0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #660 -: Юни 26, 2007, 16:58:09 pm »
Момичета, днес най-после ми се обадиха да отида да си взема протоколите. Какво трябва да направя след това за да получа лекарствата?


Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #661 -: Юни 26, 2007, 17:05:22 pm »
С рецептурната книжка, заверена от личната лекарка и РЗОК и едно копие на протоколите - при Джи Пи-то за да ти изпише лекарствата. След това с рецептурната книжка и протоколите + едно копие - в аптека, работеща по тези протоколи, за да си вземеш лекарствата.
Ако нямаш рецептурна книжка (не помня дали ги искаха в здравната каса при подаване на документите) - купуваш си, личната лекарка ти я заверява и след това се заверява в районната здравна каса.
Честито!
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #662 -: Юни 26, 2007, 17:33:56 pm »
Дани, Фоксче ти е обяснила принципа. Само да добавя, че всяко лекарство трябва да е изписано на отделна рецепта като се изписва цялото количество наведнъж (доста джи пи-та се опитват да го разпределят за 6 месеца).
После можеш да се обадиш по тел в аптеката на Раковска и Граф Игнатиев и да си поръчаш лекарствата. Получават се поименно.
И най-важното - много, ама много късмет. :D


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #663 -: Юни 26, 2007, 18:29:03 pm »
 :thankyousign:


*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #664 -: Юни 26, 2007, 18:52:07 pm »
Дани, честити протоколи! Кога подаде документи? Успех в процедурата!

Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #665 -: Юни 26, 2007, 21:30:31 pm »
Мерси :D  Подадох ги на 5-ти март. Надявам се да заформим успешна групичка на есен   preggo preggo preggo preggo preggo preggo preggo


*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #666 -: Юни 26, 2007, 21:35:39 pm »
Мерси :D  Подадох ги на 5-ти март. Надявам се да заформим успешна групичка на есен   preggo preggo preggo preggo preggo preggo preggo

Честито,Danny S !Пожелавам ти късмет и дано успееш! :goodluck: preggo yahoo_17 :sunshine: stork-boy :crossfingers: :babyflips: :sunshine:
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #667 -: Юни 26, 2007, 22:39:37 pm »
Дани, ЧЕСТИТИ протоколи!  :D Сега една хубава почивка и наесен - едно хубаво коремче  :lol:
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #668 -: Юни 27, 2007, 07:14:04 am »
Момичета,помогнете,подадох документите на 12.03 и още нямам никакъв отговор-зная,че не съм само аз.Рових се в форума и видях,че доста спрягате името на д-р Клисурска и получавате от нея информация,с риск да я обидя ще ви попитам коя е и свързана ли е с документите които подаваме.Имаше и тел. които сте изписали,но като се обадих един господин ме уведоми,че имам грешка,моля ви ако наистина мога да получа някакъв отговор от нея,нека която от вас има достоверен тел. да го напише.Успех на всички и огромно ви благодаря предварително.
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #669 -: Юни 27, 2007, 08:43:50 am »
 Здравей,Danini2.Телефона на д-р Клисурска е 02/9659282.Аз също съм подала два дни след теб на 14.03 и нямам отговор друго за Клисурска не знам,момичетата бяха писали,че ако не отговарят на тел.от касата където сме подали документите можем да я питаме нея.Успех ти желая и дано скоро ти се обадят с добри новини.
*

    minim

  • ***
  • 460
  • Сбъдната мечта !
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #670 -: Юни 27, 2007, 10:26:06 am »
Др.Клисурска е ръководител на тази програма в НЗОК и участва в комисията при удобряването на протоколите.
Така, че тя е първоизточникът на информация / най-достоверната информацията/. От нея може да разберете, дали сте удобрени или евентуално кога е следващото събрание на комисията. От нея протоколите на вече удобрените се препращат към съответните РЗОК. Така, че зънете упорито на нея, може просто в момента да е няма.
успех на всички!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #671 -: Юни 27, 2007, 10:54:51 am »
Привет момичета,
току що звънях на д-р Клисурска. Искам само да отбележа, че е много любезна и отзивчива жена.
Попитах за моите документи и тя ми каза, че не са стигнали до тях изобщо. Аз съм подала на 04.04 и ще бъдат разгледани най-вероятно през август. Така че, момичета, не се притеснявайте.
Попитах и за спирането на програмата. Програмата не е спряна, спрян е приемът на документи, защото са попълнили бройката, с която разполага самата програма. Т.е. всички, които са подали документи ще бъдат разгледани, но тези които сега възнамеряват да кандидатстват, за съжаление остават за догодина.
Търпение и успех на всички!
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #672 -: Юни 27, 2007, 15:05:31 pm »
Еми да ги разгледат  по-рано все пак си подала април,какво им пречи да ги разгледат и да ти се обадят,че всичко е наред и си одобрена и да си чакаш кога ще попаднеш в онези 100 протокола одобрени за съотвентия месец.Не ги ли е срам да кажат че от април - края на юни сме все пак и до тях не са пристигнали твойте документи.Вече взе да ми писва.
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #673 -: Юни 28, 2007, 00:32:03 am »
днес звънях в касата в пловдив.има пристигнали протоколи(без моите де)ако има подали преди 13.03.може да си ги потърсите
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #674 -: Юни 28, 2007, 20:11:47 pm »
благодаря ти много asi73,аз също ви желая успех и скорошни отговори
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #675 -: Юни 28, 2007, 21:49:43 pm »
Попитах и за спирането на програмата. Програмата не е спряна, спрян е приемът на документи, защото са попълнили бройката, с която разполага самата програма. Т.е. всички, които са подали документи ще бъдат разгледани, но тези които сега възнамеряват да кандидатстват, за съжаление остават за догодина.
Търпение и успех на всички!
Благодаря за инфото!Звучи добре(обнадеждаващо)!Аз ги подадох май месец,така че явно ще закрия програмата... :DЕ,до Нова година може и да получа протоколите! :DУспех на всички! :crossfingers:
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #676 -: Юни 28, 2007, 22:58:50 pm »
Цитат
Програмата не е спряна, спрян е приемът на документи, защото са попълнили бройката, с която разполага самата програма. Т.е. всички, които са подали документи ще бъдат разгледани, но тези които сега възнамеряват да кандидатстват, за съжаление остават за догодина.
не врат ми шия, с това темпо на попълване на бройката за 2007 година - към декември ще сме попълнили бройката и за 2008 без дори да е стартирана за 2008... :x

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #677 -: Юли 02, 2007, 19:00:06 pm »
Момичета някой знае ли кога ще се разглеждат молби този месец в Здравната каса?Имам все още надежда да ме удобрят все пак.


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #678 -: Юли 02, 2007, 20:56:49 pm »
Сега в началото на месеца ще разглеждат документи и към 17число от месеца ще има информация и ще уведомяват за отпуснатите протоколи.Днес звънях пак да питам.
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #679 -: Юли 02, 2007, 21:09:58 pm »
Сега в началото на месеца ще разглеждат документи и към 17число от месеца ще има информация и ще уведомяват за отпуснатите протоколи.Днес звънях пак да питам.

  Благодаря,asi73!Ако научиш докъде са стигнали,свиркай! :wink: