0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Не мога да не споделя с вас следното попадение от Бг-мама:
"-цикълът ми закъсняваше с две седмици, а по принцип ми идва с една по-рано."

щом е в Бг-мама, може!  :lol: :lol: :lol:
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Е, мислих, мислих и не можах да го проумея това  :oops:  :D
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #302 -: Септември 24, 2007, 16:36:12 pm »
При първият мисед лежа за задържане с кървене в 7 г.с. Едно момиче лежи с близнаци: Ама ти сигурна ли си, че си бременна?

Вторият път отивам в Шейново с 6-7 дни закъснение и  :bfp: Един млад доктор не вижда нищо. Показвам му графиката си: Ама това кой ти каза да го правиш?
Аз: Никой. Аз.
Той: Ела другата седмица, ако още не ти е дошло.  8O А, ето ти визитка, да ми се обадиш, че ми стана много интересно.

Един колега: Ох, жена ми има цистит и трябва да го лекува, че пречи за забрменяване. След няколко дни в друг разговор: Е, ние ще си осиновим, ако не стане.
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #303 -: Декември 12, 2007, 15:16:43 pm »
Листовката на Ломексин 600 mg - извадка
3.Лекарствена форма и количество в една опаковка:
Меки вагинални капсули. По 1 бр. в опаковка.
(и наистина е само една глобула в опаковката)
...
Ако разберете, че сте бременна, докато приемате препарата, информирайте своя лекар...
« Последна редакция: Декември 12, 2007, 15:31:13 pm от Tamara »
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #304 -: Декември 17, 2007, 23:53:04 pm »
Цитат
Искам да добавя че бременоста е желана и че преди два месеца ми взеха секрет за цитуна маска и секрет-всичко беше ок!!!

 8O :lol:

да не се чудите- източника е бгмамма
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #305 -: Декември 18, 2007, 08:09:02 am »
Цитат
Искам да добавя че бременоста е желана и че преди два месеца ми взеха секрет за цитуна маска и секрет-всичко беше ок!!!

 8O :lol:

да не се чудите- източника е бгмамма

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:,друг източник освен бг мама и неочаквах
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #306 -: Декември 18, 2007, 11:33:04 am »
Цитат
Искам да добавя че бременоста е желана и че преди два месеца ми взеха секрет за цитуна маска и секрет-всичко беше ок!!!

 8O :lol:

да не се чудите- източника е бгмамма



Че къде е тук бисера  :wink: :twisted:
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #307 -: Декември 18, 2007, 11:59:38 am »
Aaaaaaaa и в нашия форум имаше преди време, само че маааалко по-грамотно написано - цитона маска. :lol:
*

    Жужка

  • ****
  • 564
  • Фен на Пегъзи Музовски
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #308 -: Декември 18, 2007, 15:38:37 pm »
Цитат
Искам да добавя че бременоста е желана и че преди два месеца ми взеха секрет за цитуна маска и секрет-всичко беше ок!!!

 8O :lol:

да не се чудите- източника е бгмамма


Вероятно имаш пред вид, че цитата е на потребител на сайта на мамма? :)

Моля, нека бъдем точни в изказа си.
Мога, стига да искам.
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #309 -: Декември 18, 2007, 17:19:04 pm »
Изтривам.Съгласявам се с по надолу написаното от Мели!Все пак се посмях,но не е  добре на чужд гръб. :oops:
« Последна редакция: Декември 20, 2007, 09:31:14 am от valikir »


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #310 -: Декември 18, 2007, 18:01:21 pm »
Цитат
Ако съдим по правописни грешки и в двата форума  има  по една меделистка

Е,поне кажи коя е последната буква,че ще вземем да се изтрепем за медела :wink:

Цитат
Искам да чета само такива истории,истории с полужителен край!!!
Пожелавам ви да сте много здрави и щастливи!!!
Дали някой няма да се познае 8)
И на 33 също се допускат грешки :wink:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #311 -: Декември 18, 2007, 18:30:21 pm »
Има тема "Неделно училище". :wink:
Тази тук е за друго. :D
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #312 -: Декември 18, 2007, 19:57:30 pm »
-
« Последна редакция: Декември 20, 2007, 09:31:53 am от valikir »


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #313 -: Декември 19, 2007, 22:32:59 pm »
Не знам, момичета, може би аз да съм остаряла вече или пък да ми е изострена силно чувствителността, но ми се струва нередно и неправилно обсъждането на хора, пишещи в друг форум. Както и противопоставянето на два форума. Помислете си, че има хора, които пишат и на различни места. Въпрос на личен избор е, но не забравяйте какво пише отгоре на нашия фоурум: "Сдружение Зачатие има за цел да обедини, информира и подпомага над 270 000-и български семейства, които ...". Противопоставянето не е от полза за хората с репродуктивни проблеми, какъвто и да е конкретният повод за това. И мен ме боли, когато виждам, че се работи умишлено против Зачатие, но това не е причина да се принизяваме до махленски клюкарки. И не ми е смешно, честна дума.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
ЦЪК ТУК за да видите как да определите пола не бебето само срещу 82 лв 65 лв.
Цитат
Фертилити тестер ви дава шанс да изберете и пола на бъдещото си дете, но за това повече в указанията.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Не знам, момичета, може би аз да съм остаряла вече или пък да ми е изострена силно чувствителността, но ми се струва нередно и неправилно обсъждането на хора, пишещи в друг форум. Както и противопоставянето на два форума. Помислете си, че има хора, които пишат и на различни места. Въпрос на личен избор е, но не забравяйте какво пише отгоре на нашия фоурум: "Сдружение Зачатие има за цел да обедини, информира и подпомага над 270 000-и български семейства, които ...". Противопоставянето не е от полза за хората с репродуктивни проблеми, какъвто и да е конкретният повод за това. И мен ме боли, когато виждам, че се работи умишлено против Зачатие, но това не е причина да се принизяваме до махленски клюкарки. И не ми е смешно, честна дума.
Мели какво имаш в предвид,с това че се работи умишлено против зачатие?-аз чета и двата форума... :oops:


*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Мели какво имаш в предвид,с това че се работи умишлено против зачатие?-аз чета и двата форума... :oops:

Е 'що точно В предвид да е имала нещо, що не НА предвид, или В НА предвид или що да го е имала, а не да го е ВЗЕЛА предвид... Ама това май е друга тема.
« Последна редакция: Януари 14, 2008, 16:24:02 pm от Tamara »
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репроду
« Отговор #317 -: Януари 14, 2008, 15:45:23 pm »
Добре, че върнахте темата.
Имам приятелка, която се ожениха преди около 3 години, но отричат да имат проблеми със забременяването.(ах, колко познато само...).
Как да е, опитвах се да и натъпча в главата, че колкото по-скоро осъзнае, че 3 години водене на полов живот без контрацепция, без да има настъпване на бременност не е от най-нормалните неща на света, толкова ще е по-близо до заветната цел.
Тя най-после се прежали и обеща, че ще отиде на доктор.Тя живее в голям град, с много специалисти, но не пожела да я насоча към доктор, сама щяла да си избере.
И миналата седмица говориме по Скайп и тя ми казва-ето, нали ти казах, че нямам проблеми?Ходих на преглед, докторката ме гледа на видеозон и ми каза на кой ден ми е била овулацията и че тръбите ми са проходими! 8O 8O 8O
« Последна редакция: Януари 14, 2008, 15:47:41 pm от Мимка »
О, Мимка за съжаление го има този момент.
В Пловдив съм виждала реклама пред АГ кабинет "ултразвуково установяване проходимостта на маточни тръби, чрез апарат с висока резолюция".
Тъжно е направо!
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репроду
« Отговор #319 -: Януари 14, 2008, 21:26:47 pm »
И миналата седмица говориме по Скайп и тя ми казва-ето, нали ти казах, че нямам проблеми?Ходих на преглед, докторката ме гледа на видеозон и ми каза на кой ден ми е била овулацията и че тръбите ми са проходими! 8O 8O 8O

Лелеееее!...  8O 8O 8O



Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!