0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1680 -: Октомври 10, 2007, 15:47:46 pm »
4естито и от мен Мушорон4е желая ти най-прекрасните и спокойни 9 месеца и на финала здраво беб4е!!!
И дано провле4еш крак!!!Стискам палци на вси4ки ви моми4ета!!!!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1681 -: Октомври 10, 2007, 16:09:53 pm »
му6орон4е пожелавам ти много касмет през тези  :cloud9: месеца и едно живо и здраво бебенце.дано този месец е касметлийски на вси4ки и завалят само+++++++++++++++++ резултати. :bighug: :bighug:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1682 -: Октомври 10, 2007, 17:27:36 pm »
Честито Мушоронче!!!
Толкова се радвам когато някой от форумите се похвали с +че.
Пожелавам ти леко и безпроблемно бременеене и после много щасливи мигове с малкото бебче. Дано наистина този месец да е касметлийски и повече момичета да станат скоро мами!
Много целувки и :bighug:
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1683 -: Октомври 10, 2007, 18:57:34 pm »
Честито и от мен миличка :) Да си жива и здрава и радвай се много на бебчо :):):) Целувки и да се пазиш  :wink:
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1684 -: Октомври 10, 2007, 21:25:39 pm »
Честито мушоронче
желая ти една безпроблемна бременост,която да завърши с ено живо и здраво бебче

Аз да ви се оплача момичета :(
моята квартална ми направи изследвания-кръв и урина,прати ме на ехограф, прегледа ме и накрая заключи:прекрасни изследвания,нямаш и нищо на ехографа,значи няма проблем и ме прати в къщи да пия чайчета,а болката си остава.
АГ го изключи,заради загубата на бебето на 17,08,каза че съм си внушавала,ама аз не съм толкова сигурна,а и посреднощ се събуждам от ужасни болки в кръста,и тази тъпа и упорита болка в ляво,и незнам-може ли толкова симптоми??????
Реших днес след последната прорязваща болка да отида на ултразвук,но лекарката ми е в болнични до края на седмицата
Кажете си вашето мнение може ли да има нещо+++
« Последна редакция: Октомври 10, 2007, 21:35:51 pm от sasuna »
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1685 -: Октомври 10, 2007, 21:42:44 pm »
Мушорон и маргарет 4естито, моми4ета, лека бременност и никакви проблеми пове4е,
сасуна, ако имаш предвид + за бременност защо не си  направиш едно тест4е, може пък да те изненада приятно :)
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1686 -: Октомври 10, 2007, 22:23:30 pm »
Обещах да изкрещя, когато вече се вижда хубаво - ЧЕСТИТООООООООООООООООООО, МУШОРОНЧЕ! Пожелавам ти 1000000000000000000 пъти положителни емоции и след 9 месеца да чуеш най-сладкия плач!
 Сузана - направи си тест, вместо да се тормозиш - ще ти отнеме две минути, а ще ти спести стотици пъти по толкова нерви.
 
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1687 -: Октомври 11, 2007, 07:51:23 am »
Момичетааа камък ми падна от сърцето.Благодаря на доктор Бедринова и доктор Ефтимова, които вчера и днес видяха мноооого ранна бременост и мъничък плоден сак.
Благодаря ви за подкрепата и съветите.
Нека този месец :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: е пълен с положителни изненади за много от нас!!!
Честито и от мен :D
Лека и спокойна бременност

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1688 -: Октомври 11, 2007, 09:29:46 am »
Иска ми се и днес някой да изпищи  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Или най-късно утре :P

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1689 -: Октомври 11, 2007, 09:36:31 am »
Момичета просълзихте ме!
Като гледам графиките много от вас чакам да се похвалят този месец.
Ирис твоята графика много ми прилича на моята.УСПЕХ МИЛА!
Тани77 чакаме да се похвалиш и ти днес!
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1690 -: Октомври 11, 2007, 09:47:54 am »
Миии, може и аз да съм този някой....Ама ме е страх д си направя тест. Ако смятам средната ми продължителност на цикъла от 35 дни, имам 1 ден закъснение. Нооо предходния месец Овуто беше 6 дни по-късно, следователно и цикъла беше 41 дни. А пък така се случи, че този месец нищо не съм мерила и не знам кога е било О. Обаче съм необичайно спокойна. Мисля да изчакам до сряда за теста, ако не ми дойде до тогава, за да не храня напразни надежди.
/>
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1691 -: Октомври 11, 2007, 09:49:26 am »
Аз и за утре ще се надявам! :P

*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1692 -: Октомври 11, 2007, 10:23:41 am »
Verra, хайде стискаме палци и да ни зарадваш!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1693 -: Октомври 11, 2007, 11:19:01 am »
Привет и от мен.Ирис,Верра,Тани :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Трябва да се въоражим с о6те малко търпение,о6те няколко дена.Анвколко дена на фона на години 4акане и надежди,са ни6то.Да,ама не.Винаги последните 2,3,4 дена са най мъ4ителни.
Късмет на вси4ки. :goodluck:
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1694 -: Октомври 11, 2007, 12:49:25 pm »
Момичета, много ви благодаря, ама аз отпаднах от класацията още в неделя, а в понеделник кръвният тест само го потвърди. Днес вече лелката идва и съм доволна за пръв път от 2 години, защото успях да си запиша час за д-р Владимиров за вторник. Извадих невероятен късмет - някаква пациентка го е освободила. Така че, този месец може би няма да отиде напразно... Поне съм заредена с нови сили. Засега. Дано не се разочаровам пак.
Стескам палци на всички НЕчакащи!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1695 -: Октомври 11, 2007, 13:58:39 pm »
Здравейте, мацки! И аз чакам някоя от вас да се похвали тези дни.... хайде, още малко радост тази седмица няма да е излишен

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1696 -: Октомври 11, 2007, 20:19:15 pm »
Стискам палци моми4ета!Ову.дойде и отново с пълни сили се захващаме за "работа" дано този месец имаме късмет и мноооого моми4ета да се похвалим!!! :crossfingers: :bfp: :bfp: :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: :bighug:
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1697 -: Октомври 11, 2007, 21:22:13 pm »
Момичета за съжаление днес отпадам от класацията,но да се надяваме, че е за последно /надеждата умира последна/. Стискам палци на всички чакащи! Успех!
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1698 -: Октомври 11, 2007, 21:33:43 pm »
 :bighug:
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1699 -: Октомври 11, 2007, 22:07:37 pm »
Тani77, съжалявам, мила. Ние с теб сме за Коледните бебочковци. Дано си останем само двете.
 Вики, много ти стискам палци! Хайде, като сте започнали с хубавите новини, да не спирате!
 вера, отнася се и за теб, да не си помислиш, че съм те пропуснала?