0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инсеминации / януари - март 2007г./
« Отговор #40 -: Януари 16, 2007, 21:44:58 pm »
Успех и от мен мацки! Стискам палци за добри резултати! При мен първото инсе ще е другия месец, дано и аз да се похваля!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Инсеминации / януари - март 2007г./
« Отговор #41 -: Януари 17, 2007, 07:28:44 am »
тити защо ще те стимулират с menogon???Пробваха ли първо с Клостилбегит???
Успех на всички!!! :D
*
Re: Инсеминации / януари - март 2007г./
« Отговор #42 -: Януари 17, 2007, 14:46:46 pm »
При мен първото инсе ще е другия месец

О, ние ще сме с теб заедно значи  :lol: Хубаво е да имаш компания, еле пък при чакането...

А какво стана със Софи? Добре ли е минало при нея?
Ever tried? Ever failed? No matter! Try again. Fail again. Fail better!
Re: Инсеминации / януари - март 2007г./
« Отговор #43 -: Януари 17, 2007, 14:59:10 pm »
Здравейте!Моята инсеминация ще е другата седмица.Сега пия клостилбегит от 5 до 9 ден и във вторник съм на преглед.Много ми е притеснено и същевременно нямам търпение.Прочетох, че процедурата не е болезнена и се надявам да е така и при мен.Все пак щом съм изтърпяла цветната снимка ще изтърпя и това само да доведе до желания резултат.Желая успех на всички!
*
Re: Инсеминации / януари - март 2007г./
« Отговор #44 -: Януари 17, 2007, 15:16:24 pm »
Софи, недей така бе момиче! Къде сравняваш цветната с инсе - няма такова нещо. Инсето е абсолютно безболезнено - аз три съм правила, вярвай ми  :lol:
А и д-р Сариев е много внимателен лекар, няма да имаш никакви грижи, само мисли позитивно и си чакай спокойно.
Ако искаш някаква конкретна информация за процедурата - насреща съм
Ever tried? Ever failed? No matter! Try again. Fail again. Fail better!
*
Re: Инсеминации / януари - март 2007г./
« Отговор #45 -: Януари 17, 2007, 18:49:21 pm »
Стискам ви палци,момичета! :crossfingers: :crossfingers:
Аз малко излязох от групичката,ама съм с вас!!! :grouphug:
*
Re: Инсеминации / януари - март 2007г./
« Отговор #46 -: Януари 17, 2007, 19:17:21 pm »
Здравей, Soffii!
Както ти е казала Simma, не можеш изобщо да сравняваш цветната снимка с инсеминациите. Най-малкото поради факта, че след инсето може да е станало чудото! Потвърждавам, че са абсолютно безболезнени. Аз съм на преглед в петък, а инсето трябва да е в неделя или в понеделник. Само, че много се притеснявам от този грип, който върлува. Чух по телевизията, че се забраняват всички женски и детски консултации, а също и плановите операции. Незная какво да правя, да ходя ли или не. Май ще взема да звънна на док, за да разбера дали ще работят. Успех на всички!

*
Re: Инсеминации / януари - март 2007г./
« Отговор #47 -: Януари 17, 2007, 19:28:29 pm »
И аз 6те се вклу4а в тая тема таи като ми предстои 3та инсеминация,аз като ги подкарах 4е нямам спиране  :lol:,ама така 6те да е няма друг на4ин.Успех на вси4ки
Entre ce que je pense, ce que je veux dire, ce que je dis, ce que tu veux entendre , ce que tu crois entendre et ce que tu entends, il y a au moins 6 bonnes raisons de ne pas se comprendre....

Je suis  sous le choc et endeuillé des faits dramatiques qui se sont déroulés dans la crèche "Fabeltjesland" à Termonde.SINCERES CONDOLEANCES AUX FAMILLES DES VICTIMES ....
Re: Инсеминации / януари - март 2007г./
« Отговор #48 -: Януари 17, 2007, 20:35:19 pm »
Aди, предишният път ме стимулираха с клостилбегит. Но ендометриума ми беше по тъничък :( и сега док. ми предложи- клостилбегит или ижекции.... / а аз съм страхлива ама много от игли / та си представи колко трудно взех решението за меногона :) а и да не забравяме финановата страна.... не е за пренебрегване, но нали всичко се прави в името на успеха . :)
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Инсеминации / януари - март 2007г./
« Отговор #49 -: Януари 17, 2007, 21:18:20 pm »
тити и при мен се получи тънка лигавица от Клостилбегита.
И при 2 инсета така    6-7мм лигавица..При теб колко се получи при Клостилбегит и колко мм при menogon????
При 3  инсе мисля и аз да мина на menogon.Колко ампули използвахте за стимулация????Как беше резултат с фоликулите??? :)
Re: Инсеминации / януари - март 2007г./
« Отговор #50 -: Януари 18, 2007, 09:05:36 am »
Момичета благодаря ви за подкрепата!Сима,самата инсеминация къде се прави?В гинекологичния кабинет ли?Щом казваш ,че не боли съм по спокойна.Благодаря ти много за бързите отговори на моите питанки!Желая ти предстоящата ти инсеминация да е успешна както и на всички, които се борят за това!
*
Re: Инсеминации / януари - март 2007г./
« Отговор #51 -: Януари 18, 2007, 09:23:37 am »
....самата инсеминация къде се прави?В гинекологичния кабинет ли?

Да. Процедурата трае пет минутки и 15-ина минутки ще полежиш. А каква е причината да правите инсе?
Ever tried? Ever failed? No matter! Try again. Fail again. Fail better!
Re: Инсеминации / януари - март 2007г./
« Отговор #52 -: Януари 18, 2007, 10:06:04 am »
Ами честно казано причина не сме открили.От 4 години пробваме :(.Правих изследване за хламидия, цветна снимка, посткоитален тест,изследвах прогрестерона,две спермограми при Сариев и Александров,следихме овулация и нищо.Аз съм на 26 год приятелят ми на 37.Сариев ни препоръча да пробваме инсеминация и така я докарахме до тук.Много ми се иска това да е верният път.Аз съм на преглед във вторник и се чудя дали инсеминацията се прави на следващия ден защото съм н работа
« Последна редакция: Януари 18, 2007, 11:30:25 am от soffii »
*
Re: Инсеминации / януари - март 2007г./
« Отговор #53 -: Януари 18, 2007, 13:03:34 pm »
Софи, а какво е казал Александров, щом и него сте посещавали?

На самия преглед ще ти кажат кога ще е инсето - преди прегледа няма как да се определи.
Ever tried? Ever failed? No matter! Try again. Fail again. Fail better!
Re: Инсеминации / януари - март 2007г./
« Отговор #54 -: Януари 18, 2007, 16:39:13 pm »
Сима,аз на преглед при Александров не съм ходила.Половинката там направи втора спермограма само това.Когато инсеминацията се зароди като идея се колебаех при кой от двамата лекари да се насоча и в крайна сметка избрах Сариев като се надявам да съм постъпила правилно
Re: Инсеминации / януари - март 2007г./
« Отговор #55 -: Януари 18, 2007, 19:53:25 pm »
Ади на 11 ден от стимулацията ендометриума ми беше 6 мм, а на 13 ден т.е в деня на инсето 10 мм. Сега съм на меногон от 15.01 по 2 на ден - сутрин и вечер. Трябваше днес 18 да съм на лекар но го отменихме за утре. И тогава ще мога да ти отговоря на другите въпроси.
Стискайте палци, че мъжа ми е болен а и аз започвам да се разболявам май.... :( Уж взимам мерки, но дано настинката не е причина за отлагане на инсето.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Инсеминации / януари - март 2007г./
« Отговор #56 -: Януари 18, 2007, 21:11:44 pm »
: тити с теб сме миличка!Стискаме ти палци!!! :DДано да не се разболяваш сега!!!
УСПЕХ НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА!!!!!! :D
*
Re: Инсеминации / януари - март 2007г./
« Отговор #57 -: Януари 18, 2007, 23:03:52 pm »
Аз съм на преглед във вторник и се чудя дали инсеминацията се прави на следващия ден защото съм н работа
Как ще се прави инсеминацията веднага ти вземи го попитай този твоя лекар да ти обясни малко как протича цялата история, за какво аджеба ще ти взема парите. Започва се от първите дни от цикъла (до 5 ден) прави се фоликуметрия, решава се дали ще е стимулирана или на спонтанен цикъл и т.н. Доста има писано за инсеминацията, разрови се малко в този форум. Айде със здраве и успехи!


*
Re: Инсеминации / януари - март 2007г./
« Отговор #58 -: Януари 19, 2007, 12:11:51 pm »
Zinas, не внимаваш, момиче  :balk_163:
Ever tried? Ever failed? No matter! Try again. Fail again. Fail better!
Re: Инсеминации / януари - март 2007г./
« Отговор #59 -: Януари 19, 2007, 16:02:42 pm »
Ади обещах да ти пиша какво е станало на прегледа. На 5 тия ден от стимулацита имам 2 фоликула, единият отляво 12 а другият от дясно 11.5 , а ендометриума ми е 4.7 мм.
В понеделник съм на преглед за да решим кога ще е инсето.
А колкото до настинката, при мен вече е факт. С 38.00 градуса съм и кихам и кашлям като за световно. Хубаво, че шефа ми е разбран и ми каза да не идвам днес на работа. :)