0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Днес една приятелка ми изпраща един супер полезен сайт. Ето какво съдържа
Цитат
ЯЙЧНИЦИ (възпалени) - Сварява се горско сено в подходящ съд и болната се слага на парата. Процедурата се прави всеки ден до премахване на възпалението.
ЯЙЧНИЦИ (възпалени) - Болната се слага на пара от черна метла, полята със зехтин.
ЯЙЧНИЦИ (възпалени) - Сварява се прясна зелка, полива се с прясно мляко и болната се слага на парата.
ЯЙЧНИЦИ (възпалени) - Болната се слага на пара от непрана вълна.
БЕЗПЛОДИЕ - Взема се шепа пръст от къртичина (отпадъците, които къртицата изважда напролет от дупката), залива се с вряща вода в подходящ съд.Болната да клекне над парата за 15-20 минути. Процедурата се повтаря няколко пъти.
*
Тая тема винаги много ме зарежда... Голям кикот пада :lol:. Виждам, че къртичините се препоръчват в най-различни варианти
« Последна редакция: Юли 29, 2008, 16:55:59 pm от Fussii »
В очакване ....
*
Опит трети направо ха-ха,само за него мога да кажа каде е правен,но дали е етично? Та стимулация,никакви прегледи ,преглед беше на 8 ден.Попитах защо не пуснахме хормони,отговор беше:"Ти нормална ли си нали за това правим ин-витро та да не се циклим за глупости!"Сега разбрах-верно бях ненормална.     

Аз обаче мога да позная - на бас "Клиника братя Тодорови"  :P
В очакване ....
*
Черпя ви с този абсолютен хит:
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=318015.0

Моля, да видите, че по този въпрос даже в библиотеката са проверявали  :lol:
В очакване ....
*
Хахаха, е нееееееееее  :lol: :lol: :lol:
Това девиза обаче разби-Правете бебета, не свирки  :lol: :lol: :lol:
*
Черпя ви с този абсолютен хит:
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=318015.0
    :jump12: Верно е хит!
Ама и тук си имаме 1-2 такива...
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Е, това вече на нищо не прилича.  :x


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*


Ама и тук си имаме 1-2 такива...

Само 1-2 ли?Да ти припомням ли? :wink:
*
Малеее,егати темата,егати коментарите 8O.
Голям смях падна,ама то не е за смях де.
 :DВие се смеете сега,но ще видите какво ще стане,ако това момиче се разсърди на бг-мамите и дойде да пуска теми тук! :DТогава вече няма да е смешно,а трагично! :D
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
ми аз като гледам из форума, бая хора са се разсърдили напоследък на бгмамата  :wink: :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Ооооо този тип списувателки и на нас бързо, бързо ще ни се разсърдят. :lol: И пак ще има - "вие сте злобни, вие старите, пък ние новите .... мрън, мрън".
Страхотно се забавлявах докато изчетох нещата до тук :D Пратих някои и на майка ми, а тя ме пита:"Това вицове ли са?"
В моите перипетии няма нещо, което да ми е много смешно, но за нелепици се сещам в изобилие.
Първи стъпки в борбата за бебе. Отивам при известен лекар, препоръчан и от познати.
той: Значи като ти дойде, на еди-кой си ден след това идваш да ти направим една цветна снимка. Изобщо не боли, няма да усетиш 8O (аз съм сигурна, че преживяването не е от приятните, но не споря)
аз: А съпругът ми кога да дойде на преглед? (вече знам, че сме с мъжки фактор)
той: Аааа, той въобще не ми трябва. Теб ще лекуваме...(при прегледа не е установил да имам някакъв проблем)Това ще струва толкова, онова ще струва толкова....
Толкова се омерзих от този човек, че МЦ не ми дойде от тревога, че трябва пак да го видя. Дойде ми чак, когато взехме решение да отидем другаде.

При другия лекар: той какви чудеса виждал-една забременяла след а..н секс-позабърсала се и те сперматозоидите попаднали където трябва и хоп...работата станалааа. Същия лекар вика свой колега андролог да прегледа мъжа ми. Влизам в кабинета по време на прегледа-мъжът ми пребледнял, сълзи му текат. Оня го поопипал (без ръкавици)и заключил: "Ти бе човек, как правиш изобщо секс с тези малките м...?
Я направо се отказвайте и тръгвайте да си осиновявате дете."
Да не ви казвам колко време ми трябваше да оправям последствията от тази "диагноза". А в интерес на истината, мъжът ми се радва на чудесни постижения в тази област :oops: Та му викам на моя:"Защо не му показа на тоя нагледно как се справяш"
Цитат
При другия лекар: той какви чудеса виждал-една забременяла след а..н секс-позабърсала се и те сперматозоидите попаднали където трябва и хоп...работата станалааа.
Леле майко!  :lol:
Ех сега се сетих и за последното ми ходене при някакво си светило. Моя позната( която не е в час какво е стерилитет) ме агитира от почти една година за този доктор-неин познат. Как той всичко знаел и колко жени били родили и т.н. знаете ги такива приказки.
Влизам в кабинета и нося част от изследванията си от 5г. насам. Разказвам му за 10 митути какво знам по въпроса и че не искам да правя инвитро по мои съображения и ако той с нещо може да ни помогне?
ТОЙ МЕ ПИТА- ВИЕ ИСКАТЕ ЛИ ДА ЗАБРЕМЕНЕЕТЕ???? 8O 8O 8O
След като бавно говори 5 минути колко бил сложен случая, как щял да ме уреди за инвитро и колко съм неориентирана, че не искам , каза че няма време да ме преглежда, защото прегледа е от 15 минути.а те били минали!!!
Взе 35 лв за прегледа. Наглост !!!
Когато не се чувстваш добре, защото не си получил това което искаш, просто се стегни и бъди щастлив, защото Бог е измислил нещо по-добро за теб.
*
А една квартална гинеколожка беше казала на съседката ми, че сперматозоидите преминавали в коремната кухина.  8O   Тази нова анатомия ще измисли.  :x

*

    sami

  • *****
  • 1148
  • Обожавам малките ми куклички!!!!!!!
Черпя ви с този абсолютен хит:
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=318015.0

Моля, да видите, че по този въпрос даже в библиотеката са проверявали  :lol:
ПАДНАХ ОТ КОНЯ....! 8O :D 8O :D 8O
Абе,тия хора добре ли са?????
Смях се от сърце!!!


http://www.zdravei.bg/videos/id_6940/title_v
torija-rojden-den/http://bg-mamma.com/ticker/69256
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
*

    vilimili

  • ****
  • 512
  • Ще ми липсваш много татко!Поклон пред паметта ти.
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #419 -: Септември 23, 2008, 13:18:31 pm »

егати сапуна :jump12: