0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #580 -: Юни 11, 2007, 22:31:29 pm »
Еvro, честити протоколи и от мен!
Най-искрено ти пожелавам да ги използваш по предназначение и да не ги хабиш за по-малко от две бебчета!   :crossfingers: :bori_016: :bori_004:
П.П. Дано моите дойдат поне на есен!

Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #581 -: Юни 12, 2007, 00:20:31 am »
Давай Евро, ти си! :D
Успех!
*

    sbubi

  • ***
  • 178
  • красотата ще спаси света
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #582 -: Юни 12, 2007, 07:34:35 am »
евро честито и от мен,пожелавам ти успех при всички процедури и щастлив край стискам палци миличка.успех
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #583 -: Юни 12, 2007, 13:52:49 pm »
Пожелавам успех на всички момичета, които започват процедурите. Нека Господ да е с нас :D
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #584 -: Юни 13, 2007, 12:08:43 pm »
Момичета ,какъв препарат ви изписват по протокол , пак ли само пурегон , има ли и диферлин , прегнил?

Клисурска сутринта каза по "Хоризонт" , че лекарят преценявал ,точно какъв медикамент и те го финансирали.
Вярно ли е ?
Защото много се съмнявам! :balk_143:

Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #585 -: Юни 13, 2007, 12:13:51 pm »
На мен д-р. Владимиров ми изписа пурегон 20 ампули по 50 IU, и фостимон 13 ампули по 75 IU, но все чакам от касата одобрение, подала съм на 21 март, дано касата не спре изведнъж като миналата год.
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #586 -: Юни 13, 2007, 12:23:21 pm »
Ефирче,
тази година наистина доктора преценява и има избор в препаратите.
Аз съм с Диферелин, Гонал и Меногон.
Отпускат лекарства на стойност до 1500 лв.

lb2f
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #587 -: Юни 13, 2007, 12:24:55 pm »
22 Пурегона от 50 IU, и 5 Цитротида, но аз съм по къс протокол.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #588 -: Юни 13, 2007, 12:32:47 pm »
А-а-а , я виж ти ,те започнали да говорят истината! :D
Браво!
Струваше  си борбата!
А пък аз взех , че ги обвиних незаслужено! :balk_159: :balk_105:

Обеща публично ,че до края на годината ,ще пуснат оставащите 600 протокола!
Търпение , момичета , ще стане! :balk_103:
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #589 -: Юни 13, 2007, 12:42:03 pm »
но все пак на мене ми прилича на "имитиране на работа", в смисъл че с тоя лимит от 100 жени на месец си връзват гащите, за да не стане като миналата година. което нас това пак не ни устройва, 1000 дотнирани двойки годишно са нищо на фона на всички нуждаещи. и още, аз получих протоколите си тази седмица, а са подадени февруари, какво остава да мисля за тези които подават сега документи?!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #590 -: Юни 13, 2007, 22:59:58 pm »
На мен ми изписаха Меногон 75IU-14,Пурегон 50IU-24 и Диферилин.Но ми казаха,че няма да ми стигнат и да си приготвя още 1500лв.
*

    georgeel

  • ****
  • 625
  • На мама разбойника
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #591 -: Юни 14, 2007, 08:26:16 am »
И аз съм с къс протокол.Моите са:Orgalutran-0.25mg-5ампули;Puregon-50IU-21ампули;Menogon-75IU-10ампули.Има ли други момичета с Orgalutran?
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #592 -: Юни 14, 2007, 08:41:36 am »
Момичета - честито!

Сега да ви предупредя, че можете да срещнете и спънки с ДжиПи-тата. Моите протоколи бяха два - един за 20 Гонала, и втория за 21 Меногона. На протоколите пише, че са валидни за 6 месеца.
Та в този ред на мисли, на мен ми трябваха мнооого нерви и най-доброто ми красноречие, за да убедя моята, че трябва да се изпишат наведнъж - всяко лекарство на отделна рецепта. Тя се опитваше да ме убеди, как трябва да ми ги изписва поетапно за всеки месец.
Еййй, добре, че най-сетне вдяна, че процедурата ми е 2 седмици, и че цялото това количество ще го изям за това време, а и за още ще питам....  :lol:

Така че момичета, подгответе се и за това....  :lol:

Хайде успешни процедури от мен  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #593 -: Юни 14, 2007, 08:58:11 am »
Та в този ред на мисли, на мен ми трябваха мнооого нерви и най-доброто ми красноречие, за да убедя моята, че трябва да се изпишат наведнъж - всяко лекарство на отделна рецепта. Тя се опитваше да ме убеди, как трябва да ми ги изписва поетапно за всеки месец.
Май всичките джипи-та разсъждават по един и същи начин.  :lol: До болка ми е познато това , което си написала, хем беше преди почти 2 год. и си мислех, че вече са наясно, ама явно...........Момичета бъдете упорити! За съжаление за пореден път се убеждавам, че на моменти знаем повече от тях(джипи-тата). :?
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #594 -: Юни 14, 2007, 10:35:17 am »
Аз съм по дълъг протокол, имам Диферелин, Гонал Ф 22 ампули, 2 ампули Меногон.
Моята джипка пък питаше мен как да ми ги изпише и послушно написа каквото и казах.  :lol:
  09.11.2007
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #595 -: Юни 14, 2007, 13:57:28 pm »
Хихи,
аз първо отидох и разпитах в аптеката.От там ми дадоха едно листче с указания, как да са изписани лекарствата. И казах на джи пи то, че това листче, са ми го дали от НЗОК  :lol:.
Заедно със сестрата заключиха, че не трябва да ми изписват лекарствата "по система", а само на хартия "на абмулаторен лист".
*

    georgeel

  • ****
  • 625
  • На мама разбойника
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #596 -: Юни 14, 2007, 14:07:46 pm »
Имам едно въпросче :oops:От коя аптека във Варна мога да си взема лекарствата?Ако някое момиче от Варна ги е взело моля да ми каже.Благодаря предварително.
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #597 -: Юни 14, 2007, 14:23:11 pm »
Имам едно въпросче :oops:От коя аптека във Варна мога да си взема лекарствата?
аптека "Брегалница"
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #598 -: Юни 14, 2007, 14:49:05 pm »
Срам ме е ,че ще задам глупав въпрос но  вярвам че ще ми простите.Когато си вземах ампулите,жената в аптеката ми каза да ги държа в хладилника най-отдоло,за да не са на много студено,и да се развалят.На опаковката пише под 25градуса а в кутията в хладилника е 8.Според вас погрешно ли е да ги държа там. :oops: :oops: :oops: 
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #599 -: Юни 14, 2007, 14:52:07 pm »
Няма проблем да са в хладилника. В доста аптеки ги съхраняват така.
Късмет.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери