0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ето и няколко бисера от мен:
Естествено първенството държи: Като се успокоиш и ще стане - отиваме за втора инсеминация и свекърва ми вика на мен: То затова не става, щото ти си много нервна.Като се успокоиш - и ще стане / ние с мъжки фактор /.

Свекърва ми към мъж ми, дни след като разбрахме, че и втората инсеминация е неуспешна: Вий само така ли ще я карате /т.е. инсеминаций/ - кво секс не правите ли?
 :bonk: :bonk: :bonk: :BangHead: :BangHead: :BangHead:
*
Тамара, този тест, дето чак и пола на детето ти позволява да определиш ...  :D Ако си поръчам момиченце, сигурно и розов щъркел ще ми го донесе.  :lol:

*
Аз имах бисер днес. Отивам на преглед за киста и случайно отворих тема за инсетата и коремните преси за пукането на фоликулите.Лекарката ми казва-Много четеш в интернет.За първи път чувам, а правя инсета от 20 години.
« Последна редакция: Януари 15, 2008, 07:09:53 am от Pukanka »
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
а правя инсета от 20 години.[/color]

Я да посмали малко....... :lol:
*
Pukanka на теб всяка публикация ти е бисер  :)!Кефиш ме!
Пристрастена към д-р Хаус!
*
Pukanka на теб всяка публикация ти е бисер  :)!Кефиш ме!

Бисера беше на лекарката ми моля,моля.
Pukanka на теб всяка публикация ти е бисер  :)!Кефиш ме!
                                                                                         :balk_47: :balk_103:
<a
Из коментарите по тема за бременна жена
"Ако е ин-витро ще проличи, нали винаги се раждат блиэнаци "
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репроду
« Отговор #328 -: Януари 15, 2008, 19:01:19 pm »
И миналата седмица говориме по Скайп и тя ми казва-ето, нали ти казах, че нямам проблеми?Ходих на преглед, докторката ме гледа на видеозон и ми каза на кой ден ми е била овулацията и че тръбите ми са проходими! 8O 8O 8O

Лелеееее!...  8O 8O 8O



Да, да и мен така преди години все на обикновен ехограф си ме гледаха една докторка във Варна и един доктор в Русе и всичко ми беше наред и тръбите - също. Нито цветна снимка, нито хормонални изследвания - нищо такова не ми беше назначено. Казваха ми: "води полов живот, пий сега Дуфастон, я сега пий Клостил ... я сега, още ли нямаме бременност..."

А ето и бисер: През първите 4 месеца бебетата нямат пол!  :lol:И това беше казано от жена - адвокат, майка на 2 деца, с безпроблемно забременяване и износване.

Ето и друг: вече ми личеше бременността и ходех с една синя рокля, защото тя ме събираше.
Ооо, момче ли ще имаш, че си се облякла в синьо? :lol:



Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репроду
« Отговор #329 -: Януари 15, 2008, 19:05:04 pm »







А ето и бисер: През първите 4 месеца бебетата нямат пол!  :lol:И това беше казано от жена - адвокат, майка на 2 деца, с безпроблемно забременяване и износване.





Бе моля ти се, повечето ми приятелки го повтарят това- че зародиша нямал пол и в зависимост от това, което ядеш първите месеци се оформял пола.Кумицата се уби да яде млечни изделия за момиче, ма нънци!Кръщелника сигурно му се повръща от мляко, сирене, кашкавал, майонези и прочее разновидности!
*
Преди 2 дни пред АГ кабинет девойката до мен се жалва

Тя: Ние не можем да имаме бебе, защото сме с мъжки фактор.
Аз проявявам съпричастност, защото и при нас е така, девойката продължава:

Тя: Ами той мъжа ми (англичанин) са му правили операция от в...в...вазкотоцеле
Аз: Варикоцеле? да и на моят мъж...
Тя: Ами те сега ще му правят обратната операция за да има пак деца.
Аз: ?!?! (аз неразбиращо)
Тя: Ами да той е решил след 3тото си дете да си направи операцията за да няма повече деца.
Аз: аааа вазектомия. Е, при нас е друг случая...и обяснявам за варикоцелето
Тя: Не, не, едно и също е убедена съм ! Искаш ли и на твоят мъж да му направят обратната операция, аз ще ти кажа къде!
Аз: Не, не наистина....благодаря за предложението

:)
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репроду
« Отговор #331 -: Януари 15, 2008, 19:36:58 pm »
Кумицата се уби да яде млечни изделия за момиче, ма нънци!Кръщелника сигурно му се повръща от мляко, сирене, кашкавал, майонези и прочее разновидности!

Е, хубаво, че е яла млечни продукти :lol:, поне здрава костна система му е изградила на детето. Кажи и, че в майонезата няма мляко - прави се от яйца и олио.

А тази адвокатка, която цитирах, естествено не съм спорила с нея, съгласих се, дори и да зная, че полът става ясен още в мига на оплождането. То с адвокат не се спори :x...

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Pukanka на теб всяка публикация ти е бисер  :)!Кефиш ме!

Бисера беше на лекарката ми моля,моля.

Pukanka тя нашата докторка е пълна с бисери.
*
Pukanka на теб всяка публикация ти е бисер  :)!Кефиш ме!

Бисера беше на лекарката ми моля,моля.

Pukanka тя нашата докторка е пълна с бисери.


И ти ли ходиш при нея??? Кажи някой бисер. :lol:Аз имам много, ама са такива бисери че чак няма да ми повярват тука.
« Последна редакция: Януари 15, 2008, 20:08:35 pm от Pukanka »
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Из коментарите по тема за бременна жена
"Ако е ин-витро ще проличи, нали винаги се раждат блиэнаци "

Ааааааа, това е от темата за фолкпевиците, налииииии? :D
*
Това за ин витро процедурите и близнаците и аз често го чувам.Класика в жанра! :lol:
*
Из коментарите по тема за бременна жена
"Ако е ин-витро ще проличи, нали винаги се раждат блиэнаци "

Ааааааа, това е от темата за фолкпевиците, налииииии? :D

Да не е било почти   винаги?
И аз ще се включа в тази свежа тема.
- По време на бременността съм на консултация при лекар, който ми водеше документацията, а аз си ходех в друга клиника "сериозно" :wink: Та той ме пита: "Матерна пиеш ли?" Аз: "Не" (лекарят от другата клиника ми каза да не пия). Той: "Аз за какво съм закачил тоя плакат на стената?" и ми паказва реклама на Матерна. Сещайте се защо го е закачил.
- Дойде време за второ дете. На преглед съм в клиниката, която ни помогна за първото. Лекарят има лекарка да му помага и й обяснява нашия случай. Тя се изцепва: "Ми то полза от второ дете няма." Аз  8O. От последвалия разговор разбрах, че тя има 2 деца.
*

    sami

  • *****
  • 1148
  • Обожавам малките ми куклички!!!!!!!
Ами аз съм чувала следното:
Ако ядеш много солено,преди да забременнееш,ще имаш момче!
А ако ядеш сладко-момиче!


http://www.zdravei.bg/videos/id_6940/title_v
torija-rojden-den/http://bg-mamma.com/ticker/69256
*
Ето нещо и от мен.
На 2 януари отивам аз на док. за фоликулометрия-18 ден.
След като се разбра че на десен яйчник имам 22,5 мм фоликул и трябва пак да пия Оргаметрил , но след прегледа мойта докторка ми казва-
"Те твойте яйчници спаха спаха,сега така работят че нямат спиране" :lol:

Е даде ама тя явно беше забравила че все пак съм с ляв поликистозен , а ще ми казва че и 2-та работели  :? :D