0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Компетентноста и интелигентноста на многото тесни "специалисти"може да се измерва и конкурира само с глупоста:преди многооо годинки,след първото ми инвитро при "неугасващи светила"/засега светят но рядко огряват/,та идвам аз в деня на теста със силен кръвоизлев цялата подута от хипер.колко нещастна не мога да кажа,та моята лекарка ме посреща и вика на целия коридор:"я виж тая как се поду,знаехме че си бременна!"Аз-тест отр.,тече като ужас и просто кошмар и я гледам като гладно куче кокал.Тя:"Е...как можа...ти па!А я виж закво се поду толкова!Вие направо ме убихте днес всички,кво ви става бе,нито една от вашата стая не можа НОРМАЛНО да забременее!" Добре че не ме наби :D
<a
Опа,та сега като се замислих,всичките ми опити бяха ха-ха.     Опит втори:трнсфер в 22.30/още малко ми остана да се включа в предизборна компания,политически дебати и ако не бях толкова напрегната,сигурно щах да развявам знаме пред кабинета/                                                                           Опит трети направо ха-ха,само за него мога да кажа каде е правен,но дали е етично? Та стимулация,никакви прегледи 8O,преглед беше на 8 ден.Попитах защо не пуснахме хормони,отговор беше:"Ти нормална ли си нали за това правим ин-витро та да не се циклим за глупости!"Сега разбрах-верно бях ненормална.      За четвърти опит няма да пиша-беше скоро,а и хората са много мили.
<a
vladyhka, плаче ми се като те чета. Ти си знаеш какво ти е било.  :goodluck:
*
Ето на този бисер попаднах днес:


Здравейте,пиша като гост защото ме е срам от това което ще ви напиша и по точно от това което съм направила преди години!та няма да изпадам в подробности направо по същество!Преди години (4) направих аборт,но не беше в 3 или 4 месец,а в 5 месец.Спомням си че доктора ми каза че вече е оформено дете!Но ето че дойде момента в който вече искам дете но не става,ходих на доктор цитуна маска 1група секрет чист-спермограма идеална!Доктора ми знае за това ,,убииство,, което съм направила и ми каза че март ще правим цветна снимка (без хормони) директно нея!Искам само да кажа че не беше точно аборт ,а умартвиха детето и го извадиха! Та моч въпрос когато съм в петия месец къде се намира детето в тръбите или къде?Може ли да са ми увредили тръбите?Охх знам че някой от вас ще ме обвинът но това вече е минало!Вярвайте ми нямаше как да го задържа!!!!

Можете да го видите направо от източника тук:  http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=260494.0
*
Искам да добавя че малко след като го изчетох ми прилоша доста.Нервичките ми се сринаха за секунда а уж трудно ме вади нещо от равновесие.
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репроду
« Отговор #345 -: Януари 23, 2008, 19:01:55 pm »
Еееее, не, не мога повече!

В интерес на истината моята етърва има един аборт в доста сериозни месеци.Вече се е виждало, че ще е момче.Тука са отказали да и го направят и е отишла във Варна.
Ми после забременя докато се пазеха и беше голям шок за нея.До 4тия месец се чудеше дали и това да маха.

Така че какво се шашкам и аз с тази от мамата?
« Последна редакция: Януари 23, 2008, 19:12:30 pm от Мимка »
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Цитат
а умартвиха детето и го извадиха! Та моч въпрос когато съм в петия месец къде се намира детето в тръбите или къде?


8O 8O 8O  :balk_88: :help:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
За абортите по принцип, всеки си решава как ще си живее живота, но при днешната информираност, информацията прелива отвсякъде около нас и да не знаеш, да не си прочел анатомия и физиология на човека, собствената си анатомия..........е неам думи. 8O 8O
*
Е, не, просто нямам думи, то тоя бисер само дето хич не е за развеселяване :(
Е може ли да има такава чак простотия...
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
няма смисъл да се коментира,просто под всякаква критика :(
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
За невежеството на нацията ни говорят доста факти. Аз знам подобен случай. Учителка прави аборт в 20-а седмица, налага се отстраняване на матката. Няколко часа след аборта, пита как да се предпази от нова бременност??  8O :x :x И това се случва с уж интелигентен човек-учител!!! Нямам думи!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Цитат
а умартвиха детето и го извадиха! Та моч въпрос когато съм в петия месец къде се намира детето в тръбите или къде?


8O 8O 8O 

А моят въпрос е, къде точно се намира, в лявата или в дясната тръба, :lol: щото ... то сигурно има значение... :dontknow:

Касси, а защо мисилиш, че всички учители са интелигентни :wink:? Те са специалисти най-вече в областта, в която преподават, а от там нататък :dontknow:

Тук въпросът за абортите няма да го коментирам, защото е решението е много лично. До преди една година и нещо бях пълен противник на абортите по желание, но след като преживях някои неща, си промених отношението. Всеки сам решава на даден етап от живота си какво иска и какво може.
В този бисер фрапиращо е невежеството! :x

Ето един бисер по темата аборти:
В МБАЛ Св. София станах свидетел на следния диалог м/у бременна в осми месец и д-р Богданова:
д-р Б.: Пушите ли?
бременната: Да.
д-р Б.: Е, хубава работа, нали говорихме за това.
бременната: Да, но не мога да ги спра.
д-р Б.: Първа бременност ли беше това, че не виждам?
бременната: Да.
д-р Б.: Аборти?
бременната: Не. ....  Е, имах един ама той беше преди 10год.
д-р Б.: Няма значение, значи е втора бременност.

А имах една колежка, която в студентските години имаше 4-5 аборта. Правеше си ги, все едно отива на козметик. :lol:
« Последна редакция: Януари 24, 2008, 08:29:41 am от Милена б »

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

А имах една колежка, която в студентските години имаше 4-5 аборта. Правеше си ги, все едно отива на козметик. :lol:

знам ли защо, ама хич не ми е смешно!
*

А имах една колежка, която в студентските години имаше 4-5 аборта. Правеше си ги, все едно отива на козметик. :lol:

знам ли защо, ама хич не ми е смешно!

Аз имах колежка с 15 аборта.Беше зле с нервите и от всеки срещнат мъж бременееше с цел да го върже.Е, да ама не. Сритваха й задника и следваше аборт. Но тя не се отказваше. :?
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Хайде, стига с тази тема. И аз не трябваше да го разказвам това, но исках да отбележа друго, но както и да е.
Напротив Милена, не може един учител да не е наясно точно с това нещо!!!  :x


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Момичета,стига с тия аборти!Темата трябва да е весела.На мен не ми е.
*

 :trash:спам :bad_idea:
*
Гледам в един друг форум от 24.01 ни имитират темичката. :lol:
*
И аз да се включа, за смях ли е за плач ли е, не знам.
Отивам за трети път при докторка, бебето не става и прочела това-онова решавам да и искам да си изследвам хламидии/не знаех точно кой показател/. Отговорът:" Ама какво си се закахърила, то всеки втори ги носи, няма нужда да се тъпчеш с антибиотици, правете секс то ще стане." Е в следствие на хламидиите съм без тръби.
Друга видна русенска докторка ме пита, след три години висене пред кабинета, нито едно изследване на хормони.
ТЯ: Ама ти сигурна ли си, че го правите както трябва?
АЗ: В смисъл?
ТЯ: Ами той в теб ли се празни?

[/url]
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
ТЯ: Ама ти сигурна ли си, че го правите както трябва?
АЗ: В смисъл?
ТЯ: Ами той в теб ли се празни?
ВТРЕЩИХ СЕ!!! Леле, леле...  :D :D  :D
:bonk:  :balk_160: