0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #520 -: Май 02, 2007, 12:15:27 pm »
Nivear - ако не се лъжа практически всички момичета са се доверили на лекуващият лекар. Той е човекът, който трябва да проследи окомплектоването на документите, писането на епикриза и т.н.

Това е добре. Благодаря! Подготвяте ли се за годишнината? Виждам че малко остава :)

Още нищо не сме измислили, ама ще го измислим де ...  :lol: Пък и при нас са 2 години само  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #521 -: Май 04, 2007, 08:01:48 am »
Да се разпиша и аз най-сетне ...
Вчера - 03-ти май - взех протоколите си от касата /Подала съм документи на 16-ти февруари/. Сега предстои лапаро в края на май и след това ще работим за бебе! Успех на всички момичета! Очаквам много добри новини тази година!
Препятствията са онези страховити неща, които виждаш, щом отклониш поглед от целта си.

Хенри Форд
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #522 -: Май 04, 2007, 23:14:27 pm »
Браво Ивет!
А дано!
Къде ще правиш лапарото? Намери ли здравно заведение, което да прави процедурата по клинична пътека на ЗК?
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #523 -: Май 05, 2007, 09:51:24 am »
Браво Ивет!
А дано!
Къде ще правиш лапарото? Намери ли здравно заведение, което да прави процедурата по клинична пътека на ЗК?
Да, ще правя лапарото при д-р Филипов в Майчин Дом - София през последната седмица на май /така се очертава/. Сега свалям килограми по препоръка на доктора!  :D :D :D
Препятствията са онези страховити неща, които виждаш, щом отклониш поглед от целта си.

Хенри Форд
*

    georgeel

  • ****
  • 625
  • На мама разбойника
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #524 -: Май 05, 2007, 10:07:08 am »
И моите протоколи са пристигнали :DВчера ми се обадиха отЗК.В понеделник ще си ги взема :D :D                                                                          Жабче твоите протоколи пристигнали ли са?
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #525 -: Май 05, 2007, 10:57:01 am »
Честито, georgeel!  :D Добри новини!
Не са ми се обаждали, аз мислех да звъня към средата на другата седмица, но щом има раздвижване ще звънна още в понеделник  :wink:
Между другото вие какъв телефон сте дали за връзка - стационарен или мобилен? Питам, понеже мъжът ми работи в държавно учреждение и като знам че не звънят оттам на мобилни...  :x
  09.11.2007
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #526 -: Май 05, 2007, 11:34:30 am »
Жабче, споко. На мен ми звъннаха на мобилния. :wink:


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    georgeel

  • ****
  • 625
  • На мама разбойника
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #527 -: Май 05, 2007, 12:25:21 pm »
И мен ме търсиха на мобилния :DЖабче айде и при теб скоро хубави новини :wink:,както и на всички момичета :DПонеделник задължително им звънни.Доколкото разбрах протоколите са получени на 03.05.07 така че си ги търсете.
*

    georgeel

  • ****
  • 625
  • На мама разбойника
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #528 -: Май 05, 2007, 12:28:31 pm »
Ivet успех на лапарото :)
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #529 -: Май 05, 2007, 12:29:28 pm »
Жабче, не се притеснявай! На мен ми звъняха на мобилния, но аз само такъв бях дала  :wink:
А и дори да се обадят едва ли ще се обясняват кой го търси, за какво го търси.
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #530 -: Май 05, 2007, 20:08:09 pm »
На 02.05.07 и аз наи после си ги взех,след толкова чакане наи после ме зарадваха,желая на всички и те да получат радостната вест. :lol: :lol:
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #531 -: Май 07, 2007, 08:36:41 am »
Благодаря ти, georgeel!
Скорошен успех на всички момичета! На мен също ми се обадиха на мобилния, дори два пъти в един ден! Протоколите ми са пристигнали на 02.05., а ми се обадиха на 03.05.
Проверявайте честичко!
Препятствията са онези страховити неща, които виждаш, щом отклониш поглед от целта си.

Хенри Форд
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #532 -: Май 07, 2007, 16:18:28 pm »
И на мен ми се обадиха! Имам си протоколи!  :balk_47:
Цял ден звъня и никой не ми вдига, вече се бях отказала, а те взеха та ми звъннаха на мобилния телефон.
Някой знае ли какво е работното време на СЗОК? 8.30-17.30 ми се върти в главата...
  09.11.2007
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #533 -: Май 07, 2007, 16:40:43 pm »
Жабче, работят до 17.00, но имат навика да спират да издават номерца още към 16.15. Най-добре отиди сутринта.
Късмет.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #534 -: Май 07, 2007, 16:53:14 pm »
Започват от 9.00ч. Аз съм ходила само един път - бях там в 8.30ч.Взех си номерче от машинката и отидох да пия кафе до 9.00-като се върнах вече беше пълно с баби  :D


*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #535 -: Май 07, 2007, 17:12:53 pm »
Уау, подкосиха ми се краката 8O
Та аз подадох на 04.04. Какво да очаквам тогава :cry:
Нали затова звънях на д-р Клисурска, да попитам има ли смисъл да пръскам пари и да тичам по изследвания, до клиниката, до областния град в РЗОК.
И сега да нямам надежда.
Дано да е недоразумение.
Моля ви пишете, ако някой научи нещо по въпроса.

Днес-07.05.07г. подадох моите документи,по препоръка на доц.Маркова с тенденции да започнем процедура наесен.Жената,приемаща документите от ЗК-Варна,беше много-любезна и ми каза да се въоръжа с голямо търпение,защото имало солидно забавяне при разглеждането им във ЗК-София.
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #536 -: Май 07, 2007, 17:21:25 pm »
Жабче, честити ти протоколи  :lol:
Баракуда, търпение и късмет  :crossfingers:

lb2f
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #537 -: Май 07, 2007, 18:48:57 pm »
Баракуда, търпение и късмет  :crossfingers:

     Благодаря,jazzybaby! :balk_21:

   За тези,които се интерисуват,ето малко актуални цени,относно изследванията. :wink:
Та,на последният преглед,който ми беше на 19.04.(при доц.Маркова)
решихме,че повече няма какво да чакаме и започваме подготовка за Ин-витро.
Можеше да ги подам до края на април,но предвид празниците,не успяхме
да съберем резултатите по-бързо.Пък и толкова много чакащи има преди нас...:wink:
Наредих се на опашката за есенната сесия. :wink:
За IMg(минала инфекция на Хламидия),Спин,Васерман,Хепатит Б и хепатит С,общо за двамата,дадохме-110лв.
ПКК+фибриноген,СУЕ+време на кървене,АСАТ,АЛАТ,урея,кръвна захар ги минах по Здравна каса.Съсирване и Кръвна група,RH фактор-13 лева.
Влагалищен секрет и хормони-също по ЗК.Спермограма-20лв.Цветната ми снимка беше от октомври,миналата година-120 лв.Новото за нея е,че не ми я взеха в ЗК,трябвало им само заключението по нея.Та цени на документи със днешна дата:263 лева.

В крайна сметка се боря за 30 ампули Gonal-F-75E. :wink:

На всички,сдобили се вече с протоколи,едно голямо ЧЕСТИТО! :D
Бъдете търпеливи ,усмихнати и нека късметът ви съпътства!

 :goodluck: :goodluck: :goodluck: :goodluck: :goodluck: :grouphug2:
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #538 -: Май 07, 2007, 22:26:44 pm »
Вaracuda, мила, на есен заедно ще се борим и надяваме на успех!
Хайде сега да си починем хубавичко лятото, да съберем сили и пари и на есен - с песен!  Най-искрено ти желая есенният ти опит да бъде единствен и успешен! :bighug:

Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #539 -: Май 07, 2007, 23:48:28 pm »
Днес-07.05.07г. подадох моите документи,по препоръка на доц.Маркова с тенденции да започнем процедура наесен.Жената,приемаща документите от ЗК-Варна,беше много-любезна и ми каза да се въоръжа с голямо търпение,защото имало солидно забавяне при разглеждането им във ЗК-София.


Благодаря Баракудич! Поуспокои ме  :)
Д-р Клисурска беше много любезна да ми обясни, че става доста бавно и трябва да имам търпение. Е, аз търпение имам, но се притесних от поста на DannyS, че касата е спряла да разглежда документи.
Искрено се надявам всички момичета да бъдем одобрени. За закъснелите, като нас -  на есен - с песен :D
От сърце ти желая успех!

П.С.
Ивет, успех и на теб за лапарото!
Успех и в борбата с килограмите :D
Извини невежеството ми, но килограмите пречат ли на лапарото и как? :oops: