0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

дрехи за бременни, къде???
« -: Януари 28, 2007, 14:21:23 pm »
Здравейте сладурани,
Моля кажете ми къде в София мога да намеря дрехи за бременни, защото вече ми стягат дънките и панталоните... :D
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: дрехи за бременни, къде???
« Отговор #1 -: Януари 28, 2007, 14:40:22 pm »
Здревай, Ивет. В момента се сещам за един хубав магазин в Младост 1а, в самото начало до блок 501. Минавам оттам често и на витрината виждам много стилни дрехи, даже съм си набелязала и аз някои неща  :lol:. Ако не ти е далече Младост обаче!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: дрехи за бременни, къде???
« Отговор #2 -: Януари 28, 2007, 14:46:56 pm »
мерси каси, няма значение къде е, стига да е в София :-) А какви са цените там, защото вчера за първи път попаднах случайно на магазин за бременни, на Графа беше, адски много си харесах едни дънки, но бяха 50 лева, което доста м и се вижда...:balk_159:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: дрехи за бременни, къде???
« Отговор #3 -: Януари 28, 2007, 14:51:57 pm »
Ивет, нямам представа, но при възможност ще отида да проверя. Както се досещаш не съм влизала, защото още не ми трябват. :(
 50 лв. за такива дънки не са много миличка, то вече нормални готини дънки няма под 50 лв., та камо ли за бременни. Знаше че с тези дрехи е още по-особено положението, така както с детските, искаш, не искаш-купуваш! Нали е за бебето. Ако ти се шие, мога да ти помогна, имам две добри шивачки, но сигурно пак толкова ще ти излезе.  8)


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: дрехи за бременни, къде???
« Отговор #4 -: Януари 28, 2007, 14:52:12 pm »
в малкия цум на пиротска има. на втория етаж точно срещу сватбените рокли.
в премама има - скъпички
в бенетон на витоша - също скъпички
под колоните на гарибалди срещу кфс
под колоните на пазара кирков, почти точно преди бул. хр.ботев
в прекичките в района на съдебната има 2-3. точни адреси на тия за съжаление не мога да дам. има у-ще срещу единия, с/у другия има каса на вик
на колелото на 5-цата, на първата спирка има. това пак на съдебната.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
Re: дрехи за бременни, къде???
« Отговор #5 -: Януари 28, 2007, 15:26:34 pm »
мерси каси, няма значение къде е, стига да е в София :-) А какви са цените там, защото вчера за първи път попаднах случайно на магазин за бременни, на Графа беше, адски много си харесах едни дънки, но бяха 50 лева, което доста м и се вижда...:balk_159:
И аз да си присъединя към Каси! Това въобще не е скъпо. Миналата година влезох да разгледам в Mothercare, срещу Буда Бар. Там най-грозните дънки, дето и баба ти няма да ги обуе, бяха 139 лв. Така че, надали ще намериш по-евтино от това. Другият вариант е от приятелки да вземеш това-онова. Ще си спестиш някой лев със сигурност.
*
Re: дрехи за бременни, къде???
« Отговор #6 -: Януари 28, 2007, 16:22:53 pm »
мерси каси, няма значение къде е, стига да е в София :-) А какви са цените там, защото вчера за първи път попаднах случайно на магазин за бременни, на Графа беше, адски много си харесах едни дънки, но бяха 50 лева, което доста м и се вижда...:balk_159:

На Графа, под колоните, нали? То не че ще стигнеш до Бургас, ама аз понеже често ходя до там и бях забелязала, че фирмата, чийто дрехи основно се продаваха в тоя магазин, има и магазин Бургас. Посетих го и си купих същите панталони за тридесет и няколко лева преди година. Но поне да знаеш - доста са качествени. Такова зверско носене им турих, даже и след като родих, че накрая се скъсаха ама аз много се учудих, че издържаха толкова много.


*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: дрехи за бременни, къде???
« Отговор #7 -: Януари 28, 2007, 16:30:53 pm »
50 лв. е минималната цена за такива дънки.В Младост са по 55,а в Премаман са към 100-те.Изобщо дрехите за бременни са много скъпи,а рядко има хубави.Аз си бях  купила много хубави дъкни за 54лв. от магазин на ъгъла на "Фритьоф Нансен" и "Петър Берон", срещу офиса ма М-телитам има много хубави неща.
 
<br />
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: дрехи за бременни, къде???
« Отговор #8 -: Януари 28, 2007, 17:37:39 pm »
Световния Търговски Център "Илиянци" - панталон 56 размер, 10 лева. :D
От магазините за бременни ми хареса най-много този в малкия ЦУМ. Пролетта живот и здраве направо костюм ще си поръчам там.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: дрехи за бременни, къде???
« Отговор #9 -: Януари 28, 2007, 19:07:46 pm »
Аз си бях  купила много хубави дъкни за 54лв. от магазин на ъгъла на "Фритьоф Нансен" и "Петър Берон", срещу офиса ма М-телитам има много хубави неща.
 


Да, бях забравила за този магазин. Там има хубави дрехи, но не са евтини...Аз оттам си купих страхотна туника, после се светнах, че е за бременни, ама си е нося, защото много си я харесвам.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: дрехи за бременни, къде???
« Отговор #10 -: Януари 28, 2007, 19:35:20 pm »
във форума "На пазар" на бг-мамма има пълен списък с адресите на всички магазини с дрехи за бременни.
те не са толкова много. за съжаление, цените на тия дрехи са прекалено високи за ограничения им период на носене, а и не предлагат по-големи номера. в един от тези магазини - Мамма, на пряка на Солунска - ми ушиха по поръчка два панталона от трико, които още си нося, защото са с регулираща се талия на ластик с копчета. с тях и две тениски изкарах цялата бременност, но аз не съм пример, защото до 7-ми месец си влизах в панталоните... :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: дрехи за бременни, къде???
« Отговор #11 -: Януари 28, 2007, 22:02:08 pm »
Ако нямаш притеснения да носиш дрехи втора ръка, в Продавалника на бг мамма си има отделен раздел за дрехи за бременни:
http://www.prodavalnik.com/ppc/showcat.php?cat=12
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: дрехи за бременни, къде???
« Отговор #12 -: Януари 29, 2007, 11:21:32 am »
Черна точка за магазина в малкия Цум! Изключително некачествени джинси за 50 лв. Протъркаха се между краката още на втория! ден, а бях 3 месец, още не бях качила кила. Платът се рони, още не мога да си изчистя чорапогащниците и бельото, носени с тези джинси. Отказаха ми рекламация дори след разговор със собственичката. Мотив - за първи път им се случвало да имат оплакване :lol:
Така че - не купувайте от Модна къща Рени - работят с некачествени платове!

Най-добрата инвестиция е в дрехи по-голям размер. Хем са на нормални цени, хем стават и за след раждане докато си върнете предишната фигура. Срещу колелото на трамвай 5 има приличен магазин втора ръка - виждала съм дрехи за бременни на цени 10-15 лв. В магазина под колоните на пиротска правят често намаления на извънсезонните дрехи за бременни.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: дрехи за бременни, къде???
« Отговор #13 -: Януари 29, 2007, 12:38:50 pm »
Аз си бях  купила много хубави дъкни за 54лв. от магазин на ъгъла на "Фритьоф Нансен" и "Петър Берон", срещу офиса ма М-телитам има много хубави неща.
 


този магазин се казва "Аморей" и е много хубав...цените му са прилични, оттам си вцех джинси за 55 лева, които почти не свалям вече 2 месеца, а не са мръднали! 50 лева не са никак много, наистина, в Premaman или Mothercare са сложили някакви безумни цени, а дрехите са грознички
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/21469.gif[/img][/link]
Re: дрехи за бременни, къде???
« Отговор #14 -: Януари 29, 2007, 13:49:41 pm »
а извинете за въпроса, но къде е колелото на трамвай 5 :oops:, нещо като улица?
и аз си мислех, че може дрехи за бременни 2ра упортеба да попадна на нещо добро, но проблема е, че не знам къде мога да намеря такива... :?
Re: дрехи за бременни, къде???
« Отговор #15 -: Януари 29, 2007, 13:54:41 pm »
а извинете за въпроса, но къде е колелото на трамвай 5 :oops:, нещо като улица?

Цар Борис и Алабин, иначе казано на гърба на Съдебната Палата  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: дрехи за бременни, къде???
« Отговор #16 -: Януари 29, 2007, 14:10:55 pm »
Въпросният магазин се казва "Мания", нали? Втора употреба, но много качествени дрехи. На първия етаж са нови, и не са много скъпи, защото са известни марки. Аз оттам преди пазарувах често, после като направих моя си такъв магазин, хем не ми оставаше време, хем ми втръсна. Сега е същото положението, но с удоволствие бих отишла в приятна компания!!!  :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: дрехи за бременни, къде???
« Отговор #17 -: Януари 30, 2007, 09:30:30 am »
а извинете за въпроса, но къде е колелото на трамвай 5 :oops:, нещо като улица?

Цар Борис и Алабин, иначе казано на гърба на Съдебната Палата  :lol:

Не е на "Цар Борис", а на "княз Борис І" и "Алабин".
Re: дрехи за бременни, къде???
« Отговор #18 -: Януари 30, 2007, 19:55:12 pm »
Аз си взех преди няколко дни от едина магазин в Люлин специално за бременни,дънки които бяха 47 лв. по евтини и то нови едва ли мила ще намериш! Взех си най- малкия номер и са ми малко големи но пък моите си дрехи старите са ми малки вече.В 4 мес щв влезна след 4 дни :) и вече и коремче си имам а си мисля,че е раничко!