0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #140 -: Януари 22, 2007, 05:44:03 am »
Момичета,не навсякъде правят сондаж. На мен не са ми правили.
Misi, страхотен резултат! Преди няколко месеца правихме ИКСИ и аз също бях с толкова броя без да имам никакви установени проблеми и с много големи дози лекарства.
Успех на всички! И скоро да се похвалите с положителени резултати!
*
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #141 -: Януари 22, 2007, 08:14:54 am »
   Пожелавам успех на всичики момичета. :D Да продължават да идват само добри новини от всички вас и накрая много, много ylinfant ylinfant ylinfant
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #142 -: Януари 22, 2007, 11:58:28 am »
Да, прави сте, порастнаха фоликулите ми... сега съм 11 ден от стимулацията и те са 18 - 19мм. Днес съм на прегнил, утре почивам и в сряда ще е пункцията.
Леле много се шашкам  :ask: дали всичко ще е наред и дали няма да се стигне до хиперстимулация, но засега се чувставам добре, малко ме понаболява корема, ама поносимо.
Хайде на всички момичета в АРТ успешен финал! :goodluck: 
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #143 -: Януари 22, 2007, 12:02:56 pm »
И аз пожелавам на всички късмет :D. Няма да изброявам имена, че да не изпусна и аз някое момиче. Но от това, което чета за сега всичко е супер. Пупупуппупу дано и за напред да е така. :) :) :)
Искам да попитам има ли някои да прави матурация сега при доктор Владимиров?
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #144 -: Януари 22, 2007, 12:04:52 pm »
Миси ще стискам палци всичко да се нареди и в сряда да имаш една успешна пункция и после много оплодени мъничета.  :D :D :D
*
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #145 -: Януари 22, 2007, 12:05:24 pm »
Момичета включвам се и аз в това тримесечие. Започвам да пия примултнора на 5 февруари и сигурно след 10 дни ще стартирам. Това ще ми е 5-тото инвитро /надявам се и да е последно  :crossfingers:/, но това не пречи да се вълнувам ужасно много.
Желая успешна процедура на всички!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #146 -: Януари 22, 2007, 12:12:37 pm »
Виолет, скъпа, трябва да стане вече. Възхищавам се на силата и куража ти, и от сърце ти желая успех този път.  :D
На всички останали, дано, дано, нещата да се развиват добре.  :D
Миси, браво, страхотна бройка и големина. Дано и лигавицата да ти е хубава, и в сряда да бъдеш спокойна, ще видиш, че ще мине добре. Стискам ти палци.

                           за вас:  :bighug:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #147 -: Януари 22, 2007, 12:25:40 pm »
Здравейте, момичета! Искам да пожелая успех на misi и osiana, да извадят хубави яйцеклетки и естествено от тях да станат сладки бебоци.
Да се отчета и аз: трансфер на 2 перфектни бластоцита на 5ти ден, замръзихме 6 бластоцита. Днес е 2ри ден от тр-ра, но незнайно защо гърдите почти не ме болят :?.
Гушки на всички  :bighug: :bighug:
*
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #148 -: Януари 22, 2007, 12:33:32 pm »
Меченче, стискам ти палци :goodluck:  Това, че не те болят гърдите, не трябва да те притеснява. За всеки е различно.

Успех също на всички момичета в процедура! :bighug:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #149 -: Януари 22, 2007, 12:43:19 pm »
Днес е 2ри ден от тр-ра, но незнайно защо гърдите почти не ме болят :?.
Гушки на всички  :bighug: :bighug:

Мече, че защо да те болят гърдите. При всеки е различно. При мен бяха големи  :D, но и болезнени, но  :( ........ Така че не се тревожи излишно, пюс това 2-и ден е рано за заключения. Успех, спокойствие мила и търпенииееее!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #150 -: Януари 22, 2007, 12:54:25 pm »
Ами незнам Касси, до вденя на тр-ра си ме понаболяваха, и си мислех че така трябва. Но както казва ocean при всеки е различно. Важен е крайния резултат :D!!!
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #151 -: Януари 22, 2007, 13:21:13 pm »
мече, мен пък изобщо не са ме боляли, но се получи :D
*
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #152 -: Януари 22, 2007, 13:42:23 pm »
[
Цитат
Ами незнам Касси, до вденя на тр-ра си ме понаболяваха, и си мислех че така трябва. Но както казва ocean при всеки е различно. Важен е крайния резултат :D!!!
mecheto  и мен гърдите са ме боляли по време на стимулациите, а след това са спирали, но това е нормална реакция от стимулацията и изобщо болките в гърдите при инвитро забременяване мисля, че не са важен признак, който трябва да следим. Все пак ни помпат с хормони. Моят съвет е да не се ослушваш непрекъснато за признаци, а да си спокойна и изобщо да не мислиш за това! Забавлявай се докато малките ембриончета се закрепят за около 9 месеца в теб!!!
*
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #153 -: Януари 22, 2007, 13:43:50 pm »
Ей мече, добре дошла при чакащите  :D Не се притеснявай за гърдите, не е задължително да те болят до колкото знам. Успех на миси, осиана, виолет и компания и дано напълним темата само с положителни тестове! :D
Аз имам едно притеснение от сутринта все едно някой е стиснал с менгеме гръдния ми кош, имам силна болка в слънчевия сплит, по-трудно дишам и корема си ми е подут, но затова знам, че е нормално. Вие какво мислите дали да тормозя доктора? :roll:
*
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #154 -: Януари 22, 2007, 13:44:23 pm »
Виолет, скъпа, трябва да стане вече. Възхищавам се на силата и куража ти, и от сърце ти желая успех този път. :D
 Кassi много си мила, благодаря ти!



Faith, според мен щом имаш притеснения е нормално докторът ти да бъде изтормозен, но ако може и е разрешено да изпиеш 2 таблетки валериан да знаеш чудодейни са, напоследък се убедих в това. Според тази болка е от стреса, но нека и другите момичета кажат дали валериан може да се приема....
« Последна редакция: Януари 22, 2007, 13:51:08 pm от Violet / _tq_/ »
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #155 -: Януари 22, 2007, 13:58:03 pm »
Faith,ще го тормозиш много ясно, каквото те притеснява трябва да го питаш!!! Споко всичко ще е ок :D :balk_21:
*
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #156 -: Януари 22, 2007, 14:22:13 pm »
УСПЕХ МИЛА МЕЧЕ ! :dishes:

 :bighug:    :bighug:     :bighug:





 :blowingdust:        :balk_21:      :balk_102:    :balk_118:
http://www.vocalicious.com/empty_arms/empty_arms_mod.html

We we waited for 33 entire months our marvel and passed from all these stages.
Wishes the Virgin Mary she gives in all of you the child that so much lahtarate and you wait for.
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #157 -: Януари 22, 2007, 19:46:31 pm »
Успех, мили момичета!
Това, което знам по въпроса е, че хормоните, които приемаме под различни форми всъщност симулират бременност, а както знаем бременността при различните жени протича различно. Затова не трябва да следим признаците, а спокойно да изчакаме резултата от кръвния тест! Спокойствие и сила ви желая!
Препятствията са онези страховити неща, които виждаш, щом отклониш поглед от целта си.

Хенри Форд
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #158 -: Януари 22, 2007, 20:28:01 pm »
Мече, Фейт, успех, стискам палци.
Фейт, при моята стимулация за инсе, ме боляха и мен дробовете, а в слънчевия сплит имах болки след това, може би 2 месеца по късно , а и сега наскоро пак. Какво е това и идея си нямам. Но ще питам Док. дано не е нещо лошо.

Виолет, късмет :D
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #159 -: Януари 22, 2007, 21:28:08 pm »
Здравейте и от мен, момичета! Днес бях на преглед, всичко изглежда добре, фоликули 17-18 мм. лигавица 10-11/ не е ли много вече/? как мислите? Иначе пункцията ми е в четвъртък.

Нещо започва да ме хваща хремата и вдигнах малко температура, дано всичко отшуми, че тамън стигнах до финала.....

Успех на всички момичета!   :D