0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #120 -: Януари 17, 2007, 22:10:09 pm »
Iglikapan ами вий нали работите по въпроса :D
Вчера, днес, утре все подходящи дни , 3-4 дена след Прегнила всеки ден бебеправене :D и дано чудото стане :P

Аз от няколко часа имам странни доста силни болки ниско в корема и се чудя от какво са 8O :?Глътнах е вечерната доза Но-Шпа да видим дали ще ме отпусне.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #121 -: Януари 17, 2007, 22:10:58 pm »
....
Патриция, Магдалина може да има право и да е имплантационно кървене :D, не знам но като ти гледам графиката много странно ми се вижда 4 дни зацапване преди МЦ или и  да е част от МЦ пак странно 8O. Но за по-сигурно можеш да чакаш, аз нямаше да имам такова търпение :D.Дано да е  preggo
...
Това зацапване е от нисък прогестерон. Знам, че не трябва да го считам за М. Пия Утрогестан (3x1), но май трябва да увелича дозата.  :? Ще направя тест тия дни, но не се надявам много на +.  :(

П.П. : Много благодаря за вниманието, което ми отдели.  :D Никак не ме бива в разчитането на графиките и имах нужда някой да ми вдъхне малко надежда.   :bighug:
« Последна редакция: Януари 17, 2007, 22:31:06 pm от Patricia »




Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #122 -: Януари 18, 2007, 08:07:55 am »
Момичета привет от мен
Аз вече мога да се похваля, че дочаках + резултат и през август дай боже ще си имаме бебченце.
Пожелавам на всички ви скоро да видите двете чертички и да гушкате пухкави бебоци  :P
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #123 -: Януари 18, 2007, 08:24:25 am »
Честито  :D
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #124 -: Януари 18, 2007, 09:21:13 am »
Патриция това с прогестерона обяснява зацапването  :? :, Но дано да е станало бебчето  :D Стискам палци :balk_103:

Елка честито - лека бременност и здраво и хубаво бебече :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #125 -: Януари 18, 2007, 19:41:35 pm »
Честито Елка!
Дано и ние скоро да се похвалим с такава новина!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #126 -: Януари 18, 2007, 20:12:18 pm »
Честито Елка.Лека бременност
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #127 -: Януари 18, 2007, 22:44:29 pm »
Eли, честито и от мен, много хубава новина!  :lol: Прочетох предната ти публикация, че лекарят ти е казал, че имаш киста?  8O
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #128 -: Януари 19, 2007, 06:31:52 am »
:flower:Честито Елка!



Лека бременност!

[/color]
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #129 -: Януари 19, 2007, 08:14:39 am »
честитио, елка, очакваме с нетърпение темата-Елка стана мама, през август!!!!!!

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #130 -: Януари 19, 2007, 08:58:21 am »
Елка ,честито!!!!!!!Лека и безпроблемна бременност! :D :D :D
Айде сега да си влачиш крачката ,че да те последват и другите момичета! :D
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #131 -: Януари 19, 2007, 16:01:48 pm »
Момичета привет от мен
Аз вече мога да се похваля, че дочаках + резултат и през август дай боже ще си имаме бебченце.
Пожелавам на всички ви скоро да видите двете чертички и да гушкате пухкави бебоци  :P
:balk_46: Честито, Ели!  :D




*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #132 -: Януари 19, 2007, 16:59:21 pm »
Брво, Ели! Честито! много лека бременност ти пожелавам!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #133 -: Януари 19, 2007, 18:28:18 pm »
Честито :)Желая ти леко бременеене и здраво и хубаво бебче :balk_118:
Дано да повлечеш крак,на мен  ми закъснява,но не бързам да се радвам и няма да прибързвам с тестовете.

*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #134 -: Януари 19, 2007, 21:01:42 pm »
Честито, Elka!
Желая ти лека и безпроблемна бременност! А също и здраво и красиво бебче като резултат!

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #135 -: Януари 19, 2007, 21:15:04 pm »
Аз се разписах в темата на чакащите преди 1-2 дни, но няма да е този месец :( Днес пак почнаха да ме болят гърдите, както винаги досега, преди да ми дойде. ПМС-то е същото, така че чакам М на 28.01 и оставям бебето за следващия месец.

Стискам палци на останалите чакащи бебета в темата и нечакащи М :) Дано Елка наистина повлече крак!  :blowingdust: yahoo_17
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #136 -: Януари 19, 2007, 21:25:33 pm »
E, Seasmilebg   недей така!
Както се казва рибата още в морето, а ти слагаш тигана. Болките в гърдите не са кой знае какъв признак и нямаш причина до го отписваш още този цикъл.
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #137 -: Януари 19, 2007, 22:04:30 pm »
Леко бременеене,Ели!На останалите късмет!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #138 -: Януари 20, 2007, 09:00:28 am »
E, Seasmilebg   недей така!
Както се казва рибата още в морето, а ти слагаш тигана. Болките в гърдите не са кой знае какъв признак и нямаш причина до го отписваш още този цикъл.


Chinni, добро утро! Много ми се иска да си права, но нямам кой знае какви надежди. Снощи даже се шегувахме с мъжа ми (ако това може да се нарече шега, защото той много силно иска да имаме бебе и като разбра, че пак ме болят гърдите, и му стана криво), че мога да разбера даже и без тест вече дали е станало бебето още 1 седмица преди да ми дойде - почне ли да ме свива ниско долу + болките в гърдите, до 8-9 дни ми е дошло.
Но все пак благодаря ти за подкрепата! Виждам от лентичката ти, че остава още малко :) - пожелавам ти всичко да мине възможно най-леко за теб и скоро да се гушкате с бебо!  :babbycarrage:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #139 -: Януари 20, 2007, 10:41:27 am »
Мисля, че ми се размина този месец. :? Въпреки Утрогестана, започнах да кървя, макар и леко и реших да го спра и да отбележа нов цикъл. Странно е, че БТ ми се покачва. 8O  :?