0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #800 -: Септември 22, 2007, 20:26:07 pm »

Тази година приема започна средата на февруари - аз ги подадох десетина дни след това. Така че имай готовност със стандартните изсл. и чакай в засада. За справка - взех си протокорите едва юни. :x

Не зная какво да те посъветвам, миличка! Аз съжалявам, че не изтеглих един заем още през пролетта и тогава да бях направила един опит. А пък - при неуспех - сега през есента с помощта на касата. (не че пак не ми трябва заем, ама...) Каквото и да решиш, ти желая успех!
момичета ,ще трябва сериозно да помисля по въпроса.....наистина неискам да чакам една година :(............подадох си документите в фондация Аристон и пори г-ж Филипова,но невярвам да ме огрее слънцето.....ще видя какво ще направя по въпроса с заема :D :D :D
Успех момичета,на всички вас!!!!
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #801 -: Септември 22, 2007, 20:41:29 pm »
 Аз реших да не подавам документи заради голямото чакане.Ще тегля кредит и живот и здраве-през ноември първи опит.Ако не стане от първия път,може и да ги подам,но сега няма да чакам,че часовника цъка...
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #802 -: Септември 23, 2007, 09:47:43 am »
Жекова, желая ти успех!

*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #803 -: Септември 23, 2007, 12:49:02 pm »
 Благодаря,Душка,четох май някъде,че по едно и също време ще правим ин-витро.Ще си мисля за теб,дано и двете да успеем!
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #804 -: Септември 23, 2007, 14:01:30 pm »
Благодаря,Душка,четох май някъде,че по едно и също време ще правим ин-витро.Ще си мисля за теб,дано и двете да успеем!
Дано!

*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #805 -: Септември 26, 2007, 12:11:25 pm »
Здравейте момичета!Искам да ме посъветвате какво да направя,аз изпаднах в следната ситуация:сутринта ми се обадиха от касата и ми казаха,че съм одобрена.Обаче в момента аз съм в процедура. Днес ще ми е третата инжекция.И сега се чудя какво да правя, да тичам ли да си взимам протоколите и след това лекарствата,или да изчакам да видя дали процедурата ми  ще завърши успешно?!Абе все така ми се случват нещата на мен.Аз въобще не се надявах на касата,теглихме си заем и си стартирахме процедурата, а то сега каво стана.Ще съм ви благодарна за мненията!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #806 -: Септември 26, 2007, 12:26:24 pm »
Тичай за протоколите!
Съветвам те от личен /горчив/ опит. Какъвто и де резултата от настоящата ти процедура - вариянти има. Дано се наложи да ги подаряваш скоро! :wink:
Късмет! yahoo_17

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #807 -: Септември 26, 2007, 12:37:20 pm »
Съгласна съм с evro! Отивай и си ги взимай, дай боже да не ти трябват, но все ще намериш някое момиче на което да ги подариш после.
 Успех в процедурата! :D
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #808 -: Септември 26, 2007, 12:46:01 pm »
Ок. Благодаря ви момичета за бързото включване.Ще последвам съветите ви.Отивам за протоколите, пък после дай боже да ги подаря на някоя момиче. :)
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #809 -: Септември 28, 2007, 09:54:16 am »
Привет, подали сме документи края на Март 29.03.2007 и вчера се обадиха от касата, че има одобрение ! Имаше и много други папки - успех на всички !
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #810 -: Септември 28, 2007, 20:18:53 pm »
Да, аз подадох документи на 05.04. Вече си взех протоколите на 24.09. и същия ден си поръчах лекарствата. А днес дори ми се обадиха от аптеката, че ми е пристигнал гоналът! Момичета, тъкмо си мислех, че много хубаво, не е на хубаво и ... появи се проблем. Личната ми лекарка го откри при писането на рецептите - объркан е кода на другото лекарство - цитротайд. То не бяха разговори, не беше чудо. Къде ли не се обажда, накрая и казаха да го поправи, но ето в аптеката не е доставено?! Утре ще отида на място - дано да се оправят нещата!

*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #811 -: Септември 28, 2007, 22:22:50 pm »
Ще се оправят нещата, Душе, няма къде да ходят!
И аз да споделя, че хвърча като линейка по софийските аптеки и голям дефицит тези лекарства.Никой неще да ги поръча.Обещаха ми единствено в аптеката на Славейков и Раковски/която ще закрият до месец, така ми казаха жените там/ евентуално за понеделник за гонала, а меногон нама.И сега си имам само едно диферелинче.Абе много нерви изхабих днес :(
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #812 -: Септември 28, 2007, 22:52:11 pm »
 ole, du6ka ,пазете си нервите за "важната" част!Успех с набавянето на лекарствата! :goodluck:
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #813 -: Септември 29, 2007, 10:59:49 am »
Меногон вероятно ще има втората седмица на октомври! Успех момичета!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #814 -: Септември 29, 2007, 22:19:17 pm »
Благодаря за пожеланията! Гоналът е вече в хладилника ми. Днес ми поръчаха и цитротайда. Обещаха за вторник! Страшно мила е собственичката на тази денонщна аптека в Бургас. Обади ми се по GSМ-а, когато е пристигнало лекарството. А днес ми каза, че и дължа една усмивка и ми пожела успех!  :lol:

*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #815 -: Септември 30, 2007, 16:07:05 pm »
И от мене много стиснати палци и скоро да пишете за така чаканите
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #816 -: Септември 30, 2007, 16:07:47 pm »
И от мене много стиснати палци и скоро да пишете за така чаканите
:bfp1: :bfp1: :bfp1:
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #817 -: Октомври 03, 2007, 11:40:40 am »
Здравейте, мили момичета,

Днес ми се обадиха от Здравната каса, че съм одобрена и да отида да си взема протоколите. Документите подадох на 16.04.2007г.

Успех на всички!!!
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #818 -: Октомври 03, 2007, 11:51:25 am »
Здравейте, мили момичета,

Днес ми се обадиха от Здравната каса, че съм одобрена и да отида да си взема протоколите. Документите подадох на 16.04.2007г.

Успех на всички!!!
   БРАВО :balk_46: :balk_46: :balk_46: :balk_46: :balk_46: :balk_47: :balk_47: :balk_47: :balk_47: :balk_47: :balk_47: