0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #440 -: Април 12, 2007, 23:36:21 pm »
Уау, подкосиха ми се краката 8O
Та аз подадох на 04.04. Какво да очаквам тогава :cry:
Нали затова звънях на д-р Клисурска, да попитам има ли смисъл да пръскам пари и да тичам по изследвания, до клиниката, до областния град в РЗОК.
И сега да нямам надежда.
Дано да е недоразумение.
Моля ви пишете, ако някой научи нещо по въпроса.
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #441 -: Април 13, 2007, 11:50:19 am »
Ега ти и тъпотията! Направо съм бясна. Аз подадох документи на 12 март и ми дадоха едно листче с 2 телефона, на които да звъня от 12 април. Т.е. от вчера. И аз звъня ли, звъня! Естествено никой не вдига! Е добре де, тия хора в ред ли са? Каквото и да се е случило, можеше да сложат човек там да обясни като хората или да пуснат оператори или каквото и да е там! Може ли такава подигравка?
Ей, няма оправия в тая страна!
Вие на същите телефони ли трябва да звъните (за София де) - 965 67 38 или 965 67 46?
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #442 -: Април 13, 2007, 12:25:57 pm »
Ралала, това са телефоните /РЗОК София/. Вчера звънях упорито и на двата, вдигнаха ми на първия след поне 6-7 сигнала свободно, тъкмо се канех да затварям вече.
Днес мисля пак да звъня за едно доуточнение, предупредиха ме вчера ако никой не ми вдигне днес /!/ да се обадя в понеделник  8O
  09.11.2007
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #443 -: Април 13, 2007, 13:10:55 pm »
Днес не вдигат  :x
Аз от сутринта звъня.

lb2f
*

    Gabi11

Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #444 -: Април 13, 2007, 13:41:06 pm »
Подадох си документите на 23.03 сутринтта звъннах и казаха че съм удобрена но не се знаело кога ще дойдат протоколите.
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #445 -: Април 13, 2007, 13:52:01 pm »
АЗ подадох мойте на 16.02 и д-р Клисурска ми каза че съм била включена за разглеждане на 20.04 ,но каква беше моята изненада  вчера получих писмо от РЗОК че съм удобрена и сега чакам протоколи .Какво стана не разбрах.Значи съм разгледана на заседанието на 5.04 ,а аз се обаждах на д-р Клисурска на 3.04.Така че не губете надежда все още има шанс да  сте удобрени. :bighug:
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #446 -: Април 13, 2007, 15:51:38 pm »
Охх нищо не разбирам вече  :(
Звъннах пак в РЗОК както ми казаха вчера, вдигна ми друга служителка. Сега пък каза че нямало отговор за мен още и най-нагло ми затвори телефона без предупреждение.  :x

Между другото звънях поне 30 пъти днес докато ми вдигнат...
  09.11.2007
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #447 -: Април 13, 2007, 16:58:49 pm »
Честити одобрения момичета! Много се зарадвах на приятната изненада!
Жабче, не се коси. При мен протокола от София в Пловдив е дошъл същия ден, а на Гризката от НЗОК в РЗОК София сума време се бави. Важното е, че сте одобрени и че скоро ще си получите безценните ампулки :)
*

    georgeel

  • ****
  • 625
  • На мама разбойника
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #448 -: Април 13, 2007, 17:56:03 pm »
Жабче на разбирам нещо,нали си чакаш само протоколите вече?Какъв отговор нямало още?Много се обърках вече.Ще вема да се обадя в понеделник пак да ми потвърдят отговора,че нещо се притесних.
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #449 -: Април 13, 2007, 19:48:55 pm »
georgeel, права си.
касата спазват срока за отговор, но сега пък има месечен лимит и пак ще си почакаме. но и на това съм съгласна  :D
       
     Здравейте момичета! Подадох си и аз "като жените" :?документите в касата на 05 март. Това за 20-те дни ни е ясно.... Започнах да звъня от началото на април-та до днес, когато за първи път ми вдигнаха телефона!!! Фъфлейки от учудване , че някой ми вдига попитах за въпросните протоколи...и какъв беше отговора??? КАСАТА ВРЕМЕННО-ЗА НЕИЗВЕСТЕН ПЕРИОД ОТ ВРЕМЕ- ПОРАДИ ЛИПСА НА СРЕДСТВА СПИРАЛА ДА РАЗГЛЕЖДА МОЛБИТЕ НИ. Т.Е. ЗА ПОДАЛИТЕ СЛЕД 05 МАРТ НИЩО НЕ ПОГАТ ДА КАЖАТ.....ОНЕМЯХ ...И ОЗВЕРЯХ...ТО БИВА ПОДИГРАВКИ С НАС НО ЧАК ТОЛКОВА НЕ МИ ГО ПОБИРА УМА....:evil:
Кой точно ти даде тази информация? Дай, моля те, телефона! Надявам се да е станало недоразумение и да става въпрос, че бройката за месеца е запълнена. Тази година касата има отделен бюджет за всеки месец, който покрива около 100 бройки на месец.
Толкова се притесних,че забравих да попитам с кого разговарям :( Телефона обаче е един от тези,които дават при подаване на документите-965-67-38


Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #450 -: Април 14, 2007, 08:12:44 am »
Добро утро на всички,вчера и аз успях да се свържа със здравната каса-подадох документите на 13.03-нямам отговор,но бяха така любезни да ми обяснят,че поради големият брои подадени документи,те се разглеждат по реда на подаванетао и отговорите ще се забавят.Пожелавам си по бързо разглеждане за всички,успех.Дано стане колкото може по-бързо,сега били получили много малко отговори на документи подадени на 19.02,аз възнамерявам да ги притеснявам всеки ден.Още един път успех на всичкиjavascript:void(0);
fcrossfingers
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #451 -: Април 14, 2007, 10:10:15 am »
Днес рано-рано сутринта и аз си получих писмото за одобрение :D 
*

    georgeel

  • ****
  • 625
  • На мама разбойника
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #452 -: Април 14, 2007, 10:22:08 am »
Бравоооо,честито Dany :lol:Успех и пак успех от тук нататък :wink:
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #453 -: Април 14, 2007, 22:10:07 pm »
Момичета, да се разпиша и аз. Вчера получих писмото от ЗК - одобрена съм!!!!
Много съм щастлива!  :D :D :D

Стискам палци всички подали документи да бъдат одобрени! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #454 -: Април 15, 2007, 10:00:30 am »
Браво,  Galli, честито, миличка! Тъкмо се чудех къде се загуби?!   
 :goodluck: :bighug: :crossfingers:
Успех и късмет на всички момичета!

Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #455 -: Април 15, 2007, 11:19:47 am »
Благодаря  georgeel. Успех на всички момичета в предстоящите процедури.
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #456 -: Април 15, 2007, 12:57:05 pm »
Браво,  Galli, честито, миличка! Тъкмо се чудех къде се загуби?!   
 :goodluck: :bighug: :crossfingers:

Благодаря ти, мила!  :balk_21:

П.П. Писах ти преди няколко дни на имейла, дано си го получила.
*

    georgeel

  • ****
  • 625
  • На мама разбойника
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #457 -: Април 15, 2007, 15:08:49 pm »
Честито и на теб Galli :lol:и успех от тук нататък :lol: :lol:
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #458 -: Април 15, 2007, 22:55:27 pm »
Честито и на теб Galli :lol:и успех от тук нататък :lol: :lol:

Благодаря, georgee!
Успех и на теб!  :hug2:
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #459 -: Април 15, 2007, 23:07:31 pm »
Момичета,
има ли някоя получила писмо в София? Оставам с впечатление, че в София не се пращат писма.

lb2f