0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1480 -: Октомври 02, 2007, 10:36:03 am »
vladyhka, гаранция теста е дефектен  :balk_163:
из4акай няколко дена и направи нов, който ще покаже втора линия, без ДЕФЕКТИ  :cuddle: :goodluck:
                                                                                                                                                                                 :bighug: :balk_103:
<a
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1481 -: Октомври 02, 2007, 11:04:56 am »
Ох престраших се...и аз да драсна.По принцип ми идва на 29-35 дни, днес ми е 32 ден и трябва до четвъртък да НЕ ми дойде ама ...нещо май тоя месец си направих кистичка на 18 ден от М беше 18/16 с много силни болки в десен яйчник обаче болките си останаха и май не се е спукал :( . Боли ме даже много направо кръста и крака ми се схащат.Май е рано за тест и ще си чакам а така ми се плаче,че пак не е станало...Иначе БТ ми е 37,00 ма тя не ми пада като ми идва като си гледам старите графики та май ще спра да я меря...

Късмет на всички момичета и дано вие се похвалите :bfp: :crossfingers: :crossfingers:
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1482 -: Октомври 02, 2007, 11:08:37 am »
Ох престраших се...и аз да драсна.По принцип ми идва на 29-35 дни, днес ми е 32 ден и трябва до четвъртък да НЕ ми дойде ама ...нещо май тоя месец си направих кистичка на 18 ден от М беше 18/16 с много силни болки в десен яйчник обаче болките си останаха и май не се е спукал :( . Боли ме даже много направо кръста и крака ми се схащат.Май е рано за тест и ще си чакам а така ми се плаче,че пак не е станало...Иначе БТ ми е 37,00 ма тя не ми пада като ми идва като си гледам старите графики та май ще спра да я меря...

Късмет на всички момичета и дано вие се похвалите :bfp: :crossfingers: :crossfingers:
Докато не видиш М със сигурност, шансове винаги има. А доста момичета дори и след като са я видяли. Затова повече вяра и късмет. :crossfingers:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1483 -: Октомври 02, 2007, 11:43:58 am »
А, да се разберем от сега, на никой няма да му идва :P    :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1484 -: Октомври 02, 2007, 11:55:25 am »
Късмет stivarip  :crossfingers: дано те подмине този месец лелката.
Аз ще чакам да не ми дойде на 10-ти. Да видим! Хайде дано в октомври да завалят много положителни тестчета!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1485 -: Октомври 02, 2007, 12:06:04 pm »
Здравейте момичета, стискам палци на всички да видите така желания положителен резултат от теста за бременност.
Искам и аз да се запиша. Не знам дали съм в точната тема, тъй като съм с операция /коремна/ от ендометриоза, но аз наистина всеки месец съм в очакване на положителния резултат.
Чакам да Не ми дойде на 06.10. Този месец, след доказана О, имам леки болки в яйчниците и много често посещавам WC-то. В момента ме болят гърдите при допир, но други ПМС нямам, поне за сега.
Още веднъж УСПЕХ на всички в борбата :D
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1486 -: Октомври 02, 2007, 12:37:10 pm »
добре дошла ралиес :cheerleader: :crossfingers:
<a
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1487 -: Октомври 02, 2007, 14:15:05 pm »
Добре дошла Ралиес и скоро да ни зарадваш с добри новини!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1488 -: Октомври 02, 2007, 14:39:16 pm »
Имам чувството, че това е някакъв омагьосан кръг. Мисля, че ми дойде 8O. Казвм мисля, защото има нещо което го орпеличавам на кафеникаво зацапване. 4 дни по-рано от предвиденото и никакви ПМС освен гърдите.
Няма да ви занимавам с това как се чувствм, защото всички тук сме го изпитали, но незнам на къде да тръгна. Имам зад гърба си 4 неуспешни инсеминации и 1 неуспешно ин витро :( :( :(
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1489 -: Октомври 02, 2007, 15:22:27 pm »
Възможно е да е от другото зацапване - пожелавам ти го от сърце!
*

    hameleon

  • *
  • 27
  • Имам страхотен съпруг и едно прекрасно момченце.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1490 -: Октомври 02, 2007, 15:47:33 pm »
ralies аз четох че около 8 дни след оплождането на яйцеклетката при залепване за маточната стена се отделя секрет с ръждив цвят.Така че не се отчайвай още ,а пробвай един тест за бременност.Аз също го имах това зацапване на 28.9 а трябва да ми дойде на 7,10.Така че да се надяваме,че този месец сме имали успех :bfp: :crossfingers:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1491 -: Октомври 02, 2007, 15:54:23 pm »
Имам чувството, че това е някакъв омагьосан кръг. Мисля, че ми дойде 8O. Казвм мисля, защото има нещо което го орпеличавам на кафеникаво зацапване. 4 дни по-рано от предвиденото и никакви ПМС освен гърдите.
Няма да ви занимавам с това как се чувствм, защото всички тук сме го изпитали, но незнам на къде да тръгна. Имам зад гърба си 4 неуспешни инсеминации и 1 неуспешно ин витро :( :( :(
Не се отчайвай още, ralies. Докато не ти текне нормален мензис, има надежда.  :crossfingers:
hameleon, като ти гледам граиката, утре можеж да направиш едно тестче  :D
« Последна редакция: Октомври 02, 2007, 16:09:17 pm от Stivarip »
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1492 -: Октомври 02, 2007, 18:39:27 pm »
Моми4ета стискам ви палци на вси4ки!!!!!!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bighug: :goodluck:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1493 -: Октомври 02, 2007, 19:18:58 pm »
Здравейте, мацки! Супер ми действате след много гаден и напрегнат ден! От всякъде тука лъна на ентусиазъм и добри чумства! На всички ви  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: И дано чакащите за 7-8.10 да видят само  :bfp: Аз ше ги видя чертите, ама на овулационния  :balk_600:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1494 -: Октомври 02, 2007, 21:06:22 pm »
Хайде, кой овулационен, кой бременен - всички да видим две чертички!
 Р.Р. Мен вече започват да ме присърбяват ръчичките за едно тестче, ама няма... :jump12:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1495 -: Октомври 02, 2007, 21:09:35 pm »
момичетаа  :crossfingers: дано този месец всички да видите  :bfp1:   а за мене си  :crossfingers:след положителния за ову дано този месец  :bfp1:


Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1496 -: Октомври 02, 2007, 21:17:25 pm »
момичета нещо ужасно ме заболя корем,даже не корем а матка вътре 8O,много боли, ей рано ми още днес 22 ден,имам да правя още тестове :balk_160: :balk_132:     Миори купи ли си тест? :crossfingers: :bfp:     
<a
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1497 -: Октомври 02, 2007, 21:25:35 pm »
Мели ,след +овулационен ,дано видиш  :bfp:. Ирис стискам палци ,дано сте успели.
Рали ,нищо не е сигурно ,имаш шанс още ,може да не ти дойде,ще се молим :crossfingers:Мушорон успех и на теб.
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1498 -: Октомври 02, 2007, 21:51:59 pm »
Купих тест Клиър Блу, 4ивали ли сте го, утре сутрин ще го правя, когато ще е 11ти ден след ову-то, нямам никакви ПМС- нито болки в цицките, нито в корема, нито сънливост или пък гадене, това нормално ли е?  8O
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1499 -: Октомври 02, 2007, 22:06:35 pm »
Купих тест Клиър Блу, 4ивали ли сте го, утре сутрин ще го правя, когато ще е 11ти ден след ову-то, нямам никакви ПМС- нито болки в цицките, нито в корема, нито сънливост или пък гадене, това нормално ли е?  8O
Стискам палци  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: