0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #40 -: Февруари 14, 2007, 18:47:04 pm »
Цитат
"Че защо ти е изписал Утрогестан така предварително да го пиеш, то като търгнеш да правиш аборт, след прокървяването се пие!"
Верно?!? Бата-мата...
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #41 -: Февруари 14, 2007, 18:55:39 pm »
свекървата след като и казахме че имаме  проблем  ,,-ааааааааааа...не не      неможе да е от него ,братму .....     има близнаци  и..ас две деца съм родила и преди свадбата му    нямаше ништичко ''                                                                                                                   
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #42 -: Февруари 14, 2007, 19:52:37 pm »
свекървата след като и казахме че имаме  проблем  ,,-ааааааааааа...не не      неможе да е от него ,братму .....     има близнаци  и..ас две деца съм родила и преди свадбата му    нямаше ништичко ''                                                                                                                   
Малииииий.....
На мен ми предписват Клостил и аз питам к'во е тва.
Отговорът беше че е хапче за забременяване ! И толкова.
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #43 -: Февруари 14, 2007, 19:59:21 pm »
lady_11, самата истина, по-нататък чете рецептата:
"Зимафлуор, това пък въобще не ти трябва!"
Тук се намесва медицинската сестра, която слуша целия разговор. "Ама това е, за да са здрави зъбките на бебето!" Лекарката без дори да се смути: "А добре тогава, може да го пиеш!".
Не, че и слушам съветите де :lol:.
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #44 -: Февруари 14, 2007, 20:02:52 pm »
На мен ми предписват Клостил и аз питам к'во е тва.
Отговорът беше че е хапче за забременяване ! И толкова.

Това май е също кандидат за фраза №1. Бях го забравила.
*

    Tarja

  • *
  • 520
  • \m/ metal inside \m/
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #45 -: Февруари 14, 2007, 20:05:08 pm »
Взимате значи в първия чист ден след М. парченце камфор, обвивате го в ЗАЕШКА мас и си го слагате еди къде си. Така 7 дни, после правите секс и сте бременни.
Няма лъжа, няма измама!!!

Само да вметна, че май бях чувала, че камфора гори  8O
         Equally Destructive
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #46 -: Февруари 14, 2007, 20:06:09 pm »
Това за заешката мас не мога да го преглътна  :lol: :lol: :lol:
*

    Tarja

  • *
  • 520
  • \m/ metal inside \m/
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #47 -: Февруари 14, 2007, 20:12:44 pm »
Нищо лично зайче! :)
         Equally Destructive
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #48 -: Февруари 14, 2007, 20:46:36 pm »
На втория месец от опити за забременяване имам положителен тест и закъснение, но прокървявам и отивам при /млад/ гинеколог в Пирогов. Бременност няма, аз се разтройвам, говорим си, аз му споменавам, че се притеснявам, че съпругът ми работи с рентген и ме е страх да няма увредени спермазотоиди /както след време се оказва при разширената спермограма/. А той най-серизно ме успокоява: изобщо няма никакви проблеми, те спермазотоидите от рентгеновите лъчи стават по-подвижни, по-бързо ще достигнат до яйцеклетката и по-бързо ще забременееш. 8O Лошото е, че си вярваше.
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #49 -: Февруари 14, 2007, 22:53:34 pm »
   При личната лекарка съм да заверявам здравната книжка. Сестрата разбира за проблема ми и предстоящото ин витро и ми казва: "Първата ми бременност беше извънматочна, останах с една тръба. Правих ренгенова снимка и се оказа запушена. И вече незнам какво да правя и изведнъж се оказах бременна. Така, че моето момиче, то може и по естествен път да стане." 8O
   Приятелките ми по гледачки ходят и все за мен питат. Ясновидките предсказват, че по естествен път ще забременея. Чак мъжът ми си го внуши и сега е убеден в това, така че до края на годината ще се мъчим да се множим само двамата... :(
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #50 -: Февруари 14, 2007, 22:59:18 pm »
RIBA, и сега какво вместо вие да решавате в живота си, сте се оставили във възможно "най-компетентни" ръце - на мнението на гледачки!
Пожелавам ти чудото да стане! Лошото е, че ако не стане, няма да обвините гледачките, а себе си за това решение.
« Последна редакция: Февруари 14, 2007, 23:05:45 pm от Lan »
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #51 -: Февруари 14, 2007, 23:27:03 pm »
обажда ми се веднъж приятелка и казва
-говорих с мария - бременна е. каза ми да ти се обадя и да ти кажа че е забременяла след като е поседяла в стойка свещ ок 30 мин след секса. работи безотазно - непременно направи и ти така. нали знаеш че мария опитва от 6 мес и досега нищо. единственият път като застанала в стойка свещ веднага забременяла...(да се смееш ли, да плачеш ли...)
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #52 -: Февруари 14, 2007, 23:45:20 pm »
опитва от 6 мес и досега нищо

това ми напомни за един постинг, прочетен наскоро в тези форуми -"вече цял месец опитваме и нищо"

представяте ли си? днес опитват - нищо. утре опитват - нищо. вдругиден пак опитват - пак нищо... е как да не се отчая човек.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #53 -: Февруари 14, 2007, 23:55:06 pm »
 :lol: :lol: :lol:
много си права ша знаеш. ех...ако знаеха че трябва да се успокоят, а не да се тревожат цял месец :lol:
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #54 -: Февруари 15, 2007, 01:28:34 am »
аз: "Докторе, пробваме от година и четири месеца, но не се получава."
лекарят: "А секс правите ли?" 

Не можете да си представите колко се смях на това (и още ми е трудно да спра да се смея), но направо ме разби!! 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
« Последна редакция: Февруари 15, 2007, 01:30:18 am от Baby2007 »
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #55 -: Февруари 15, 2007, 07:54:02 am »
Отиваме на ирисодиагностика. Аз - много скептично настроена , мъжа ми - много надъхан. Казваме за какво сме отишли и аз споделям , че мисля за лапароскопия. Жената взима лупичката и ми светва с фенерчето в очите и казва : "Аааа проходими са тръбичките , няма проблем.Недей да мислиш за лапароскопий , опасно е!".
     
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #56 -: Февруари 15, 2007, 08:02:16 am »
след като 6 месеца не става отивам при 'най-бобрата' гинеколожка я града.тя ме преглежда, гледа ме на ехограф и казва:
ето, видя ли?всичко ти е наред, ще си забременееш, само се успокой!
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #57 -: Февруари 15, 2007, 08:03:27 am »
още един:казвам на кумицата ми, че съм правила цветна снимка и се е оказало, че едната ми тръба е запушена.тя ме поглежда и съвсем сериозно ме пита-
тръбите вътре в матката ли са или извън???
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #58 -: Февруари 15, 2007, 09:23:09 am »
Е, това вече за къртицата ме разсмя до сълзи.. къде ще я търсиш тази къртица в нашия градски пейзаж.... :lol:
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #59 -: Февруари 15, 2007, 09:32:07 am »
Пия клостилбегит, док преценява, че е дошло време за овулацията и ме изпраща с препоръката "сега право в къщи и два дена на тепиха!"
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!