено с Джам, която се опита да я просветли :)
:jump12:

Ами, тя Джам се опитва да помогне на всички  :D

Но ако девойката не иска сама да си помогне и Господ няма да може.
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
И мен ме убеждаваше една позната да пробваме на 4-ти ден от цикъла, със сигурност ставало тогава. 8O Казвам и, че тогава съм още в цикъл, няма овулация и т.н. Но тя продължава: "Ти не слушай докторите за тая овулация! На 4-ти ден се забременява !"
Иди, че обяснявай...... :D :D :D
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*
На тази тема-една така наречена от себе си врачка,беше казала на свекърва ми,да ми каже,че единствения ми шанс да забременея е по време на цикъл.Като ми дойде да сме се мятали,тогава ще стане бебето.
Аман от хора дето само плямпат без да са наясно кое,как,кога.....
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Ааааа, pimi, ти остави ги тези лекари какво ти говорят за овулации и т.н. Много разбират те, слушай врачките, на тях звездите им го говорят :lol: :lol: :lol:
Що не пробва каквото са препоръчали, а? Изтърваш момента всеки месец! Тц, тц, тц...не те е срам, невежа.... :lol:

Честно ви казвам, с тея простотии не знам да се смея ли да плача ли....
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #505 -: Февруари 23, 2010, 09:41:00 am »
На тази тема-една така наречена от себе си врачка,беше казала на свекърва ми,да ми каже,че единствения ми шанс да забременея е по време на цикъл.Като ми дойде да сме се мятали,тогава ще стане бебето.
Аман от хора дето само плямпат без да са наясно кое,как,кога.....
В народното творчество има и варианти. Аз например това съм го чувала като 100% действаща  рецепта за зачеване на момче  :lol:.

Любимо ми е онова с мъжкия и женския сперматозоид :00001754:
« Последна редакция: Февруари 23, 2010, 09:44:32 am от *vera »
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #506 -: Февруари 23, 2010, 10:23:05 am »
Хехе, да споделя и аз какво съм чувала. Като мъжа яде повечко сирене прави момичета, а като яде предимно месо, ставали момченца. Така един колега се оправдава, че има две момичета, а всички го бъзикат за момче. Ххихихи :)


*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #507 -: Февруари 23, 2010, 13:05:59 pm »
Хехе, да споделя и аз какво съм чувала. Като мъжа яде повечко сирене прави момичета, а като яде предимно месо, ставали момченца. Така един колега се оправдава, че има две момичета, а всички го бъзикат за момче. Ххихихи :)

 :lol: :lol: :lol: Ясно защо чакаме Борко....ми той баща му е като канибал...готвя боб с наденички,а нашия пита "Ми месо няма ли??? 8O" :lol: :lol: :lol:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #508 -: Февруари 23, 2010, 14:10:31 pm »
Моят бая месо ще да е изял. Все мъжки ги прави. Веднага да почва сиренето, че ще се изключваме.  :lol:
« Последна редакция: Февруари 23, 2010, 14:14:35 pm от blue_sky »

Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #509 -: Февруари 23, 2010, 14:29:57 pm »
Според нашата лична лекарка колкото ти е по-малка стойността на ТСХ , то значи имаш хипофункция и обратно - при по-високи стойности на ТСХ било хиперфункция. osi_14, при което умозаключение щях просто да падна, още повече че и аз съм медицинско лице.Опитах се тактично да и обясня, че не така, ама тя беше категорична и даже се докача...
Добре, че не се оставям тя да ме лекува, че се сещате от изхода... :sleeping:
Но като цяло, болшинството лекари при нас са все така. Единствено една от нашите JP-та веднъж си призна, че не ги разбира много лекарствата osi_12.
А веднъж имахме случай  на изписани таблетки за кръвно да се смучат за болно гърло и жената си ги е смукала няколко дни, въпреки че и е горчало. А аз предупредих, че не е за тази цел, но щом доктора ги е написал, то аз да не се обяснявам много ами да и ги давам... osi_13.
Много ми е чудно когато кажа на накого за дадено лекарство нещо и му говоря самата истина, той ме гледа с празен поглед и вика ми аз ще си питам лекарката, а пък тя горката даже не е и чувала за него...
Май не съм много по темата, но пък ми се стори интересно да споделя. osi_10 osi_17
А и още нещо, започнах да посещавам една от нашите ендокриноложки, защото не мога всеки път да ходя при Катя Тодорова и тя остана много учудена, защо е трябвало да пия този Преднизолон... osi_11
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #510 -: Февруари 26, 2010, 10:03:36 am »
Според нашата лична лекарка колкото ти е по-малка стойността на ТСХ , то значи имаш хипофункция и обратно - при по-високи стойности на ТСХ било хиперфункция.

Ми така де, жената мисли логично, малко ТСХ- хипо, много ТСХ-хипер, учила е чужди езици, не се е мотала :D :D :D


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #511 -: Февруари 26, 2010, 13:46:35 pm »
...Като мъжа яде повечко сирене прави момичета, а като яде предимно месо, ставали момченца...
Имаме съвпадение - 2 женски за сиреноядеца :-)

Минавам на пастърма  :lol:
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #512 -: Февруари 26, 2010, 13:59:55 pm »
Хехе, хехе, абе това голяма щуротия ми се струва. А бая големи, па и интелигентни, хора  му се връзват! :) Хихи


*

    Dolphin

  • ***
  • 294
  • So Long, and Thanks for All the Fish
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #513 -: Февруари 26, 2010, 14:43:37 pm »
Хехе, да споделя и аз какво съм чувала. Като мъжа яде повечко сирене прави момичета, а като яде предимно месо, ставали момченца. Така един колега се оправдава, че има две момичета, а всички го бъзикат за момче. Ххихихи :)
Ееее супер! Моят яде и много сирене и много месо. И разбира се изводът е, че ще имаме близначета:  :bori_007: и  :bori_002:. ;)
Kìyevame ulte Eywa ngahu.
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #514 -: Февруари 26, 2010, 23:52:35 pm »
делфинче, желая ти ги от сърце!  :)

добри, дали стефка ще те пусне за няколко дена да ми дойдеш на гости, а аз ще й пратя специалиста по месата?  :lol:

*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #515 -: Февруари 27, 2010, 00:01:53 am »

добри, дали стефка ще те пусне за няколко дена да ми дойдеш на гости, а аз ще й пратя специалиста по месата?  :lol:

Стана тя каквато стана. Заменям месояден за сиренеяден  :jump12:

Това с яденето на месо и сирене много ме развесели!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #516 -: Февруари 27, 2010, 10:54:54 am »
Хехе, да споделя и аз какво съм чувала. Като мъжа яде повечко сирене прави момичета, а като яде предимно месо, ставали момченца. Така един колега се оправдава, че има две момичета, а всички го бъзикат за момче. Ххихихи :)
Ееее супер! Моят яде и много сирене и много месо. И разбира се изводът е, че ще имаме близначета:  :bori_007: и  :bori_002:. ;)

За близнаци въпросните храни трябва да се консумират по пълнолуние. Такова е преданието :wink:


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    Dolphin

  • ***
  • 294
  • So Long, and Thanks for All the Fish
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #517 -: Февруари 28, 2010, 01:58:51 am »
 :thankyousign:
Ех, да минат тия пости веднъж, само чакам бяла светлина от луната и тичаме към клиниката  :smiley_abxb:
Kìyevame ulte Eywa ngahu.
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #518 -: Февруари 28, 2010, 17:18:01 pm »
Да се върна аз към неизчерпаемият източник на бисери - бг-мама. Този не е точно репродуктивен, но е коментар по темата за ускорения пулс по време на бременност: "И аз съм с ускорен пулс особено в областа на корема..."
Моят обикновено е по-забавен в областта на ушите, но в корема... бърза.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #519 -: Февруари 28, 2010, 19:22:29 pm »
Да се върна аз към неизчерпаемият източник на бисери - бг-мама. Този не е точно репродуктивен, но е коментар по темата за ускорения пулс по време на бременност: "И аз съм с ускорен пулс особено в областа на корема..."
Моят обикновено е по-забавен в областта на ушите, но в корема... бърза.


Хааааааааааааааааааааааааааааааа  :jump12: :jump12:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!