0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #421 -: Септември 23, 2008, 14:19:31 pm »
Хайде на обществена баня. Все на някоя тук ще и излезе късмета :D. А ние се минахме. Толкоз пари да дадем за да забременея... Сапун просто трябвало да имаме.
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #422 -: Септември 23, 2008, 14:41:28 pm »
   8O Малиии...
:cool:
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #423 -: Септември 23, 2008, 15:01:39 pm »
е то бива, бива, ама чак такова невежество...  8O :lol:
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #424 -: Септември 23, 2008, 16:06:09 pm »
Е не е истина!
Пристрастена към д-р Хаус!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #425 -: Септември 23, 2008, 16:15:47 pm »
 това за сапуна :bubblebath:  е просто върхът  как се хиля само ако знаете - чета  в офиса   -в другата стая имаме важни гости  -а аз едвам издържам да не се разсмея  с глас -отивам да  говорим с тях -единия става и пита -"Къде мога да се измия  ?"  и аз  прихнах


Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #426 -: Септември 23, 2008, 18:32:14 pm »
Ей, че сапун!
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #427 -: Септември 23, 2008, 21:05:29 pm »
Олеее, направо сълзи ми потекоха от смях. И то най-вече от коментарите.  :lol: :lol: :lol:

Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #428 -: Септември 23, 2008, 22:56:36 pm »
Дано Мими да обяви на търг вълшебния сапун.Ще наддавам.
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #429 -: Септември 23, 2008, 22:58:10 pm »
Дано момичето обяви на търг сапуна,та да наддавам.
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #430 -: Септември 24, 2008, 18:12:23 pm »
момичета-отново и отново препрочитам това за сапуна -даже  си мисля  ,че щом ми стане нещо криво или тъжно  -влизам в тази тема-прочитам за  сапуна и  настроението ми се оправя .
А за оплодителните му способности-на сапуна ,де-разбрахте  ли защо  вече на повечето обществени места  слагат течен  сапун -логично е -да не стане някое  необмислено зачатие !!!


Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #431 -: Септември 24, 2008, 19:06:36 pm »
Дано Мими да обяви на търг вълшебния сапун.Ще наддавам.
И аз! И аз! :a_cat_06: Ама това за Хорейшио много ме разсмя!
 Ще ходим на градска баня , май , май! :lol:
Да се посмеем заедно
« Отговор #432 -: Май 26, 2009, 19:14:35 pm »
Днес докато чаках пред един лекарски кабинет попаднах на брошура за контрацептиви... Честно да ви кажа доста се посмях. Беше написано надлъж и нашир колко лесно се забременява и как видиш ли без контрацептиви няма спокойствие на този свят.... Някак си толкова безсмислена и абсурдна ми се струваше брошурата... но нали съм си от другата страна на барикадата... Никога не ми е минавало през главата да пия контрацептиви без лекарска причина още преди борбата ми със стерилитета... но какво да се прави - Живот!!!
Най-забавното от цялото четиво беше едно каре с вицове и не мога да се стърпя да не споделя най-цветущия от тях:
"Две блондинки се срещат.
-Вчера ми правиха тест за бременност - казва едната.
- И какво, трудни ли бяха въпросите? - пита другата."

и още един много готин:
"Какво е гинекологът?
Човек, който търси проблемите там, където другите намират радост."

Та така момичета да се посмеем малко, че с тези проблеми дето са ни напданали няма да ни е излишно. Пък дай боже да намерим и ние нашето щастие! :lol:


*
Re: Да се посмеем заедно
« Отговор #433 -: Май 26, 2009, 21:51:09 pm »
Някакъв се събужда след тежка катастрофа в болницата. Пита съседа си:
- Къде съм?
- В номер 25.
- 25 какво? Стая или парцел?

В болница празнуват юбилей. Очният лекар навършва 30 години трудов стаж. Подаряват му картина, на която е изобразено око, а в зеницата на окото се отразява очният лекар, които го преглежда.
Всички ръкопляскат и го поздравяват. Не ръкопляска само гинекологът.
Утре е неговият юбилей.

Месар станал акушер. Първо раждане. Той слага новороденото на кантара и казва на родилката по навик:
- 2100. Така ли да го оставя?

Този последния ми е много любим.
здравейте и от мен...Тя темата - да се смееш ли, да плачеш ли и аз не знам.
Цитат от статия, на която попаднах преди около седмица:
"Сперматозоидите "влетели" от гърлото в ушите на момичето, а два часа по-късно при мастурбиране попаднали във влагалището му Ани е само на 18 години и скоро ще стане майка. Но още не може да повярва, че това се е случило с нея. И не може да свикне с ахканията и цъканията на медицинските светила... Когато й закъсняла менструацията, Ани не обърнала особено внимание. Решила, че може да е от преумора, от стрес. После си казала, че все пак е добре да се консултира с гинеколог, но не позволила да я прегледат на "магарето": "Аз още съм девствена". Лекарят я пратил на ултразвук... и изведнъж - шашкаща новина: бременност на десет седмици

В края на статията дори и дават информация от   ЕНЦИКЛОПЕДИЯ "В горната част на гърлото, около долната носова раковина има отвор на слуховата тръба. Тя служи за постъпване на въздуха от гърлото в барабанната кухина.  Нормално при гълтане тази част на гърлото се отделя от небната преграда, затова хранителна маса не попада нито в носната кухина, нито в слуховите тръби. Ако обаче човек не гълта сам, а някаква течност се изстрелва в гърлото му под налягане /което впрочем става при еякулацията при орална любов/, той не успява да извърши гълтателно движение и небната преграда не възпрепятства попадането на съдържимото в слуховата тръба. "

А за невежеството и кадърността на БГ докторите да не говорим..Отивам на профилактичен преглед в Студентска поликлиника - София.Никакви оплаквания. Посрещна ме докторката, жена около 50 - те. Уточнявам, че бях на 22 и имах сериозен приятел, който по - късно стана и мой съпруг. След прегледа следва скандал. Как може на тази възраст да съм правила секс - неомъжена. Срам.
Не се сещам точните и думи, но въпросната специалистка ми откри "рак на маточната шийка и много голяма възможност да не мога да имам деца" само с един преглед..
Какво да ви кажа момичета - хем знаех, че не е възможно да ми постави такава диагноза без изледвания, но доста плаках..
Повече никога и не стъпих там..
« Последна редакция: Май 28, 2009, 12:59:19 pm от dianjelly »
Мерило за невежеството ти е степента, в която вярваш в неправдата и трагедията. Онова, което за гъсеницата е краят на света, за Учителя е пеперуда.


*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Абе, те в студентска са касапи. И аз докато бях студентка веднъж ходих-гинеколожката ме нахока, че след отрицателен тест и двуседмично закъснение било много рано разбираш ли да съм ходела на лекар и ме прати да си ходя :( така и не ме прегледа като хората. Тъпа овца, повече и аз не стъпих там.
Скоро моята кума откри че също ще си има бебче, като ходила при личния за нправление, оня й извадил от девет дерета вода, как разбираш ли не е бременна, че две седмици закъснение не са показателни и уринните тестове били най-точни. Голяма борба да й даде направление за гинеколог  8O все едно са златни.
*
Бисер 1:
АЗ: Децата ми са заченати инвитро.
Приятелка: А-а-а, те затова са близнаци!  8O

И обратния случай:

Бисер 2:
Моя приятелка обяснява на нейна позната:
- Много се борихме за това дете. Заченато е инвитро.
- А? Ми тогава като е инвитро, що не са близнаци?  8O 8O
Бисер 3:
Свекървата на моя приятелка е притеснена за оплождането инвитро, и казва:
"Ама те там в тая епруветка като ги оплождат, да не му откъснат нещо на бебето(ембриона)-я глава, я крак..."  8O 8O 8O
(свекървата е медицинска сестра)
*
Бисер 1:
АЗ: Децата ми са заченати инвитро.
Приятелка: А-а-а, те затова са близнаци!  8O

И обратния случай:

Бисер 2:
Моя приятелка обяснява на нейна позната:
- Много се борихме за това дете. Заченато е инвитро.
- А? Ми тогава като е инвитро, що не са близнаци?  8O 8O
Бисер 3:
Свекървата на моя приятелка е притеснена за оплождането инвитро, и казва:
"Ама те там в тая епруветка като ги оплождат, да не му откъснат нещо на бебето(ембриона)-я глава, я крак..."  8O 8O 8O
(свекървата е медицинска сестра)
:jump12:

*
Ето и един от бисерите на зълва ми(медицинска сестра):
Бисер 4:
"Ти сега, кът имаш две деца, да се пазиш при секс, ей, че то винаги тъй става: успокоят се , и земат че забременеят... то и тез дет осиновяват после са успокояват че имат дете, и -оп-а-а- забременяли... " И отсича:"Винаги тъй става, да знайш, слушай мене!" 8O
Аман от компетентни!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Zizi, ама грам не ме учудват тези реакции и реплики,
след като във в.Лечител имаше наскоро ужасяващо гадна статия
за репродуктивните методи и децата родени след тях!



Не много отдавана една моя приятелка от малък провинциален град
близко до българо-македонската граница ми разказа следния случай.
При лекар в града славещ се че се "занимава" със стерилитет отиват двойка македонци!
След прегледа той им казва:

-Не виждам причина за притеснение, но за всеки случай
ще направите един месец измерване на Базална температура!

Обяснява на жената как става това, дава и таблица  за попълване,
като през цялото време и говори на Вие.
Отиват двамата на контролен преглед след месец с ксерокопирана таблица
в два екземпляра попълвана стриктно и от мъжа! :wink:
« Последна редакция: Май 28, 2009, 18:21:57 pm от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)