0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #540 -: Май 08, 2007, 07:38:53 am »
Нямам никаква представа, Северина, но чичко доктор каза да отслабвам. Мисля си, че когато си по-пълен разрезите са по-големи и заздравяват по-трудно, но това аз си го измислих, така че незнам дали е вярно!  :D Предполагам, че по-малко мастна тъкан на корема спомага за по-лесния достъп до мястото /тръбите/ и аз незнам, но колкото и да сваля - все е добре за мен! Вече нямам търпение всичко да приключи  диети, операции, спестявания ... понякога имам чувството, че времето ми изтича ... Иска ми се това да приключи и вече да направим втория опит ... успешен! Пожелавам го на всички!
Препятствията са онези страховити неща, които виждаш, щом отклониш поглед от целта си.

Хенри Форд
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #541 -: Май 08, 2007, 09:38:32 am »
Вaracuda, мила, на есен заедно ще се борим и надяваме на успех!
Хайде сега да си починем хубавичко лятото, да съберем сили и пари и на есен - с песен!  Най-искрено ти желая есенният ти опит да бъде единствен и успешен! :bighug:

du6ka ,много се радвам,че ти си едната с която ще се поддържаме в трудният момент!Дай,Боже да успеем! :crossfingers:Пък,Банката да почерпи! :balk_21:

Благодаря Баракудич! Поуспокои ме  :)...Искрено се надявам всички момичета да бъдем одобрени. За закъснелите, като нас -  на есен - с песен :D
От сърце ти желая успех!

severina ,есенната групичка се заформяме!Дано, естествено ни одобрят! :balk_602:Успех и на теб! :hug2: :goodluck:

Ivet1978, не се притеснявай ,мила!Ще мине успешно лапарото и времето ще дойде,до втория УСПЕШЕН опит! yahoo_17Ще стане! :sunshine:Малко остана!Късмет! :balk_21:
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #542 -: Май 08, 2007, 09:58:00 am »
Някой знае ли какво е работното време на СЗОК?
Рабатоното време е от 8:00 до 16:45 часа. Русата леля от гише №2 (където се получават протоколите) се появи в 8:30. Но след това става бързо  :wink:
За работещите мацки, най-добре да отидете пет минутки преди 8:00 и да си вземете номерче от машината. Така до към 8:30 ще си вземете протоколите.
Това е... аз вече държа моите  :D
Докато бързах към работа си мислех, че все пак има ефект от протестите пред касата. Тази година трябва да удвоиме усилията си, за да е по-лесно на тези, които тепърва тръгват с надежда на там.

lb2f
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #543 -: Май 08, 2007, 10:06:12 am »
Благодаря за инфото  :wink: Честити ти протоколи!
Аз мислех днес следобед да се измъкна от работа и да ида, но май няма да ме огрее. А пък ми се ще да не ставам в тъмни зори за да успея да се замъкна до СЗОК и после да ида на работа - живея и работя в противоположния край на София. Какво да се прави - поспаланка съм  :oops:
Успех на всички!
« Последна редакция: Май 08, 2007, 10:09:01 am от Жабче »
  09.11.2007
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #544 -: Май 08, 2007, 10:22:10 am »
Докато бързах към работа си мислех, че все пак има ефект от протестите пред касата. Тази година трябва да удвоиме усилията си, за да е по-лесно на тези, които тепърва тръгват с надежда на там.

...И аз си го помислих,когато отидох.Мили спомени... :DСпомних си как на този ден,двамата с моето мило бяхме единствените,които оставиха три буркана с цветя пред вратата на Деловодството на ЗК-Варна.Тогава бяхме категорични,че Арт няма да правим,а ще осиновим.Беше ни много-болно за момичетата,отрязани от Касата... :(Дори не сме си и помисляли...за Ин-витро.Дори сега още не съм го осъзнала напълно.Но тази година няма да е лошо да продължим започнатото.Не като протест,а като някаква форма на подкрепа!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #545 -: Май 08, 2007, 15:25:24 pm »
[Това е... аз вече държа моите  :D
Късмет, слънце! :balk_21:
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #546 -: Май 08, 2007, 15:27:39 pm »
Докато бързах към работа си мислех, че все пак има ефект от протестите пред касата. Тази година трябва да удвоиме усилията си, за да е по-лесно на тези, които тепърва тръгват с надежда на там.

...И аз си го помислих,когато отидох.Мили спомени... :DСпомних си как на този ден,двамата с моето мило бяхме единствените,които оставиха три буркана с цветя пред вратата на Деловодството на ЗК-Варна.Тогава бяхме категорични,че Арт няма да правим,а ще осиновим.Беше ни много-болно за момичетата,отрязани от Касата... :(Дори не сме си и помисляли...за Ин-витро.Дори сега още не съм го осъзнала напълно.Но тази година няма да е лошо да продължим започнатото.Не като протест,а като някаква форма на подкрепа!

Ще продължим, естествено.
Съвсем скоро всички ще имате инфорамция как ще продължим.
Трябва да се подкрепяме, защото само ние си знаем какво ние.
*

    georgeel

  • ****
  • 625
  • На мама разбойника
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #547 -: Май 08, 2007, 16:23:55 pm »
Жабче,момичета честити ви протоколи :DИ аз моите вече ги държа,днес си ги взех :)На всички желая успех :wink:
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #548 -: Май 08, 2007, 22:29:01 pm »
Но тази година няма да е лошо да продължим започнатото.Не като протест,а като някаква форма на подкрепа!
Ще продължим, естествено.
Съвсем скоро всички ще имате инфорамция как ще продължим.
Трябва да се подкрепяме, защото само ние си знаем какво ние.

На линия сме!Хубаво е когато човек участва в изграждането на нещо добро,което помага да се сбъднат много мечти!
Чакаме с нетърпение да подкрепим следващата акция и да помогнем с каквото можем!


Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #549 -: Май 19, 2007, 21:54:57 pm »
Северина, Баракуда, прочетох, че сте си подали документите в началото на май. И аз се присъединявам към вашата група - вторник или сряда и ние с моята половинка ще си подаваме документите. Малко се бях притеснила, че сме закъснели, но виждам, че има и други момичета, които са подавали документи този месец. Ако успеем да ги подадем на 22-23 май, мислите ли, че имаме шансове да се вместим във все по-скъдните бройки? Доколкото разбрах, ако ни одобрят, резултат от ЗК можем да чакаме чак септември-октомври?
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #550 -: Май 20, 2007, 00:24:03 am »
Seasmilebg добре дошла в нашата есенна групичка. Дай боже да ни одобрят. Аз моите документи ги подадох на 04 Април. Миналата седмица звънях в РЗОК и там една любезна жена ми обясни, че в НЗОК имало доста голямо забавяне от около два месеца, и каза да звънна профилактично към края на юни. Между другото, жената каза, че от средата на април не са получавали протоколи от София.
Желая ти успех Seasmilebg. На есен с песен  :D
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #551 -: Май 20, 2007, 09:28:54 am »
Seasmilebg добре дошла в нашата есенна групичка. Дай боже да ни одобрят. Аз моите документи ги подадох на 04 Април. Миналата седмица звънях в РЗОК и там една любезна жена ми обясни, че в НЗОК имало доста голямо забавяне от около два месеца, и каза да звънна профилактично към края на юни. Между другото, жената каза, че от средата на април не са получавали протоколи от София.
Желая ти успех Seasmilebg. На есен с песен  :D

Благодаря за топлото посрещане във есенната групичка, и добре заварила, както се казва :) И аз така предполагах, че ще има забавяне, като чета другите как са подавали февруари-март, а чак сега им одобряват протоколите. Ще пиша какво сме направили с Касата и наессен, с песен :)
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #552 -: Май 21, 2007, 17:00:25 pm »
И ние смятаме тези дни да си подадем документите и искренно се надявам да ни ги приемат
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #553 -: Май 21, 2007, 19:48:10 pm »
И ние смятаме тези дни да си подадем документите и искренно се надявам да ни ги приемат

Стискам палци да ги приемат! При Стаменов ли сте?
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #554 -: Май 22, 2007, 00:23:32 am »
Катикики, успех и от мен!
 :crossfingers:
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #555 -: Май 22, 2007, 19:31:14 pm »
Момичета, имам спешен въпрос  :oops: Днес комплектовахме всички изследвания с половинката, утре ще ходим до Касата. Обаче има нещо, което ме протеснява много: епикризата ми, в която е описана операцията за премахване на ляв яйчник и лява тръба, е само копие. Нямам в мен оригинална епикриза, за да направя нотариална заверка, че копието е вярно с оригинала. Това проблем ли ще е утре за Касата? Много се притеснявам, че могат да ни отхвърлят заради неточно подготвени документи.  :(
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #556 -: Май 22, 2007, 19:33:46 pm »
Не, няма да е проблем.
Но моя съвет е снимай си всичко което ще им даваш, така ще си оставиш по едно копие от всико. Аз носих оригинали и копия, взеха ми оригиналте.
Успех!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #557 -: Май 22, 2007, 19:46:41 pm »
Не, няма да е проблем.
Но моя съвет е снимай си всичко което ще им даваш, така ще си оставиш по едно копие от всико. Аз носих оригинали и копия, взеха ми оригиналте.
Успех!

Евро, мерси за бързия отговор! Ще носим копия на следните документи:
1/ Епикризата от моята операция (без мокър печат на болница, защото операцията е правена чак в Бургас и сега нямаме време да ходя до там само за да ми я подпечатат) ;
2/ Моите хормони - има печат от клиника "Надежда"
3/ Спермограмата - също има печат от клиника "Надежда"
4/ АМоята адресна регистрация от София - утре ще нося копието на нотаруис, за да ми го завери "Вярно с оригинала"
5/ Копие от преглед на черния ми дроб, в който лекарят ми пише, че съм неактивен носител на австр.антиген и никога не съм карала инфекцията - заверен е в поликлиниката, има подпис и мокър печат. Доста се чудих дали да дам и този документ, но тъй като на тестовете австр,нтиген така или иначе ми излиза положителен (на мъжа ми е отрицателен), реших за всеки случай да приложа и такова становище. Как мислиш, дали е добра идея?

Останалите изследвания - кръвни групи, ПКК, СПИН, Васреман, Хеп.Б и Хеп.С са оригиналите от Цибалаб. Помолих лекарката днес да ми преснима резултатите на още една оригинална бланка, за да я дадем в Здр,каса, и все пак да си имаме друг оригинал в нас.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #558 -: Май 22, 2007, 19:52:35 pm »
хубу, си направила.  :)
нали ти викам аз имах два комплекта - дадох им оригиналите.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #559 -: Май 22, 2007, 20:00:58 pm »
хубу, си направила.  :)
нали ти викам аз имах два комплекта - дадох им оригиналите.

така съм вече по-спокойна, благодаря :balk_102:
Сега остава само да ни приемат документите, да ни одобрят и наесен  :bori_015: :bori_015: , а може и  :bori_004: :bori_007: