0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #60 -: Февруари 15, 2007, 12:00:13 pm »
За мен култовата фраза е :Успокой се и ще стне!!!/Странно как например без ову, ти се успокояваш и то станало/, но по мои наблюдения всички залагат на това и си вярват при това.
А иначе имаше нещо от сорта-ако не се лъжа Лили го беше писала, нека тя се включи:отива да види спукал ли се е фоликула, а и казват:О, бременна си и то с момче!
Пристрастена към д-р Хаус!
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #61 -: Февруари 15, 2007, 12:02:49 pm »
   А това не сте ли го чували:

   "Децата носят само проблеми - хич не ти и трябва...." :( :(

   или

   "Една позната си осинови дете и после веднага забременя!"   - може и да има такива случаи, но много се дразня като го чуя това, особено дадено като съвет. Аз ако стигна до решение за осиновяване, то няма да е продиктувано от надеждата това да ми донесе забременяване.
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #62 -: Февруари 15, 2007, 12:32:39 pm »
Последното, което чух и ме вбеси неимоверно:
Виж едии коя си жена, 18 години нямаха деца и да не мислиш, че са ходили по лекари особено пък в някакви клиники и са пили лекарства. Не то просто така си станало от само себе си, не е нужно да пришпорваш времето и да бързаш  :x
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #63 -: Февруари 15, 2007, 12:35:19 pm »
"Децата носят само проблеми - хич не ти и трябва...." 
Това го бях забравила!!!Много се лансира, особено от жени забременели още на първия месец!
Пристрастена към д-р Хаус!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #64 -: Февруари 15, 2007, 14:46:57 pm »

"Имаш тесен цервикален канал и сперматозоидите не могат да минават, затова не забременяваш"
Ха, че аз направих делатация заради това. Да се разшири канала, че да могат да минават. Единствената файда от цялата работа е че вече не ме боли като ми идва.
Бях писала и преди : акушерката : На 5-ти или 9-ти се прави момче. И това при условие, че съм казала, че цикъла ми е 33 дни и че ми върви по една седмица.
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #65 -: Февруари 15, 2007, 14:53:34 pm »
Много ми беше смешно когато док ми каза:обещавам ти че този месец ще стане-това беше при една от фоликулометриите.Интересно тя ли ще ме такова че ми обещава.И как можеш да обещаваш неща които не зависят от теб.
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #66 -: Февруари 15, 2007, 15:08:21 pm »
Моята лична докторка: Сега като ще правите Иски процедурата е пробиват ти две дупки в корема, слагат сперматозоидите и готово 8O
Втрещих се!
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #67 -: Февруари 15, 2007, 15:21:52 pm »
Моята лична докторка: Сега като ще правите Иски процедурата е пробиват ти две дупки в корема, слагат сперматозоидите и готово 8O
Втрещих се!

Ааааааааааааа  :o
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #68 -: Февруари 15, 2007, 15:28:42 pm »
Ако ви се четат още бисери, непременно намерете списание На кафе от тази седмица. Има голяма статия, в която пише, че когато любовта е голяма, бебето става от раз.    Следват ценни съвети как се прави момче и как момиче, кога точно, какво да се яде за момиче и какво за момче. Тези, които искат момче трябва да пият много кафе, а за момичета кафето е забранено 8O 8O 8O
*

    Tarja

  • *
  • 520
  • \m/ metal inside \m/
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #69 -: Февруари 15, 2007, 15:34:09 pm »
когато любовта е голяма, бебето става от раз.    

Довечера ще кажа на милото, че нашата любов за нищо не става! Вече обмислям да се разделим и да отивам да я търся тая любов дето ще ми отпуши тръбите :balk_69:
         Equally Destructive
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #70 -: Февруари 15, 2007, 15:48:25 pm »
Тези, които искат момче трябва да пият много кафе, а за момичета кафето е забранено 8O 8O 8O
Ето това е ценна информация - сега какво да го моря док да гледа момче ли ще е, момиче ли ще е?! :lol:Аз се скъсах от пиене на кафе (докато не знаех още, че е станало) значи просто няма как да е момиченце!
Ама от "На кафе" викам да напишат един  научен труд как точно кафето изменя хромозомата в сперматозоида! Със сигурност ще грабнат Нобелова награда! :lol:
« Последна редакция: Февруари 15, 2007, 15:55:27 pm от Lan »
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #71 -: Февруари 15, 2007, 16:05:59 pm »
Четох, четох, смях се....Ама  тая трагикомедия е уникална, особено ако е от устата на някой лекар. :?
Хайде-обикновените хора какви ги ръсят....Ядно, болно да ти стане, но махаш с ръка-прост народ.Но лекар да лее такива бисери.... 8O

Аз при гинеколожка на възраст, предполагаща умопомрачителен стаж, вдъхващ респект.
-Ооооо,ама ти колко пъти си раждала?
-Мм,да , тука има мимомен възел, като родиш пак :P ще се махне.
-Ами нищо няма на МБ, чудели са се на многото левкоцити,ама те са си обикновена слуз, не се притеснявай. :P
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #72 -: Февруари 15, 2007, 16:11:34 pm »
забравих най-важното: За момче  - секс по време на овулацията след 1 седмично въздържание, а за момиче - 3 дни преди овулация ;) и не е нужно въздържание
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #73 -: Февруари 15, 2007, 16:14:03 pm »
 :lol: :lol: :lol:
Азис са го правили преди овулацията с едноседмично въздържание явно... :lol: :lol: :lol:
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #74 -: Февруари 15, 2007, 16:28:13 pm »
Уникални бисери, момичета :D :lol: :lol:

Отивам на заболекар, обсъждаме упойките, щото ходя в клиника по АРТ /на етап инсеминации сме/. Докторът се провиква към сестрата в съседната стая: "Те правят ин-витро при Щерев". Аз: не правим инвитро, ходим в клиниката за други работи Той: Щерев само при мен идва да си прави зъбите, той други зъболекари не признава, и към сестрата в съседната стая: "Правят ин-витро при Щерев"

(Упойката не била проблем, те си слагали наред на бременни)
Благодаря ти, Бени!







*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #75 -: Февруари 15, 2007, 16:41:41 pm »
СТРАХОТНИ БИСЕРИ
 :lol: :lol: :lol:
We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #76 -: Февруари 15, 2007, 18:14:01 pm »
забравих най-важното: За момче  - секс по време на овулацията след 1 седмично въздържание, а за момиче - 3 дни преди овулация ;) и не е нужно въздържание

Ааа! Сия! Това има логика и научно обяснение, не е хептен зад алеята, отвъд шкафа...
"Мъжките" сперматозоиди са по-бързи, но преживяват по-малко време.
"Женските" сперматозоиди са по-бавни, но преживяват по-дълго време.
Ако се прави секс точно по време на овулация, шансовете са много по-големи бързите "мъжки" сперматозоиди да достигнат първи до току-що отделилата се яйцеклетка и да я оплодят.
Ако се прави секс няколко дни преди овулация, бързите "мъжки" ще идат първи до тръбите, но няма да преживеят докато яйцеклетката узрее напълно и се отдели, докато "женските" дотогава ще са стигнали до тръбите, но ще са още годни за оплождане и шансовете са много по-големи за момиченце.
За въздържанието не знам, но може би и там има някаква логика. Нека Мели да ни каже!
Alexandra
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #77 -: Февруари 15, 2007, 18:25:30 pm »
Цитат
Ако ви се четат още бисери, непременно намерете списание На кафе от тази седмица. Има голяма статия, в която пише, че когато любовта е голяма, бебето става от раз.

На мен пък ми бяха казали, че щото много сме се обичали с мъжо и бебето за тва не ставало, щото нямало любов за него.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #78 -: Февруари 15, 2007, 18:27:39 pm »
Нека Мели да ни каже!

На теория е така, на практика обаче сперматозоидите често не четат дебелите книги и не уважават теорията ни.  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: Да се повеселим малко - "бисери" на репродуктивна тема
« Отговор #79 -: Февруари 15, 2007, 18:57:09 pm »
Нека Мели да ни каже!

На теория е така, на практика обаче сперматозоидите често не четат дебелите книги и не уважават теорията ни.  :)

Е, тъй де! Ама си има научна теория все пак, не е измишльотина! 8)
Alexandra