0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Ако не знаете защо бебетата от замразени ембриони се поставят в кувиоз за малко време след раждането - това е за да се постоплят малко заради замразяването  :wink: (казано е от медицински лица в родилното между другото)


Еееее, на това вече се смея с глас! Уникално!  :lol: :lol: :lol:
*
Ако не знаете защо бебетата от замразени ембриони се поставят в кувиоз за малко време след раждането - това е за да се постоплят малко заради замразяването  :wink: (казано е от медицински лица в родилното между другото)

 :jump12: :jump12: :jump12:

Това ще го кажа на сина ми, като порасне. Оставаше и в кувьоз да го бяха сложили с неговите почти 4 кила. :lol:
« Последна редакция: Май 16, 2010, 23:20:59 pm от blue_sky »

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Ако не знаете защо бебетата от замразени ембриони се поставят в кувиоз за малко време след раждането - това е за да се постоплят малко заради замразяването  :wink: (казано е от медицински лица в родилното между другото)

 :jump12: :jump12: :jump12:

Това ще го кажа на сина ми, като порасне. Оставаше и в кувьоз да го бяха сложили с неговите почти 4 кила. :lol:
Боже, божееееее:)))))))))))))
А нашите деца вероятно ги държаха в кувьоз защото раждах зимата и ми бяха замръзнали краката.
*
Сигурно и температурата е специална, щото иначе рискуват да се разтопят. :lol: :lol: :lol:
*
Хи хи хи :) Това с кувьоза е върха :)


Баба ми: -Абе то за това инвитро ли е, ко е от къде взимат спермата?
-От мъжа ми бе бабо!
-А, нали? И аз така викам на бабите, ама те викат, че с инвитро се правели "копелдаци"!
Това се случи на 2 дена след като ми прекъснаха тръбите с лапаро, няма да ви кажа как се сдържах да не я лупна с нещо. Като я знам какъв човек е - беше си чиста измислица за бабите... :oops: Просто искаше да ме нарани и обиди
*

    Dolphin

  • ***
  • 294
  • So Long, and Thanks for All the Fish
Баба ми: -Абе то за това инвитро ли е, ко е от къде взимат спермата?
-От мъжа ми бе бабо!
-А, нали? И аз така викам на бабите, ама те викат, че с инвитро се правели "копелдаци"!
Това се случи на 2 дена след като ми прекъснаха тръбите с лапаро, няма да ви кажа как се сдържах да не я лупна с нещо. Като я знам какъв човек е - беше си чиста измислица за бабите... :oops: Просто искаше да ме нарани и обиди
Не и се съди на жената, много възрастни хора са със силно стереотипно и като цяло консервативно мислене. За тях е много трудно да възприемат динамичното развиете в медицината и технологиите. Мисля, че е по-добре да им спестяваме подобна информация, за да си спестяваме и обидите от абсурдни коментари..
Тъпото е, че млади и информирани хора си позволяват подобни твърдения. На мен вече ми писна да се обяснявам, щото аман от гениални съвети и коментари..
Kìyevame ulte Eywa ngahu.
Тъпото е, че млади и информирани хора си позволяват подобни твърдения. На мен вече ми писна да се обяснявам, щото аман от гениални съвети и коментари..
Да, така си е! Добре че винаги може да се разчита на всички вас момичета!  :bighug:
Една съседка се похвалила на майка ми, че дъщеря и чака близнаци след ин витро, като накрая казала: "Ама те са си от мъжа и! Да не си помислиш нещо..." :lol: :lol: :lol:
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репроду
« Отговор #630 -: Май 18, 2010, 14:16:49 pm »
Е това ми идва в повече. Не заради възрастта му, а защото ще се размножи, а на мен и един ми е предостатъчен. :lol:
*
това е майтап бре - затова го пускам тук  :lol:
В очакване ....
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
 :lol: :lol: :lol:Майтап, майтап, ама я си го представи х2 или х3
Че "Господарите" ще трябва да са по половин ден, не час. :lol: :lol: :lol:
Правим безуспешни опити за бебе с моя приятел, пием една камара лекарства, а той лекува стара хламидиаза. Междувременно свекървата - за да ме "насърчи" да забременея по-бързо ми казва: "Айде, правете го по-скоро това бебе, че една братовчедка е намерила на сина ми кандидатка за женитба - инжинерка". Така побеснях, че от злоба не бих могла да зачена в този месец. После забременях и родих от тоя мъж, но днес нито той ми е мъж, нито пък майка му ми е свекърва.
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
http://kliuki.bg/%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D0%B0-%D1%8E%D0%BB%D0%B8%D0%B0%D0%BD-%D0%B2%D1%83%D1%87%D0%BA%D0%BE%D0%B2-%D1%89%D0%B5-%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B0-%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%BA%D0%BE/
:jump12:
Само проф. Вучков ни липсваше!  :D :D :D (въпреки, че е майтап, звучи адски забавно и клипчето много ме разсмя)

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
... Покрай споменаването в една друга тема се сетих, че всъщност бисерът си е за тук. Та, една лекарка ми беше казала, че матката ми е обърната и ако съм си направила ЦС при нея, тя щала да ми я издърпа и намести.  :x
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
... Покрай споменаването в една друга тема се сетих, че всъщност бисерът си е за тук. Та, една лекарка ми беше казала, че матката ми е обърната и ако съм си направила ЦС при нея, тя щала да ми я издърпа и намести.  :x
Оле божке, хахххахх. Тя да не е чекръкчийка нещо :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
От шоуто на Иван и Аднрей:

...от ХИЛЯДОЛЕТИЯ се дарява сперма ...  :jump12:

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
*

    Dolphin

  • ***
  • 294
  • So Long, and Thanks for All the Fish
От шоуто на Иван и Аднрей:

...от ХИЛЯДОЛЕТИЯ се дарява сперма ...  :jump12:
Ми разбира се, че се дарява, в знак на любов и признателност мъжкарят прави дар на женската след любовна акция  :jump12:..
/а такива като моя мъж могат само простатна течност да дарят, милите, ма важното е да се дарява :mrgreen:/
Kìyevame ulte Eywa ngahu.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
... Покрай споменаването в една друга тема се сетих, че всъщност бисерът си е за тук. Та, една лекарка ми беше казала, че матката ми е обърната и ако съм си направила ЦС при нея, тя щала да ми я издърпа и намести.  :x
Оле божке, хахххахх. Тя да не е чекръкчийка нещо :lol:
:))))))))))))))))))))))сетих се, че и на мен този който ме осакати с коремната пластика на тръбите ми я намества на един преглед...или по скоро се опита да ми я постави в правилно положение (а аз нали съм си родена с обърната):)))))))))))) Още се сещам колко ме боля от опита му но по-смешно сега ми е като се сетя как едва не паднах от магарето:)))))))))))
Боже, боже явно има последователи:))))))