0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #140 -: Февруари 20, 2007, 11:34:32 am »
лейди, не ти е пълна рецептата душата. подвеждаш ни тука, даваш ни надежда...а не казваш от колко процента да е вереята. аз ся кво - с всички проценти ли да се промивам 8)
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #141 -: Февруари 20, 2007, 12:47:29 pm »
Балми, рецептата има резон. Като е смазано със мас и плувците се плъзгат навътре и по-бързо стигат. Пък като е сложен тампона нощес, няма къде да избягат и трябва да свършат работата  :lol:
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #142 -: Февруари 20, 2007, 12:53:23 pm »
:D
А знаете ли рецептата със заешката мас ? Това една акушерка ми го препоръча. Та заека, се коли, одира и маста се стопява на котлона. В нея се топят тампони от марля, които се държат в хладилник и в продължение на 20 дена преди лягане буташ по един тампон във влагалището и го вадишна сутринта.

Само че е нужно уточнение. Секс преди тампона, иначе може да се родят зайчета.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #143 -: Февруари 20, 2007, 13:17:49 pm »
Леле, как се бъзикате с братчедите  :lol: :lol: :lol:
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #144 -: Февруари 20, 2007, 13:22:53 pm »
Имаше една реклама на Пършевица с една кравичка, та като правя паралел с това продуктивно животно, да разширим периметъра на действие :P-признавам тайно  прилагам всички видове рецепти от форума, обмислям започване и със производните на млякото-кашкавали и сирена. :lol:
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #145 -: Февруари 20, 2007, 13:43:11 pm »
И последно с таз "Верея" какво? ВЕреят сперматозоидите или не вЕреят гъбичките? Или каквото дойде, все файда?
Alexandra
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #146 -: Февруари 20, 2007, 15:17:45 pm »
Уф най-новото от позната, просто няма как да не го споделя:
Тя: "Ти като ходиш толкова много на доктор сигурно бебето не е от мъжа ти, а?"
Аз, опитвайки се да изляза от открит конфликт и да обърна всичко на шага и обяснявам, че докторът ми е много симпатичен, но не е мой тип.
Тя (уж сконфузена): "Ама аз не това, мислех, че може да е от донор."
Аз: "Показателите на мъжа ми никога не са били идеални, но винаги е бил в нормата, по-скоро проблемът беше в мен."
Тя: "Ама ВСЕ ПАК май не е от мъжа ти!".
При третото ВСЕ ПАК ми поникнаха големите рога и няма да разказвам как я насметох. :twisted: Направо имах чувството, че едва ли не непременно нещо не трябва да ни е наред според нея, ама непременно да има НЕЩО! После си викам, как ли се чувстват двойките, на които им се е наложило да използват донорски материал, при срещата с ей такива "доброжелатели".
« Последна редакция: Февруари 20, 2007, 19:19:17 pm от Lan »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #147 -: Февруари 20, 2007, 18:48:39 pm »
Lan, направо съм удивена, че има толкова нагли и невъзпитани хора! че много хора си ги мислят тия неща за нас - мислят си ги - ама чак пък в очите да ти ги говори, че и да потретва... това си е просело шамар.

това ме подсеща за едни приятели на баща ми, хора от село. когато им казах по телефона, че съм бременна, специално проводиха на гости у нас дъщеря си (студентка в София, никога не е идвала у нас за последните 4 години, въпреки, че е била канена много пъти) - да ме видела. почти съм сигурна, че дъщерята трябваше да провери дали имам корем наистина...  щото нали, все пак, на 38 години, от 8 години са женени и нямат деца, има нещо гнило изведнъж да забременее . предполагам са си помислили, че ще осиновяваме и аз се преструвам на бременна...

та момичето дойде и добре, че сколаса, щото след 2 дни аз родих - за едно бройка да остана без доказателство...  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #148 -: Февруари 20, 2007, 19:26:25 pm »
Да се включа и аз в групичката на Клостила - та отивам за пръв път след едногодишно неуспешно бебеправене на гинеколог

Аз - от 1 година пробваме и не се получава.
Тя - пиеш 6 месеца Клостилбегит и ако не стане идваш пак.

След 6 мес - отивам - ами не се получи
Тя - ами аз повече нищо не мога да направя за теб....


 :evil: :evil: :evil:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #149 -: Февруари 20, 2007, 19:38:54 pm »
То бива,то може,ама толкова зли хора!

:bonk: :BangHead: :bonk: :BangHead: :bonk: :BangHead: :bonk: :BangHead: :bonk: :BangHead: :bonk: :BangHead: :bonk: :BangHead: :bonk: :BangHead:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #150 -: Февруари 20, 2007, 19:43:12 pm »
Лан,

възхищавам ти се за самоконтрола. Ако на мен някой това ми го каже, първо ще онемея от бяс, а после един Бог знае какво ще й направя  :x

Много мразя човешката простотия и злостното любопитство  :?
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #151 -: Февруари 20, 2007, 20:13:03 pm »
jam, въобще не се съмнявам, че и мен ще дойдат да ме проверяват като наближи да раждам (живот и здраве), макар че съм под 30 и пробваме само две години и малко. Просто достатъчно много хора знаят, че имаме проблем, аз се опитвам да помагам на много хора, но малко от тях го оценяват.
Ето сега се опитвам да убедя една бъдеща мама да отиде на фетална морфология, но тя ме гледа все едно съм някаква луда параноичка и ме контрира с довода: "Ами докторът каза, че всичко е наред, аз пари на вятъра не давам!" От началото на бременността докторът и я е гледал на УЗИ веднъж в първия месец, и една кръвна картина - пак в първия месец и това е. Ако не беше толкова тъжно, щях и това да го пиша в "бисерите" как бебето се сравнява с вятъра...
Рони, и на мен ми поникнаха рогата. Аз съм много добричка до време, но прикипи ли ми, мога да сразя цял отбор по американски футбол! :lol:
« Последна редакция: Февруари 20, 2007, 20:16:50 pm от Lan »
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #152 -: Февруари 20, 2007, 20:18:57 pm »


това ме подсеща за едни приятели на баща ми, хора от село. когато им казах по телефона, че съм бременна, специално проводиха на гости у нас дъщеря си (студентка в София, никога не е идвала у нас за последните 4 години, въпреки, че е била канена много пъти) - да ме видела. почти съм сигурна, че дъщерята трябваше да провери дали имам корем наистина...  щото нали, все пак, на 38 години, от 8 години са женени и нямат деца, има нещо гнило изведнъж да забременее . предполагам са си помислили, че ще осиновяваме и аз се преструвам на бременна...

та момичето дойде и добре, че сколаса, щото след 2 дни аз родих - за едно бройка да остана без доказателство...  :lol:


е, не, то бива, бива тесногръди хора, ама чак пък толкова....
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #153 -: Февруари 21, 2007, 06:32:48 am »
Не мислих, че е смежно, но в контакста на историята на Лан:

Отивам да се запиша на ЖК при кварталната гинеколожка, която посещавах и преди да забременея и знаеше,че имам проблем. Мъжът ми е с мен.

Влизам, а мъжкото остава да ме чака отвън.
Казвам " Добър ден, бременна съм и идвам да се запиша на ЖК".
Акушерката: "Я, каква хубава новина! Видя ли, като ти казах да се успокоиш! Ама от мъжа ти ли е или прави нещо по-специално?"
Аз : "Ми мъжът ми е отвънка, ако искаш го питай!"
Пояснение: мъжкото е бая едричък.
Акушерката: "А онова хубавото момче с тебе мъжът ти ли е? Е няма кво да го питам, вярвам ти бе, аз на майтап!"

Та викам, майтап, майтап , ма на голо си е живо  е....
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #154 -: Февруари 21, 2007, 08:34:57 am »
:dontknow: Lady_11,тази "акушерка-сладурана" да не е кръчмарка........
Та предлага  :bonk:"Майтапчииско дюдюкане"!

Това специалитета в менюто на здравното заведение ли е!?
 :crazy:Тя там да помага ли е?
Ако не е там за това поне да си мълчи,а не да остоумничи,на нечий гръб!
Нямам думи! :BangHead:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #155 -: Февруари 21, 2007, 09:07:30 am »
Дааа-в един момент на човек му става даже смешно...
И аз да се отчеата:
При гинеколога(не сегашния ми):
Аз:Не трябва ли преди прием на клостилбегит първо да направим една спермограма?
Док:Че защо да правим?Първото ти дете не е ли от мъжа ти?

Аз:Да,казвам,ама оттогава са минали години-може да се е влошила...
Док:Че как така ще се влоши?!Нито е боксьор,нито ходи по курви...защо да го мъчим човека?   :balk_69:
...Е,след време направи с-ма,ама не ми се стори чак толкова "измъчен"...
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #156 -: Февруари 21, 2007, 09:27:27 am »
Ей тва докторята могат да бъдат тотални циници ..."ходи по курви". Аз съм отвратена от подобно фамилярничене и атипрофесионализъм.


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #157 -: Февруари 21, 2007, 09:34:56 am »
Аз да добавя още един бисер по темата,леля ми роди инвитро и като разхождала детето,една комшиика я спряла да го види и гледала очудено малката и наи-накрая заявила,че хич не му личало на детето,че е чрез инвитро родено,леля ми веднага я контрирала с въпроса,дали антенки на главата си е трябвало да има ,за да и личи!
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #158 -: Февруари 21, 2007, 09:39:56 am »
Е,тя жената се е опитала да прояви любезност,все пак...За толкоз манталитет и това не е зле. :roll:
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #159 -: Февруари 21, 2007, 09:43:21 am »
Лан, поздравления за търпението ти!
Но аз ако бях на твое място просто нямам представа как бих реагирала. Но по всяка вероятност бих си отпуснала на воля дивия сарказъм, който си притежавам.
Направо съм възмутена!
И много се дразня, когато трябва да си отприщваме такива негативни емоции и да си показваме "рогцата", заради простотията, нетактичността и злобата на някои хора!!!