0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1240 -: Юни 04, 2008, 20:33:05 pm »
 dendy,честито!Дано лекарствата от Касата ти донесат успех! :crossfingers:
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1241 -: Юни 06, 2008, 08:32:59 am »
да се отчета въпреки ,че писах по-рано
          подадени документи на 25ти февруари
          преди две седмици ми се обадиха че имам протоколи
          вчерая ги взех.Отпуснати са ми 7 ампули Декапептил и 37фл./сигурно слакона/ Фостимон 75мл.Забелязвам,че от клиниката са писали 41,обаче са ми отпуснати 37


 Новото,което искам да споделя с вас и според мен е важно.Жената на гишето ми каза
                    "С протоколите отивате направо при специалиста по инвитро,никакви лични лекари"
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1242 -: Юни 06, 2008, 08:40:22 am »
didon, ти от къде си? И аз ги взех преди седмица, но ми казаха при личния лекар, и той ми изписа лекарствата
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1243 -: Юни 06, 2008, 14:06:15 pm »
Миналата година /когато аз бях по ЗК/ с протоколите отиваш при личния, после той ти пише рецепта и до един месец трябва да вземеш лекарствата.
Жената на гишето ми каза
                    "С протоколите отивате направо при специалиста по инвитро,никакви лични лекари"
Хм, странно, но може пак да са променили процедурата.
Успех!
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1244 -: Юни 06, 2008, 18:14:39 pm »
От София съм.
Категорично така ми казаха,защото аз се поизцъклих,мислех че не съм разбрала/ и тогава жената на гишето ми каза."Отиваш си направо при д-р Савова,а това е името посочено в протокола...макар че вече не съм при тях
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1245 -: Юни 06, 2008, 18:27:16 pm »
Незнам за София, може и нещо да са променили. Що не пробваш направо при личния, пък квото стане. Тези могат и да те побъркат.
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1246 -: Юни 06, 2008, 18:57:48 pm »
И на мен днес ми се обадиха да отида до ЗК да си взема протоколите. Отидох и след това ходих и до личната ми лекарка и тя ми изписа лекарствата, след което минах и през една аптека и там ми взеха всички документи / рецептурна книжка, орг.протоколи и копия/ и казаха че до една седмица ще ми ги доставят и ще ми звъннат по телефона. 




Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1247 -: Юни 06, 2008, 21:29:04 pm »
Луси, кога подаде документите?
Успех и нека лекарствата ти донесат най-желания резултат :D
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1248 -: Юни 07, 2008, 13:15:09 pm »
Луси, кога подаде документите?
Успех и нека лекарствата ти донесат най-желания резултат :D


na 21.02

Успех на всички!




*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1249 -: Юни 09, 2008, 16:20:15 pm »
От София съм.
Категорично така ми казаха,защото аз се поизцъклих,мислех че не съм разбрала/ и тогава жената на гишето ми каза."Отиваш си направо при д-р Савова,а това е името посочено в протокола...макар че вече не съм при тях
didon, специално заради твоя случай питах днес д-р Клисурска как е правилно да се процедира. Тя ми отговори, че стандартно се минава през личния лекар защото той има сключен договор с касата и може да изпише лекарствата.
В твоя случай са решили да ти спестят едно разкарване, защото са имали предварителна информация, че д-р Савова има сключен договор с НЗОК и също има право да изписва лекарства.
Стандартната процедура обаче си е същата - минава се през личния лекар.

Според данните на д-р Клисурска има 100 свободни места по програмата.
Досега няма неодобрени кандидати!
« Последна редакция: Юни 09, 2008, 16:27:38 pm от ultra »


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1250 -: Юни 09, 2008, 20:37:22 pm »
Благодарско,Улра!
Ще нося протокола в клиниката при Владимиров и ако каже ще ходим и при личната.Мен това не ме притеснява,защото ми е близка,обаче все си мислех ,че са променили нещо и силно се надявах...чела съм за такива абсурди...
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1251 -: Юни 09, 2008, 23:28:24 pm »
Според данните на д-р Клисурска има 100 свободни места по програмата.
Досега няма неодобрени кандидати!
Това значи ли,че аз като съм подала документи днес, надали ще  получа лекарства от касата? Направо съм разочарована ако е така. Успех момичета!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1252 -: Юни 10, 2008, 12:00:19 pm »
Момичета, за първи път пиша във форума, така че моля за разбиране, в случай че изпратя това два пъти :oops: Миналата седмица си взех протоколите за лекарства, но ми се налага да отложа инвитро процедурата за няколко месеца. ОТ РЗОК ми обясниха, че протоколите важат 6 месеца, но рецептата важи само 7 дни. Значи ли това, че мога да си взема рецепта от личния лекар към края на тези 6 месеца? И трябва ли да предупредя в клиниката, че се налага да изчакам? Дълго очаквах това одобрение от касата и не мога да си позволя да загубя лекарствата, но пък здравето на съпруга ми не позволява да започнем скоро. Предварително благодаря, ако някой може да ми отговори. Пожелавам успех на всички в борбата за дългоочакваните бебчета! :bighug:
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1253 -: Юни 10, 2008, 23:36:40 pm »
Ивето_м отиваш вземаш лекасртвата и пъхаш в хладилника, моите са в срок на годност до 2010г. така, че когато аз реша тогава ще направи инвитрото  :wink: Обявеният срок от 6 месеца означава че до този период трябва да си вземеш лекарствата от аптеката.  На никой не му пука ти кога  ще си правиш процедурата! Айде успех!
« Последна редакция: Юни 10, 2008, 23:38:33 pm от dendy »
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1254 -: Юни 16, 2008, 13:40:59 pm »
Само да повдигна темата и да попитам, има ли вече одобрени момичета, подали документи през месец март?
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*

    SISITU

  • *
  • 16
  • ЧАКАМЕ ТЕ БЕБЧО!!!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1255 -: Юни 16, 2008, 19:33:37 pm »
Някой може ли да ми каже до кога се приемат документите,защото от някъде разбрах,че здравната каса щяла прекрати тези лекарства за инвитрото?
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1256 -: Юни 19, 2008, 20:49:44 pm »
rozovelka, аз подадох документите в началото на март. Преди два дни получих отговор. Желая ти успех и да се срещнем в сайтове за млади майки.
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1257 -: Юни 20, 2008, 13:00:04 pm »
Здравейте момичета,до сега не съм влизала в тая тема,и сега като попрочетох ми стана ясно,чакането е около три месеца.И се успокоих,защото като подавах документи на 17 април,ми казаха,че ще чакам един месец.Все още нямам отговор.Желая успех на всички  :P
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1258 -: Юни 21, 2008, 19:18:07 pm »
rozovelka, аз подадох документите в началото на март. Преди два дни получих отговор. Желая ти успех и да се срещнем в сайтове за млади майки.

Късмет Дари :D Дано се сбъдне пожеланието ти :D
Аз подадох документи в средата на март, но все още нямам отговор :?

Късмет на всички момичета!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1259 -: Юни 26, 2008, 12:17:48 pm »
дойде най-после и моя ред да се похваля
днес си взех протоколите от РЗОК Русе - бях подала на 12.03.08г.
стискам палци на всички все още чакащи - скоро ще дойде и вашия ред