0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #620 -: Юни 15, 2007, 16:03:51 pm »
На мен единствено ми се обадиха ,че съм попълнила стар формуляр на декларацията за съгласие и да отида да попълня от новата.Това беше на 15.03 и от тогава никой за нищо не ми се е обаждал.Затова и мъжо ми е нервен,все пак и той е загрижен.


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #621 -: Юни 15, 2007, 16:07:45 pm »
Аз сега се свързах със служителка от Здравната каса в София където съм подала документите,много протоколи са пристигнали днес и сега уведомяват хората,каза да звъня и другата седмица пак, защото при тях непрекъснато пристигали протоколи не били накуп и моите ги няма.
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #622 -: Юни 15, 2007, 16:15:23 pm »
Мисля да спра да се ядосвам с тези............
Само ще си навредя.Каквото ми е писано да става.
А възможно ли е да съм в този списък ,а Клисурска да не ме е видяла ?
И на  това се надявам ,да ми звъннат тези дни от Варна :D


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #623 -: Юни 15, 2007, 16:26:12 pm »
Възможно е.Защото и на мен Клисурска преди месец и нещо ми каза,че отговор ще имам към края на май ама не позна.
*

    georgeel

  • ****
  • 625
  • На мама разбойника
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #624 -: Юни 15, 2007, 16:43:57 pm »
И на мен ми каза(Клисурска) за по късно,края на май,но още началото на месеца си взех протоколите :lol:Така че,може да не те е видяла просто.
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #625 -: Юни 15, 2007, 16:46:45 pm »
Благодаря Ви за надеждите!
Пожелавам на всички подали докумени да получат одобрение!


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #626 -: Юни 15, 2007, 21:08:27 pm »
Здравейте,

  Задължително ли е лекарствата да се вземат от аптека, намираща се на територията на РЗОК в която си регистриран за осигуряване (съответно кандидатствал и получил протоколите от тази РЗОК?
  В сряда си взех протоколите,но в провинцията срещам проблеми със закупуването на лекарствата: или ги нямат всички или ми дават изключително голям срок за да ми ги доставят...!
  Е, не съм обиколила всички аптеки, които работят с НЗОК, но питам защото ще пътувам до по-голям град и си мисля, че ще мога да си ги взема по-бързо и наведнъж от една аптека.

Поздрави!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #627 -: Юни 15, 2007, 21:13:59 pm »
можеш да си ги вземеш от коя да е аптека, която изпълнява тези рецепти. в Пловдив в аптека 30 ги доставят за ден-два.

като сме по темата, да ви кажа че в съседния форум се дискутира че програмата вече  била спряна... :?

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #628 -: Юни 15, 2007, 21:21:52 pm »
като сме по темата, да ви кажа че в съседния форум се дискутира че програмата вече  била спряна... :?
Би ли ни дала линк,къде точно се дискутира това? :?
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #629 -: Юни 15, 2007, 21:39:13 pm »
Evro,кой е този съседен форум?:)
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #630 -: Юни 15, 2007, 22:47:18 pm »
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=197630.220
последните постове

изинете че се включвам късно, имам си други проблеми :?

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #631 -: Юни 15, 2007, 22:56:30 pm »
можеш да си ги вземеш от коя да е аптека, която изпълнява тези рецепти. в Пловдив в аптека 30 ги доставят за ден-два.

като сме по темата, да ви кажа че в съседния форум се дискутира че програмата вече  била спряна... :?
А това значи ли, че които сме подали няма да ни одобрят, или са прекратили с приема на нови протоколи?
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #632 -: Юни 16, 2007, 00:05:27 am »
А това значи ли, че които сме подали няма да ни одобрят, или са прекратили с приема на нови протоколи?

Това,което прочетох го разбрах в такъв смисъл, :?че повече не приемат документи.
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #633 -: Юни 16, 2007, 08:24:28 am »
А това значи ли, че които сме подали няма да ни одобрят, или са прекратили с приема на нови протоколи?

Това,което прочетох го разбрах в такъв смисъл, :?че повече не приемат документи.
И аз така разбрах, но за всеки случай реших да чуя и друго мнение, дано поне които сме подали да ни огрее слънцето.
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #634 -: Юни 16, 2007, 09:42:50 am »
Ей, че новина! :( Дано поне тези, които сме подали, да ни одобрят. Ще бъде много кофти, ако чакаме още 2-3 месеца, само за да ни кажат "Местата свършиха, опитайте догодина"
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #635 -: Юни 18, 2007, 12:13:46 pm »
Здарвейте.Нали ви казах ,че мъжът ми ще ходи да дири сметка защо така се бавят нашите документи.Отговорът е:
Подали сте ги на 08.03.07,но декларацията сте подписали на 18.03.07 /не по моя вина ,а по тяхна .Първият път ми били дали от стария формуляр и затова се наложило да ме викат втори път./
Къде спаха 10 дни ,та не видяха ?
И така входящият ми номер е ......... от дата 20.03.07.
За мен 12 дни са си 12 дни.
Сега като чета ,че май са спрели и програмата,ще чакам още месец и ако не ми се обади никой , кажат че не съм одобрена ,голям скандал ги чака.Обещавам им го от цялото си същество.А мисля ,че ще имам и подкрепа и от други хора.


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #636 -: Юни 18, 2007, 12:16:48 pm »
ако прецакат теб, ще прецакат и още стотици подали след датата на която сте подали вие. това значи ще наистина ще имаш подкрепа от много семейства, както и моята всъщност, въпреки че аз съм получила лекарствата си.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #637 -: Юни 18, 2007, 14:27:41 pm »
за съм подала в пловдив,и ако някой има телефони за справка ще съм му благодарна.искам направо там да звъня и да проверявам за протоколите
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #638 -: Юни 18, 2007, 15:00:52 pm »
Здарвейте.Нали ви казах ,че мъжът ми ще ходи да дири сметка защо така се бавят нашите документи.Отговорът е:
Подали сте ги на 08.03.07,но декларацията сте подписали на 18.03.07 /не по моя вина ,а по тяхна .Първият път ми били дали от стария формуляр и затова се наложило да ме викат втори път./
Къде спаха 10 дни ,та не видяха ?
И така входящият ми номер е ......... от дата 20.03.07.
За мен 12 дни са си 12 дни.
Сега като чета ,че май са спрели и програмата,ще чакам още месец и ако не ми се обади никой , кажат че не съм одобрена ,голям скандал ги чака.Обещавам им го от цялото си същество.А мисля ,че ще имам и подкрепа и от други хора.                        Момичета, преди малко звъннах на Клисурска и ми каза, че които сме подали протоколите ще бъдем одобрени, (ако сме до 40г.).Така, че търпение му е майката. Тъй като съм подала на 21.03, ми каза в най-добрия случай юли да чакам, а може и август, важното е да не ни излъжат.

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #639 -: Юни 18, 2007, 15:34:21 pm »
603 026 - Д-р Боева.
Успех kit kat! :kiss:
« Последна редакция: Юни 18, 2007, 16:02:32 pm от evro »

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com