0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1220 -: Май 24, 2008, 19:58:01 pm »
didon ,Rommi ,честито!Успех в процедурите! :goodluck:
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1221 -: Май 26, 2008, 17:29:58 pm »
моя близка позната смята да си пусне документите за инвитро ,но все още не ги е пуснала,аз я посъветвах колкото се може по бързо да ги пусне защото количеството им се изчерпва много бързо и че броиките са около 1200,тя ми каза че нямало такова нещо и че здравната каса отпускала лекарствата на всяка клиника за стерелитет по 1200така и казала лекарката и от клиника Щерев,
незнам аз ли бъркам или тя :?
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1222 -: Май 26, 2008, 17:42:52 pm »
Да, бе да! :)
Вероятно вече са изчерпани и тези 1200 бройки, но да се обади и да пита дали има смисъл да прави изискуемите изследвания че, да не стане така само да ги направи, а програмата да е прекратила приема, поради изчерпване на лимита.

Д-р Клисурска - 02/965 92 82

Успех!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1223 -: Май 26, 2008, 19:17:52 pm »
Момичета да ви се похваля вчера получих писмо то РЗОК ,че сме одобрени за ин-витрото. Док. си ги бях подала на 25.02 - 3 месеца чакане.
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1224 -: Май 26, 2008, 20:24:29 pm »
Polja, Rommi, поздрави. Желая ви  :bori_007: :bori_004:.
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1225 -: Май 27, 2008, 18:59:13 pm »
Здравейте, и на мен ми се обадиха, че съм одобрена-подадох на 25.02. Вчера си взех протоколите и днес ходих при личния лекар за да ми изпише рецепта. Той пък от своя страна ме прати да си купувам рецептурна книжка, и пак при него. Оказа се, че първо са ми намалили бройките, и второ са ми изписани за срок от 6 месеца, което според личния лекар означава, че трябва в рамките на 6 месеца да ми изписва по малко, което прави че ще ги получа всичките чак към декември. И какво става 1 година чакане. При вас така ли беше? Доктора е много изумен??? 8O 8O
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1226 -: Май 27, 2008, 19:06:33 pm »
Ти му кажи на личния да ти изпише лекарствата на рецепта, така както са ти изписани по протокол без да вкарва разсъждения. После иди и си ги заяви в аптека, която работи с тези протоколи и смед ден-два с рецептата от личния - отиваш и си взимаш накуп лекарствата.
Късмет! yahoo_17

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1227 -: Май 27, 2008, 19:47:09 pm »
И моя личен лекар се учуди как така да ми ги изпише всичките наведнъж, след като в протокола пише за срок от 6 месеца, но се оказа че може, не се притеснявай, а настоявай.Ако трябва да се обади в Здравната каса, да му обяснят.


*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1228 -: Май 27, 2008, 20:51:57 pm »
Благодаря ти дари 2009 и на теб го пожелавам същото .Аз утре ще ходя до здр. каса и ще видя как стоят нещата при нас.Чудех се за кой ли месец ще ми каже док. че можем да започваме процедурата.Притеснявам се да не ми каже юни ,а септември ми е далечко (пак чакане).Но каквото стане.Успех на всички вас.
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1229 -: Май 27, 2008, 22:50:35 pm »
И при мен се чудеха как да ги напишат,но в крайна сметка ги написаха наведнъж и нямах никакви проблеми в аптеката!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1230 -: Май 28, 2008, 15:57:22 pm »
Здравейте!!!Пожелавам ви успех момичета...
Направо кажи на личния да ти ги изпише наведнъж,няма проблем,аз вече ги взех.И мойта се чуди как да ги разпредели за 30 дни,тези бройки, 8Oно ми ги изписа наведнъж.Сега са в хладилника.Аз съм на РЕГУЛОН и ако всичко е ОК мисля след цикъла да почвам.
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1231 -: Май 28, 2008, 16:47:13 pm »
Благодаря ви, вече ми ги изписаха, след като говорих с касата в София, личния с местната, малко туй-онуй и вече ми ги изписаха, утре ще търся аптека. Абе много е страхлив този мой лекар, а и му е за първи път явно
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1232 -: Май 28, 2008, 21:22:28 pm »
Моля да ме извините но за да не отварям друга тема искам само да попитам след като си взема лекарствата тези дни мога ли да зяпочна с ин-витрото .В смисал нетрябва ли да се правят изследвания преди да започнем с процедурата.
Благодаря ви предварително.
Ако модераторите сметнат ,че темата ми не е за тук моля да я преместят.
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1233 -: Май 28, 2008, 21:24:43 pm »
Забравих да кажа ,че днес си взех протоколите и нямам промяна в бройките явно съответстват на сумата.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1234 -: Май 29, 2008, 09:38:54 am »
Моля да ме извините но за да не отварям друга тема искам само да попитам след като си взема лекарствата тези дни мога ли да зяпочна с ин-витрото .В смисал нетрябва ли да се правят изследвания преди да започнем с процедурата.
Благодаря ви предварително.
Ако модераторите сметнат ,че темата ми не е за тук моля да я преместят.


Нали няма сама да си го правиш ин витрото?  :D
Довери се на лекуващия ти екип.
Късмет! :crossfingers:

Късмет на всички в процедурите! yahoo_17

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Здравна каса ,одобрение и чакане
« Отговор #1235 -: Май 29, 2008, 15:54:31 pm »
Здравейте момичета има ли някой който е подал документи за ин витро през април ?Вече е втори месец а никакво известие.Това чакане е мъчително и досадно : :butterfly:
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1236 -: Май 29, 2008, 19:21:18 pm »


Нали няма сама да си го правиш ин витрото?  :D
Довери се на лекуващия ти екип.
Късмет! :crossfingers:

Късмет на всички в процедурите! yahoo_17
[/quote]


 :D :D :D Аз дори още не съм се обадила на моята лекарка но се притеснявам ,мисля ,че няма да имам време .МЦ очаквам около 4.06.
Re: Здравна каса ,одобрение и чакане
« Отговор #1237 -: Май 29, 2008, 20:57:12 pm »
 MONALISA, аз съм подала документите на 06.05 и все още не са разгледани. Днес проверих в РЗОК. Казаха ми да се обадя следващата седмица отново, не знаеха кога ще е следващото заседание. Търпение и се опитай да не мислиш непрекъснато за това. :wink:
*
Re: ЗДРАВНА КАСА И ДОКУМЕНТИ ЗА ИНВИТРО
« Отговор #1238 -: Май 30, 2008, 10:58:56 am »
Оп момичета, хайде и тук да се похваля, току що ми се обадиха на мобилния от Касата, да тоида и взема протокола. Подадох на 25.02 документи и последните дни направо ми се из4ака чакането. ПОжелавам на всички успех  :D Дано се срещаме вече в друга по оптимистична темичка.
« Последна редакция: Май 30, 2008, 11:28:47 am от dendy »
Re: Здравна каса ,одобрение и чакане
« Отговор #1239 -: Май 30, 2008, 20:51:00 pm »
 MONALISA, моля да ме извиниш. Подведох те. Подадох документите на 06.03 а не както съм написала 06.05. Успех dendy.
« Последна редакция: Май 30, 2008, 20:53:45 pm от dari2009 »