0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #820 -: Октомври 03, 2007, 12:15:40 pm »
Браво Калпи.Успех ти пожелавам и накрая една дългоочаквана бременност. :crossfingers:
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #821 -: Октомври 03, 2007, 12:53:18 pm »
Честито на всички печеливши! ;) А на тези които вече са в процедура ще кажа да не дърпат дявола за опашката, ами да си взимат протоколите, пък ако не им се наложи да стигнат до ползване на медикаментите, отпуснати от ЗК (дай Боже!), няма да им навредят - все ще се намери кой да ги оползотвори.
Очакваме нови включвания от вас, с положителни емоции и тестове! ;)
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #822 -: Октомври 03, 2007, 15:23:40 pm »
Благодаря на всички за пожеланията, прегръщам Ви и продължавам напред след двата си неуспешни опита инвитро - вторият беше замразен трансвер.
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #823 -: Октомври 05, 2007, 22:01:17 pm »
Здравейте, и аз подадох документи за лекарства от здравната каса на 3.2007 и през 8.2007 излезе одобрението.не стига че има такова забавяне ами и липсват лекарства-меногон.от 3.09.2007 обикаляме по аптеки,вносители, дистрибутури и все различни отговори.та  последно инфо ,кога ще има доставка на меногон не се знае .от аптеката ми казаха в началото на ноември,дистрибутора всеки момент се очаквало/но с доста разпитване и връзки разбрахме най-рано в края на месеца/така че имаме 2 от 3 лекарства -т.е.с две думи нищо .за да не чакаме може би ще си търсим заместител.
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #824 -: Октомври 15, 2007, 18:53:17 pm »
Здравейте на всички!
Аз също чакам Меногон и когато научих, че има внос, се обадих да питам в аптеката (аз съм от София) на "Славейков" дали са го получили. Оттам обаче ми отговориха, че не са, а и нямало смисъл повече да им звъня, защото ги затваряли?!?! Другата аптека, която работи с тези протоколи, на пл. "Света неделя" - също я затваряли. На въпроса ми откъде тогава да си взема въпросното лекарство, ми казаха да се обадя в НЗОК, за да разбера с кии други аптеки щели да сключат договори и така.... Там обаче никой не ми вдига, разбира се. И сега се чудя и ядосвам: Абе само 2 аптеки ли в столицата обслужват тези протоколи??? Някой знае ли нещо по въпроса? Благодаря предварително!
*

    minim

  • ***
  • 460
  • Сбъдната мечта !
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #825 -: Октомври 15, 2007, 19:04:09 pm »
незнам дали ще съм ти от полза, но преди половин година, аз си поръчах лекарствата /включително и меногона/ в една голяма квартална аптека /в Люлин/..
и точно след 2 дена ми ги доставиха....като казаха, че е директно от вносителя..
изобщо не съм се разкарвала до центъра..
защо не попиташ в някоя голяма аптека, дали не могат да ти ги доставят...
успех!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #826 -: Октомври 15, 2007, 19:18:42 pm »
Здравейте момичета,днес и аз си взех протокола от ЗК след дълго чакане 8м.но както винаги много хубаво нее на хубаво.Оказасе че меногон го няма никаде.А когато го има неможеш в всяка аптека да го получиш ,а само в определена и те точно не знаеха какво да ми кажат по аптеките докато обикалях като кон от аптека на аптека.Как може след като ти дават протокол за лекарството да го няма никаде абе българска работа.Дано Господ накрая ни дари всички нас с едни хубави бебоци :bori_002:
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #827 -: Октомври 15, 2007, 20:19:45 pm »
Здравейте
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #828 -: Октомври 16, 2007, 08:58:10 am »
Здравейте, аз си взех лекарствата от аптеката рещу едицинска академия-Софийски аптеки №16, от там ми казаха, че поради закриването на другите две аптеки на Славйков и тази на пл.Св.Неделя за сега те ще са единствените за София, които ще работят с протоколите от Здр. каса. ето и тел. 9521130 , адреса е ул.георги Софийси №28.
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #829 -: Октомври 16, 2007, 09:12:19 am »
Здравейте, аз си ги взех от аптеката при Щеревата клиника.
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #830 -: Октомври 17, 2007, 17:06:39 pm »
Midge, ти кога ги взе оттам? Защото вече се чудя да не би аз да не съм разбарала правилно и да може и от други аптеки човек да си ги взима, а не само в 2...
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #831 -: Октомври 17, 2007, 17:15:01 pm »
Lis, голяма съм шматка ! :bonk:
Чак сега видях отговора ти и АДСКИ много ти благодаря за тази информация!!!  :bighug:
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #832 -: Октомври 17, 2007, 17:56:18 pm »
Здравей Ralala,
взех ги може би преди месец. На мен също ми бяха казали, че може само от Софийски аптеки, но там ми казаха, че няма внос. В аптеката в клиниката на Щерев ми ги намериха за 1 ден. Остана ми само меногона /дано се пише така/, него не успяха да ми намерят.
Поздрави,
Midge
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #833 -: Октомври 25, 2007, 11:35:57 am »
   :D Актуални новини от мен! :wink: Току що говорих със д-р Клисурска и тя каза,че до 20 ноември всички ще си получим лекарствата(не протоколите :D)...дано не бъркам нещо. :oops:Тогава ще имат още две заседания и трябвало да ни изчистят всички(моите документи са подадени май месец).А,дано! :D
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #834 -: Октомври 25, 2007, 14:31:44 pm »
 :crossfingers: :goodluck:
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #835 -: Октомври 27, 2007, 18:00:55 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:




Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #836 -: Октомври 31, 2007, 16:09:31 pm »
Отново много благодаря на Lis за полезната информация за аптека 16. Вчера си взех най-сетне меногона!!! Моят втори опит живот и здраве ще е в средата на ноември. Стискам палци на всички! :goodluck:
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #837 -: Ноември 26, 2007, 15:55:09 pm »
        :D :D :DДа ви почерпя момичета!
   
       Днес си взех протоколите от ЗК !
      Ееех,доживях и аз!

                :grouphug2:
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #838 -: Ноември 26, 2007, 16:25:41 pm »
  Днес си взех протоколите от ЗК !
 
Честито и успех! Дано все пак не се наложи да ги използваш!  :D
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #839 -: Ноември 26, 2007, 18:30:42 pm »
Вaracuda, честити протоколи!  :balk_47:
Успех!  :goodluck: :bighug: