0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #280 -: Март 20, 2007, 20:59:55 pm »
и аз съм вътре :D. кога викаш да ходим :lol:
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #281 -: Март 20, 2007, 22:39:55 pm »
Честито Ви одобрение, момичета  :D
Лили, кога подаде документите?

lb2f
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #282 -: Март 20, 2007, 23:21:04 pm »
на 15 февруари девойко :D
ама верно си много разсеяна (за справка страница-две назад :lol:)
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #283 -: Март 21, 2007, 00:04:37 am »
Много, много разсеяна  :oops:
А и сериозно извинение нямам  :lol:

lb2f
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #284 -: Март 21, 2007, 09:29:29 am »
Мили дами, говорих с д-р Клисурска - от разглежданите документи вчера (20.03) всички са одобрени.

Успех!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #285 -: Март 21, 2007, 11:05:23 am »
Момичета интересува ме дали някоя от вас е подала Март месец и да има отговор?
 
slavenav относно това че не сме от софия не би трябвало да е от значение така че само трябва да изчакаме :)
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #286 -: Март 21, 2007, 11:18:42 am »
Току-що говорих с  д-р Клисурска и ми каза,че в началото на април ще ме разгледат.
Документи подадох на 20.03.
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #287 -: Март 21, 2007, 11:19:54 am »
и аз съм вътре :D. кога викаш да ходим :lol:
Викам да ги потормозим телефонно, и като кажат, че протоколите са там, да ходим да ги вземем... Аз още ранно сутрешно в четвъртък смятам да я свърша таз работа  :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #288 -: Март 21, 2007, 11:29:33 am »
Да питам нещо - номерът на протокола по какво се определя - по номер на разглеждане ли, тоест по входящ номер на подадените документи или друго?
Това във връзка, че някъде се каза че ще одобряват по 100 жени на месец.
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #289 -: Март 21, 2007, 11:43:18 am »
Момичета днес говорих с Д-Р Клисурска те ми каза че ще разглегдат док. в началото на април и евнтоално да потърся отговор към 20.04.

И все пак какво се случва момичета не 20 работни дни а доста повече.

iliana_k на теб са ти казали за началото на месеца ,на мен ми казват за средата,нещо по конкретно обясниха ли ти ?
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #290 -: Март 21, 2007, 11:46:02 am »
Диндин, според мен е по входящ номер на подадените документи. Но на същото място се подават протоколи и по други програми за скъпоструващи лекарства, така че номерът не знам доколко е ориентир...

Илиана, значи и моите ще ги разгледат в началото на април, подала съм 3 дни след тебе/предполагам искаш да кажеш 20.02 а не 20.03  :lol:/.
« Последна редакция: Март 21, 2007, 11:56:57 am от Жабче »
  09.11.2007
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #291 -: Март 21, 2007, 13:12:46 pm »
Крис, нищо повече не ми обясни д-р Клисурска. Тя май вече е изпушила....нормално.
Искаше да ме отвърже веднага, провери все пак и каза в началото на април ще ви разгледаме, така че да звънна нач. на април.
Ти за всеки случай почвай да проверяваш от началото на сл. месец , де да знам 1-а или 2-ра седмица.
Оф, не знам. Аз и без това за към май съм се планувала (сметката ми е без кръчмаря де)та ще видим.

Жабче, права си 20.02  съм искала да напиша :). Сигурно да, заедно ще бъдем гледани.  :D  :D   :D 
Извинявай, току що малко ти се накарах в темата за простата.  :lol: Без лоши чувства,напротив.
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #292 -: Март 21, 2007, 15:43:55 pm »
Доколкото разбрах имат съвещания за разглеждане 1 път в седмицата и карат поред на номерата. Горе долу спазват срока за отговор (по мои наблюдения и сравнено с това, което писаха момичетата за миналата година пак е добре).
При мен конкретно 5 седмици минаха, но не са ми се обадили от РЗОК още.
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #293 -: Март 21, 2007, 17:22:49 pm »
Момичета, аз подадох документи на 13.2. На 15.3. ми се обадиха от РЗОК, че съм одобрена, да отида да си получа протоколите (те са с дата 14.3., което според мен е доста бърза реакция от страна на РЗОК). Реално при мен отговора дойде на 23тия работен ден.
На 19.3. получих протоколите от РЗОК и днес 21.3. вече съм с Диферелин в дупето  :needleani: :)

ЗАПОЧНАХ! Стискайте ми палци! И аз стискам за всички вас, да ви одобрят и да започнете възможно най-скоро процедурите!
  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #294 -: Март 21, 2007, 17:26:07 pm »
Браво!  :balk_46:
Е на тва му микам аз ОТЛИЧНИК/ЧКА!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    minim

  • ***
  • 460
  • Сбъдната мечта !
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #295 -: Март 21, 2007, 18:41:52 pm »
Момичета, аз подадох документи на 13.2. На 15.3. ми се обадиха от РЗОК, че съм одобрена, да отида да си получа протоколите (те са с дата 14.3., което според мен е доста бърза реакция от страна на РЗОК). Реално при мен отговора дойде на 23тия работен ден.
На 19.3. получих протоколите от РЗОК и днес 21.3. вече съм с Диферелин в дупето  :needleani: :)

ЗАПОЧНАХ! Стискайте ми палци! И аз стискам за всички вас, да ви одобрят и да започнете възможно най-скоро процедурите!
  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Ази...ти къде си почнала процедурата, при кой лекар?
Много ми е интересно, по какъв начин се определя коя с какви лекарства ще се стимулира. Аз въобще нямам такова лекарство в протоколите,и аз вчера си взех моите от аптеката. Като видях само колко инжекции ще хапна..))
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #296 -: Март 21, 2007, 19:05:55 pm »
Ази, желая ти положителен резултат!

Момичета, има ли някоя от вас, която да е подала документи в здравната каса, но не в София, а в друг град и вече да е одобрена?
Препятствията са онези страховити неща, които виждаш, щом отклониш поглед от целта си.

Хенри Форд
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #297 -: Март 21, 2007, 20:34:04 pm »
Има такива момичета. Зависи от датата на подаване. Звъни на д-р Клисурска.
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #298 -: Март 21, 2007, 21:18:30 pm »
Викам да ги потормозим телефонно, и като кажат, че протоколите са там, да ходим да ги вземем... Аз още ранно сутрешно в четвъртък смятам да я свърша таз работа  :lol: :lol: :lol:
дай телефона за тормоз :D. какво ще правиш рано сутрин в четвъртък. ако мислиш тогава да ходиш - оправяй се сама :D. аз ще водя мъжо да го правят на таралеж, но при нормални обстоятелства преди 11-12 рядко излизам 8).
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #299 -: Март 21, 2007, 21:20:01 pm »
Момичета протоколите от софия ли трябва да си ги вземаме при евентоално удобрение независимо къде сме ги подали.
 
Желая успех на всички :)