0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1840 -: Октомври 23, 2007, 11:15:40 am »
Андреяиванио,стискаме палци за 05.11.
Миме :bighug:,успех на снимката :crossfingers:
Ирис,успех на лапарото ,и дано мине леко yahoo_17
Бръмбарче,само си си дала паричките на вятъра за теста.Тест по принцип се прави 1-2 дни след като м закъснее.Няма такива които да отчитат толкова рано ,едва ли не на 2-3 ден след оплождане.Така че чакай си м ,и ако закъснее 1-2 дни вече правиш тест.Успех мила ,дано се е получило.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1841 -: Октомври 23, 2007, 11:18:56 am »
Момичетааа, днес трябваше да съм на док а то виж че ми дойде ...... :balk_145:
Пусти късмет! :(
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1842 -: Октомври 23, 2007, 11:22:16 am »
Благодаря, Krassita, то е ясно, че и двамата искаме резултатът да е  :bfp: Но аз май поизбързах, в желанииет си да знам.  :)
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1843 -: Октомври 23, 2007, 11:28:42 am »
brumbarche добре дошла сред нас и успех!!!

 Моми4ета стискам палци на вси4ки-хайде някой няма ли да се похвали!!! :ask: :crossfingers: :crossfingers: :bfp1:
  titali_   мили4ка не се разстройвай ще стане! :bighug: :bighug: :bighug: :flower:
« Последна редакция: Октомври 23, 2007, 11:30:57 am от Виктория »
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1844 -: Октомври 23, 2007, 11:58:16 am »


Бръмбърче, добре дошла тук и дано да не се задържиш много! И аз като останалите момичета мисля, че си избързала с купуването и препишкването на теста... Изчакай си кротко и търпеливо датата на М, нека даже да ти закъснее поне един ден и тогава прави тестове! Стискам ти палци да видиш  :bfp:
Ирис, Миме, успех и на двете!
 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1845 -: Октомври 23, 2007, 12:13:55 pm »
 :welcome_1: бръмбарче
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1846 -: Октомври 23, 2007, 12:22:14 pm »
Благодаря ви момичета. Проблемът при мен е, че пуша, пък не искам да пуша, ако съм бременна, е намалих ги сериозно, особено вечер, ама и по принцип де, през деня. Освен това обичам и да пийвам по 1 малко, най-често бира и то малка чашка, особено след работа. Това са вредни навици, които са забранени при бременност  :) Та затова избързах с теста, освен и това, че местя мебели и пренасям маслен радиатор, който тежи колкото мен, ако не и повече и т.н. Но и да си призная тук пред вас, тайничко се надявах, че новите тестове показват резултатът веднага. Симптоми не усещам да имам, освен болки в корема, но мен по принцип си ме боли често, така че .... а и апетит имам, лакомийка съм, но напоследак, от няколко месеца.Не искам да си внушавам, каквото и да е, затова реших, че 1 тест ще покаже. Но пак не знам, дали съм или не съм. Но поне усетих онази приятна тръпка преди давидя резултата  :) нищо, че се оказа  :bfn: но пък .... все още имам шанс  :)
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1847 -: Октомври 23, 2007, 12:45:14 pm »
Титали,късмет на следващия тираж :bighug:
Бръмбарче дано пък ни зарадваш в края на месеца ,и да не се задържаш тук при нас  :crossfingers:
Моята дата на м наближава,тези дни около 25-26,но тайничко се надявам това чудо бременност да се случи и на мен :balk_144:
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1848 -: Октомври 23, 2007, 12:48:41 pm »
Роси  :crossfingers: за  :bfp:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1849 -: Октомври 23, 2007, 13:05:48 pm »
Здравей Бръмбарче. явно много искаш да станеш майка или си уплашена. Защо е това бързане? Радвай се на живота и на човека до теб, а то останалото божа робота. Разбирам те напълно за трепета, но хубавите неща стават бавно.
Стискам палци да имаш  :bfp1:
]
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1850 -: Октомври 23, 2007, 13:10:30 pm »
Титали,късмет на следващия тираж :bighug:
Бръмбарче дано пък ни зарадваш в края на месеца ,и да не се задържаш тук при нас  :crossfingers:
Моята дата на м наближава,тези дни около 25-26,но тайничко се надявам това чудо бременност да се случи и на мен :balk_144:
rouzi-anna мили4ка стискам ти палци силно!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bighug:
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1851 -: Октомври 23, 2007, 13:29:46 pm »
Andreaivano, не бързам, но той много иска, заедно сме от около 5 месеца, а все едно са 5 години. Той го иска много повече от мен, но ... понеже от миналият месец му позволявам, инякак се настроих, че ще имам + резултат. Но от отзи месец вече мога да кажа, че са опити.  :)


Rouzi-anna, стискам палци да ни зарадваш с + резултат, най-искренно го желая на теб и на всички мили дами в този форум.

За мен е още рано, първи опити и ... май нямам цял месец. Просто - резултат вчера ме накара да се усмихна, но НАОБРАТНО. Самата аз се учудих колко съм искала + и реших да го споделя тук, с вас.

Успех  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1852 -: Октомври 23, 2007, 14:58:47 pm »
Бръмбърче, от все сърце ти пожелавам да го видиш това + тестче!
rouzi-anna, какво е това унило настроение!? Ей, я вдигай главата! НАДЕЖДАТА винаги УМИРА ПОСЛЕДНА!!!! Мисля, че този щъркел лети към теб!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1853 -: Октомври 23, 2007, 15:14:52 pm »
Мерси, baby_s, аз съм оптимист, но .... резултат след 2 седмици май. А и това реално ми е 1 опит и 1 очакване.  :) Като по-малка си мислех, че този процес е нещо много лесно и едва ли не и от 1 капка мжеш да забременееш, но с годините, особено откакто посещавам и чета този форум виждам, че не е така. Преди не си и представях какви проблеми имат хората, по-скоро не се замислях. Сега обаче виждам колко е трудно, колко трепет и надежда за  :bfp:

Наистина се възхищавам на жените тук, които въпреки трудностите, не се отказват.

 :balk_47:

И колко сте приветливи и мили ... загрижени ... истинско приятелство!!!!

Поздравления, момичета!!!!

Все пак да попитам още нещо: с какъв термометър, кога и как да си меря БТ???

благодаря ви предварително

 :bighug:
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1854 -: Октомври 23, 2007, 15:21:40 pm »
Може с обикновен живачен, дигитален или специален за базална температура. Препоръчвам ти живачен, май се оказва че са най-точни, а са и евтини. Прочети внимателно как точно да я мериш, за да са достоверни резултатите. Овулационния календар е супер и много ще ти помогне :). Успех  :goodluck: :bfp1:
*

    hameleon

  • *
  • 27
  • Имам страхотен съпруг и едно прекрасно момченце.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1855 -: Октомври 23, 2007, 15:47:34 pm »
Здпавейте момичета,в цледващите няколко месеца за мене няма да има надежда,защото се оказа че имам проблем с единия яйчник и трябва да се оперирам веднага.А след това сигурно ще трябва да се пазим пак 6 месеца.Вече изгубих надежда че скоро ще имам бебче.Все пак желая успех на всички
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1856 -: Октомври 23, 2007, 16:00:27 pm »
Благодаря ви момичета ,за куража който ми вдъхвате всеки месец.Щастлива съм че ви има .Обичкам ви сички да знаете. :bighug: :balk_104:
Бръмбарче,има инфо как да мериш БТ,и аз смених 2 термометъра и се доверих на живачния.
Хамелеон,мила успокой се .Каква е тази операция,горе главата,сигурно не е толкова страшно колкото си мислиш.Ние сме с теб и ще те подкрепяме. :crossfingers:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1857 -: Октомври 23, 2007, 16:21:36 pm »
Благодаря ти Вики, Рузи !!!
но започвам вече да губя кураж, понякога имам чувството че се мразя затова че не мога да бъда мама, зная че трябва да имам търпение и наджеда, но желанието ми е по-силно от всичкооооооооо!!!
УСПЕХ на всички и стискам палци  :crossfingers: yahoo_17

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1858 -: Октомври 23, 2007, 17:18:41 pm »
Титали ,всички ще бъдем майки,но на нас ни е отредено да водим борба за да се сдобием с бебенца.Няма да се предаваш,и на нашата улица ще изгрее слънце.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1859 -: Октомври 23, 2007, 17:43:37 pm »
Ей моми4ета няма да се от4айвате.На вси4ки които 6те правят някой манипулации, много късмет и добри резултати след това.Нали знаете 4е след всяко ло6о не6то идват само добри ,дано при вси4ки е така.На 4ака6тите :bfp: резултати  :goodluck: :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:.На :bed:да продължават никакви спира4ки ще успеем вси4ки. :bighug: :bighug:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html