0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Не ми се ще много да казвам коя е, близка ми е, интелигентно момиче, с висше образование, бременна в 5 месец. Човек като не е запознат с АРТ процедурите, откъде да знае..... :lol:. Но все пак, като помисли човек, яйцеклетката не се опложда в яйчника....... :lol: :lol: :lol:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Нямам предвид поименно коя е, а какъв типаж :D
Благодаря ти, Бени!







*
Хората не знаят толкова много неща (съдя по себе си), независимо от образованието!  Спала е в този час по биология, никога не и се налагало да знае, не я съдя, ама се посмях от сърце де! :lol:
По повод изказването на Джам и скорошната тема "от два месеца / две седмици се мъчим и - нищо": една позната реши, че й е време да забременява, ама първо искаше да иде на море, защото си беше купила много хубав бански. :balk_95:, който естествено трябваше да й става. Явно я е човъркало нещо, щото решила "да пробва" и на другия ден отишла при наша приятелка и й казала, че е бременна. Още сутринта си направила тест, който показал 3 (!!!) черти. На въпроса как й е хрумнало да прави тест още на другата сутрин, отговорила "Ми, нали е за откриване на ранна бременност?!"

Между другото, факт е, че беше забременяла. Така че, който няма търпение - така се проверява, няма кво да пускате кръвни тестове, да чакате и да се тормозите.  :lol:
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
А сега ходи и убеждавай тази девойка, че тестовете не отчитат още на другия ден.
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Хората не знаят толкова много неща (съдя по себе си), независимо от образованието!  Спала е в този час по биология, никога не и се налагало да знае, не я съдя, ама се посмях от сърце де! :lol:

 :lol: :lol: :lol:

И аз не ги съдя, иска ми се да съм на нейно място и да не знам нищо, ама да съм бременна.

Поне да се посмеем :lol: :lol: :lol:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
още утре си пускам тест, дай боже да е с 3 чесрички
още утре си пускам тест, дай боже да е с 3 чесрички

С три е за близнаци ;)
*
 :lol:Е не така! Нали някой разказваше, че в Гърция били точно такива - с 3 чертички. Може да е бил някакъв вносен от там!
Тоя някой не беше ли Мари?
Миналата седмица си говорим с една комшийка, интелегентно момиче, бременно в 5-я месец - Аз я питам дали е ходила на БХС да гледат за Даун, за спина бифида, а тя - ти пък за кво 8O моята докторка каза, че това е безмислено за жени под 35 години. ( Въпросното момиче е на 28 години). Опитах се да обясня, ама се оказа, че съм се хабила напразно. Дано всичко е ок!
*
Малииии тва с трите черти ме разби...изкъртих се от смях :lol: :lol: :lol:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Има тест и тук, при който излизат две - не си, три - има бебе... аз самата съм правила такъв, но ако измислят и тестове ,които да ти казват едно ли две ли, че и пола още на следващата сутрин - цена няма да имат  :D
Когато искаш нещо толкова силно, рано или късно го получаваш

Тоя някой не беше ли Мари?
Точно Мари беше  :D И наистина има тестове с три чертички.

lb2f
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репроду
« Отговор #214 -: Март 17, 2007, 12:22:39 pm »
От последния брой на в. Лечител (не съм чела предишните, за мен е ново):



Смешно е, но и много тъжно...
Mдааааааааа.
Питам се как  диагностиката САМО с кръв и урина ще
помогне на мъжкия фактор. И не само него де :)
Не са си изпипали много нещата, ноооо има време
да се коригира в следващия брой.
Добре са се ориентирали в ситуацията, но дано не им
дрънчи телефона, че тогава ще е още по - тъжно.  :?

ПС: Колкото до страничните ефекти, ще ги има......
по джоба и надеждите на хората  :?
« Последна редакция: Март 17, 2007, 12:30:22 pm от BLACK_ROSE »
*
ти остави мъжкия фактор, ама запушените тръби как ще фи диагностицират с кръв и урина и как ще ги излекуват с чайчета??? 8O
*

    sami

  • *****
  • 1148
  • Обожавам малките ми куклички!!!!!!!
Първия гинеколог при който ходих след 2 години неуспешни опити за бебе:
Ами,не можеш да забременееш,защото на матката имаш дупки,
и спермата не може да се задържи в нея,изтича през дъпките!
Трябва да ти направя операция,да запушиме дупките,ще струва 500 евро!
На следващия преглед:Ами,тази операция дето щте ти правя,ще струва 700 евро!Всеки път ми казваше различна цена.
Друг лекар ми даде да пия хапчета за диабед за един месец,че след тях по лесно се забременявало!
« Последна редакция: Март 18, 2007, 12:49:19 pm от sami »


http://www.zdravei.bg/videos/id_6940/title_v
torija-rojden-den/http://bg-mamma.com/ticker/69256
*
ти на какъв специалист си ходила?по ВИК инсталации ли? :lol:
*
ти на какъв специалист си ходила?по ВИК инсталации ли? :lol:
:lol: :lol: :lol: