0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1200 -: Май 13, 2008, 01:01:04 am »
Таня,бързо става подготовката,ако имаш предварително необходимите изследвания.Самата подготовка на документите не се заплаща.Успех!
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1201 -: Май 13, 2008, 11:11:42 am »
Цеци  :thankyousign: за инфото.
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1202 -: Май 13, 2008, 20:39:39 pm »
Благодаря MELINDA76

. Дано получа положителен отговор, защото са ми изписани 46 ампули.
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1203 -: Май 13, 2008, 21:53:56 pm »
Да се  отчета и аз. Подадох документите на 22.02.и днес си взех протоколите.Аз съм от Казанлък.
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1204 -: Май 13, 2008, 23:54:18 pm »
Да се  отчета и аз. Подадох документите на 22.02.и днес си взех протоколите.Аз съм от Казанлък.

Айде стига бе!Как може такова безобразие,аз подадох на 19 февруари и никакъв отговор,само оправдания!
Долиа,много се радвам за теб,но съм ядосана на Касата и изненадана,че все още нямам отговор,а съм подала по-рано документи.Ох,просто нямам думи,по-добре да замълча,за да не избълвам куп груби думи :x
На теб ти пожелавам успех!
Има ли и други нещастници като мен?Аз съм от Пловдив :?
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1205 -: Май 14, 2008, 11:02:25 am »
Цеци, проверявай ги ако трябва всеки ден. Една приятелка тия дни ги получи, а и тя ги беше подала някъде февруари. Това в Пловдив.
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1206 -: Май 14, 2008, 13:15:39 pm »
Пешек,а имаш ли представа на коя дата горе-долу е подала документи?Сега звъня в нашата Каса,но никой не ми вдига :(
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1207 -: Май 14, 2008, 17:44:31 pm »
Извинявам се ако се повтарям, но попрочетох темата, макар и не съвсем цялата, но никъде не срещнах това, което ме интересува.
Някъде бях чела, че Касата приема документи до 30 април, и след това чак наесен. Тук пък някои от вас казват, че са приключили за тази година  8O Как така ще приключат и 8 месеца няма да я има програмата? Моля ако някой има точна информация да каже. Силно се надявам да не ми се наложи да подавам документи, но до няколко месеца ще стане ясно, и не искам да чакам до догодина  :(


*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1208 -: Май 14, 2008, 19:41:56 pm »
Цеци, на 11.02 е подала документи моята приятелка. Може би твоите ще ги разглеждат утре. Нали били правели по 2 заседания в средата и в края на месеца.
Стискам палци най-късно в други ден да те зарадват с хубава новина.
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1209 -: Май 14, 2008, 20:50:34 pm »
Извинявам се ако се повтарям, но попрочетох темата, макар и не съвсем цялата, но никъде не срещнах това, което ме интересува.
Някъде бях чела, че Касата приема документи до 30 април, и след това чак наесен. Тук пък някои от вас казват, че са приключили за тази година  8O Как така ще приключат и 8 месеца няма да я има програмата? Моля ако някой има точна информация да каже. Силно се надявам да не ми се наложи да подавам документи, но до няколко месеца ще стане ясно, и не искам да чакам до догодина  :(
Красита мила, явно си чела стари теми... По-миналата година касата беше спряла приема, после уж щеше да го възобнови, но не го ...
Миналата година, а и тази, документи се приемат докато се изчерпа лимита, разбирай, касата да отпусне заделените средства за тази година. Което реално погледнато не се знае кога ще стане с този темп на разглеждане на молбите...

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1210 -: Май 14, 2008, 23:05:42 pm »
Благодаря, Рали!  :bighug:


Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1211 -: Май 15, 2008, 00:53:17 am »
Цеци, на 11.02 е подала документи моята приятелка. Може би твоите ще ги разглеждат утре. Нали били правели по 2 заседания в средата и в края на месеца.
Стискам палци най-късно в други ден да те зарадват с хубава новина.

Благодаря ти,миличко.Дано е така,защото нямам нерви повече и ще започна със или без Касата!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1212 -: Май 15, 2008, 10:54:43 am »
ЗДРАВЕЙТЕ!ИСКАМ ДА ПОПИТАМ НЯКОЙ ДОПЛАЩАЛ ЛИ СИ Е ЗА ЛЕКАРСТВАТА,ЗАЩОТО АЗ ВЧЕРА ПЛАТИХ 30 ЛВ.ЗА ДЕКАПЕПТИЛА?НАЛИ ВСИЧКО БЕШЕ БЕЗПЛАТНО?


Огромно благодаря на доктор Стаменов!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1213 -: Май 17, 2008, 20:32:10 pm »

Миналата година, а и тази, документи се приемат докато се изчерпа лимита, разбирай, касата да отпусне заделените средства за тази година. Което реално погледнато не се знае кога ще стане с този темп на разглеждане на молбите...

Каква ви е информацията за начина на разглеждане на документите?
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1214 -: Май 23, 2008, 14:30:22 pm »
Малко отчет и от мен.

Току-що ми се обадиха от касата че съм одобрена и да отида да си взема протоколите.
Подала съм документите на 27.02. в София.
Успех и много късмет на всички чакащи!
"Всичко идва навреме за този който умее да чака"


*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1215 -: Май 23, 2008, 17:55:06 pm »
Rommi, успех!!!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1216 -: Май 23, 2008, 18:14:53 pm »
Късмет и  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:




*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1217 -: Май 24, 2008, 09:22:53 am »
Да се отчета...от София съм,подадох документите на 26ти февруари.В четвърт звънях,но ми казаха,че още няма резултат.В петък/вчера / те ми се обадиха и ми казаха,че съм одобрена ...да отида за протоколите :)
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1218 -: Май 24, 2008, 15:31:04 pm »
Малко отчет и от мен.

Току-що ми се обадиха от касата че съм одобрена и да отида да си взема протоколите.
Подала съм документите на 27.02. в София.
Успех и много късмет на всички чакащи!

Rommi, много много много късмет от мен  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1219 -: Май 24, 2008, 17:38:59 pm »
didon Желая Ви успех. Зарадвайте ни с добри резултати: :bori_003: