0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Ами аз да продължа с бисери от същата "докторка", но ще постна от друго място, на което писах:

... Каза ми, че по ЦС, която съм й занесла вижда, че тръбите ми са възпалени и за нищо не стават. Тя предлагала 1-2 ИНСЕ и после ин витро. И аз "Ама как така ИНСЕ, щом според Вас тръбите ми са възпалени и не стават ?". Явно ме е мислела за невежа, щом изобщо го спомена. Та отговора й тогава беше "Ами нищо. Нека да пробваме. Най-много да стигнем до някоя извънматочна бременност"
 8O 8O 8O
Това алтернатива ли трябваше да е ???
Успокоение ?

Добре, че тогава не се вързах, а по-скоро се забавлявах, дали изобщо си вярва.
А... после ме убеждаваше, че минала овулация НЯМА начин да се види на УЗ. "То овулацията е като раничка на ръката. Като се отчопли коричката - нищо не се вижда"
И до ден днешен съм замислена над тези думи .. Какво пък изобщо си мисли, че ми каза ???


Лисе, верно ли има и други, които наместват  :P :P :P
Ох, трагично е всъщност ...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Момичета, страхотни сте.  :D Много се смях тука (и се пулих на тъпоумността на някои индивиди).
Да споделя и аз мое любимо преживяване. От година се опитваме и съответно от 7 месеца ходя при специалисти и светила в областта - т.е. наясно съм с тематиката. Та...в нашата фирма става време за годишни профилактични прегледи, които включват и АГ. Отивам там, влизам при една докторка от много старата генерация, докато ме преглежда ми повтаряше "Сиииилнооо се отпусни" (все едно раждам). Като мина прегледа все да ми хвали някакъв гел, който се оказа контрацептив 8O и кой ме би през устата да й кажа, че искаме дете...и от там 40 мин лекция как се забременява - че то се овулира по всяко време в месеца, понякога и по 4-5 пъти - било в зависимост от оргазмите (на жената, не на мъжа!!!), пък показно как да получа оргазъм  8O , пък как всичко зависи от звездите - то там всичко е написано (отново с подръчно нарисувана схема)...С една дума - изумях!
*

    Dolphin

  • ***
  • 294
  • So Long, and Thanks for All the Fish
Момичета, страхотни сте.  :D Много се смях тука (и се пулих на тъпоумността на някои индивиди).
Да споделя и аз мое любимо преживяване. От година се опитваме и съответно от 7 месеца ходя при специалисти и светила в областта - т.е. наясно съм с тематиката. Та...в нашата фирма става време за годишни профилактични прегледи, които включват и АГ. Отивам там, влизам при една докторка от много старата генерация, докато ме преглежда ми повтаряше "Сиииилнооо се отпусни" (все едно раждам). Като мина прегледа все да ми хвали някакъв гел, който се оказа контрацептив 8O и кой ме би през устата да й кажа, че искаме дете...и от там 40 мин лекция как се забременява - че то се овулира по всяко време в месеца, понякога и по 4-5 пъти - било в зависимост от оргазмите (на жената, не на мъжа!!!), пък показно как да получа оргазъм  8O , пък как всичко зависи от звездите - то там всичко е написано (отново с подръчно нарисувана схема)...С една дума - изумях!
Трябва да се пишат оплаквания срещу такива, че туко виж и от "фирмените обслужвания" ги махнали! Има хора, които са много немарливи относно здравето си и разчитат само на такъв тип лекарски контрол, познавам доста такива. А като си представя как може да става дума за човек в тежко здравословно състояние и такъв мета-мега-медик да го съветва или пък "лекува".... 8O
А иначе инфото за оргазмите може да е приложимо, тая лекарка сигурно е някоя бесна нимфоманка   :lol:
Kìyevame ulte Eywa ngahu.
*
Според тази лекарка значи ли, че при всеки оргазъм овулира жената или просто аз криво съм разбрала?  :lol:

*

    Dolphin

  • ***
  • 294
  • So Long, and Thanks for All the Fish
И аз така схванах взаимовръзката между овулацията и оргазмите, даже си мисля, че вместо да даваме луди пари за хормонални лекарства по време на процедурите от клиниките просто трябва да ни дават по един вибратор  :oops:
Kìyevame ulte Eywa ngahu.
*
А тя жената си овулира и само като си помисли за овулация. Ама коя е тази жена..? :balk_69:
*
делфинче, що вибратор? Ние си имаме мъже. Просто ще им извадим душиците.  :lol:

*
делфинче, що вибратор? Ние си имаме мъже. Просто ще им извадим душиците.  :lol:
Аз съм ЗА! :) Щом така ставало, ехе хехех :)


*

    Dolphin

  • ***
  • 294
  • So Long, and Thanks for All the Fish
делфинче, що вибратор? Ние си имаме мъже. Просто ще им извадим душиците.  :lol:
:good_post:

Само от гледна точка на запазване на добрите плувци предложих вибраторите, щото с душиците ше им излязат и сперматоизоидите ;)
В някои случаи няма такава закономерност, например в нашия, така, че аз за следваща процедура отказвам всякакви медикаменти - явно яко секс му е майката  :lol:
Kìyevame ulte Eywa ngahu.
*
делфинче, що вибратор? Ние си имаме мъже. Просто ще им извадим душиците.  :lol:
:good_post:

Само от гледна точка на запазване на добрите плувци предложих вибраторите, щото с душиците ше им излязат и сперматоизоидите ;)
В някои случаи няма такава закономерност, например в нашия, така, че аз за следваща процедура отказвам всякакви медикаменти - явно яко секс му е майката  :lol:

Забрави спокойствието.  :lol:

*
 :lol: даааа, дааа - точно това ме съветваше тя: "Когато има оргазъм - при жената, не при мъжа, има и овулация"  8O:lol:
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
И аз така схванах взаимовръзката между овулацията и оргазмите, даже си мисля, че вместо да даваме луди пари за хормонални лекарства по време на процедурите от клиниките просто трябва да ни дават по един вибратор  :oops:
:jump12:
Оххххх, ще ме уморите беее....Ахаххаха, не бях се смяла скоро така :lol: :lol: :lol: :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Днес в работата един колега провокиран от "Денят е прекрасен" с тема -мъжкият стерилитет се изцепва, че не знаел колко много бездетни деца има, "но то нали повечето били близнаци и от тези- особените с аутизъм". Ако знаете колко мъчно ми стана. Точно се бях запътила към Директорката да я питам утре за отпуска, защото ще ми правят поредната промивка и биопсия.
Хич не е весело, но ви го споделям, защото ми тежи и ми се плаче!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Днес в работата един колега провокиран от "Денят е прекрасен" с тема -мъжкият стерилитет се изцепва, че не знаел колко много бездетни деца има, "но то нали повечето били близнаци и от тези- особените с аутизъм". Ако знаете колко мъчно ми стана. Точно се бях запътила към Директорката да я питам утре за отпуска, защото ще ми правят поредната промивка и биопсия.
Хич не е весело, но ви го споделям, защото ми тежи и ми се плаче!

М,да...и на мен ми се доплака от хорската тъпотия...наистина е тъжно....
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Че аз имам приятелка с дете-аутист без да е имала проблеми със забременяването или да е в напреднала възраст. Но простотията знаете къде ходи.  :?

*
В тоя ред на мисли айде едно и от мен :lol:

Таман сме осиновили Никола  и се разхождаме доволно по улицата. Срещам приятелка, която ме вижда, ококорва се и казва "Я, откъде го взехте това"  :lol: :lol: Разказвам с две думи и тя "Ама колко платихте?". Отговарям "6 лева държавна такса". Следва истинския бисер "Аааау, че тогава от какво е болно, като е безплатно"  :lol: :lol: :lol:

тогава не ми беше много смешно де, ама сега страшно се кискам ....
В очакване ....
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Невежеството е нещо много, много страшно ...


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Фуси, що не каза, че хи хванала промоция някаква.
Аз бих убила още при първото - "това". Честно.
*
Ами ... като се замислиш наистина е много смешно...жалка работа  :wink:
В очакване ....
*
Фуси, хич не ми звучи смешно. Но, ти се възхищавам на търпението и на позитивизма :)