0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #100 -: Януари 14, 2007, 21:54:21 pm »
Не смея да се надявам много на две чертички този месец, за да не се разочаровам отново, но все пак малко надежда ми е останала. Така че, реших и аз да пиша тук. Успех на всички очакващи положителен тест!  :hello:




Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #101 -: Януари 16, 2007, 15:52:41 pm »
Да се присъединя и аз към чакащите  :bfp:този месец  :lol: Не(очаквам) да ми дойде на 28.01.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #102 -: Януари 16, 2007, 18:05:34 pm »
И аз чакам и се надявам на  :bfp:
Днес имах подобие на пмс,но в по-слаба форма и надеждата ми започна да се изпарява мъничко.Успех на всички момичета yahoo_17

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #103 -: Януари 16, 2007, 18:10:24 pm »
И аз се присъединявам, момичета към чакащите  двете чертички :D
Дано да не ни дойде в близки 9 месеца  :D :D :D
Стискам палци за вас :balk_103:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #104 -: Януари 16, 2007, 19:50:23 pm »
momicheta pomagaite!
vchera mi napraviha 1000 ed. pregnil i ovulaciqta trqbvashe da nastapi do 36h. predi malko/kam 19h./ si napravih test za ovulaciq i toi otchete visoko nivo na LH!!! koeto me ozadachi, zashtoto nali LH valnata trqbva da premine / ili da spadne - neznam kak se kazva tochno/ i togava chakame tezi 36h. do ovu-to. Nqkoi znae li dali e taka?
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #105 -: Януари 16, 2007, 20:04:45 pm »
momicheta pomagaite!
vchera mi napraviha 1000 ed. pregnil i ovulaciqta trqbvashe da nastapi do 36h. predi malko/kam 19h./ si napravih test za ovulaciq i toi otchete visoko nivo na LH!!! koeto me ozadachi, zashtoto nali LH valnata trqbva da premine / ili da spadne - neznam kak se kazva tochno/ i togava chakame tezi 36h. do ovu-to. Nqkoi znae li dali e taka?
Здравей, мила!
Когато моя док ми би Прегнила преди наколко дни ми каза че Ову-то ще настъпи от 24 до 48 часа, според мен няма за какво да се притесняваш :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #106 -: Януари 16, 2007, 20:07:45 pm »
Все пак +тест показва че ще има Ову и то в рамките на 24-48 часа , което долу-горе прави същото което ти казва доктора.
Ако нещо бъркам  :?или не се изразявам правилно, моля някой по-знаещ да ме поправи. :?
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #107 -: Януари 16, 2007, 20:11:22 pm »
Radosttinka, mersi za uspokoenieto,
obache men po-skoro me pritesnqva tova, che LH valnata vse oshte e visoka. Oh nie shte si bachkame za bebeche, to ovu-to vse shte nastapi...nadqvam se :?
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #108 -: Януари 16, 2007, 20:36:06 pm »
Не се притеснявай излишно Iglikapan, всичко ще бъде Ок.
Ову-то може и да е утре. :D
А вие не си губете времето :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #109 -: Януари 17, 2007, 14:18:33 pm »
Какво става с вас чакащи дами? 8O
Никой нищо не пише :(
Моята предполагаема М е на 25.01 - още 8 дена в очакване :)
Няма ли някой който вече да се похвали с дора новина?
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #110 -: Януари 17, 2007, 14:33:57 pm »
Моята предполагаема М е на 25.01 - още 8 дена в очакване :)
Няма ли някой който вече да се похвали с дора новина?

и моята дата е 25 януари, от този месец се пробваме отново, но надали ще стане от раз. Пък и да стане, при мен това е лесната част, по-трудно е да се задържи. Досега не се устисквала за повече от 11 седмици.
Стискам ти палци да се похвалиш на 26 януари
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #111 -: Януари 17, 2007, 14:35:28 pm »
Какво става с вас чакащи дами? 8O
Никой нищо не пише :(
Моята предполагаема М е на 25.01 - още 8 дена в очакване :)
Няма ли някой който вече да се похвали с дора новина?

Още ден - два и ще видим дали ще ми дойде. Но пък с това зацапване, май ще отпиша надеждите този месец...  :?




Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #112 -: Януари 17, 2007, 14:48:08 pm »
Здравейте , и аз да се запиша че НЕ ЧАКАМ на 19,01 и се надявам много силно да е станало. Патриция направи тест - това може да е имплатационно зацапване- дано!
Успех на всички :D


Спрете Земята, искам за сляза
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #113 -: Януари 17, 2007, 14:51:51 pm »
Здравейте , и аз да се запиша че НЕ ЧАКАМ на 19,01 и се надявам много силно да е станало. Патриция направи тест - това може да е имплатационно зацапване- дано!
Успех на всички :D
Благодаря, че ми даваш надежда, но ще изчакам поне да ми закъснее. Струва ми се малко рано за тест... Успех и на теб!  :bighug:




Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #114 -: Януари 17, 2007, 15:16:09 pm »
Здравейте , и аз да се запиша че НЕ ЧАКАМ на 19,01 и се надявам много силно да е станало. Патриция направи тест - това може да е имплатационно зацапване- дано!
Успех на всички :D
Благодаря, че ми даваш надежда, но ще изчакам поне да ми закъснее. Струва ми се малко рано за тест... Успех и на теб!  :bighug:
Рано- рано ама си 12 ден след ову  :D


Спрете Земята, искам за сляза
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #115 -: Януари 17, 2007, 15:34:55 pm »
Сиа, ще стискам палци дано да стане и после всичко да е ок :D При мен се явява, нещо като първи опит, защото този месец си имах Ову(макар и предизвикано) и незнам какво да очаквам особено с тази по-ниска БТ :(

Патриция, Магдалина може да има право и да е имплантационно кървене :D, не знам но като ти гледам графиката много странно ми се вижда 4 дни зацапване преди МЦ или и  да е част от МЦ пак странно 8O. Но за по-сигурно можеш да чакаш, аз нямаше да имам такова търпение :D.Дано да е  preggo

Магдалина и на теб малко ти остава да чакаш, а дано да се похвалиш с  :bfp:

Айде чакам новини следващите дни :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #116 -: Януари 17, 2007, 16:55:47 pm »
Привет и от мен
И аз съм от нечакаштите днеска. Симптоми имам, но не смея да се надявам. Ако до утре сутрин не ми дойде ще направя тест. Мислите ли че ще покаже правилно?
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #117 -: Януари 17, 2007, 17:24:03 pm »
Zdraveite vsichki
az nqma da chakam na 31.01., no dnes i utre ni predstoi oshte rabota :) okaza se, che vchera naprazno sam se pritesnila za LH valnata, zashtoto ginekologa mi obqsni, che sled pregnil dava lajliv polojitelen rezultat po-dalgo vreme.
Haide, uspeh na vsichki!!!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #118 -: Януари 17, 2007, 17:32:50 pm »
Zdraveite vsichki
az nqma da chakam na 31.01., no dnes i utre ni predstoi oshte rabota :) okaza se, che vchera naprazno sam se pritesnila za LH valnata, zashtoto ginekologa mi obqsni, che sled pregnil dava lajliv polojitelen rezultat po-dalgo vreme.
Haide, uspeh na vsichki!!!
Аз казах ли ти да не се притесняваш излишно :D
Ето че имало и логично обяснение на проблема. И аз не знаех че е така, а си мислих да си вземя тестове и след Прегнила да пробвам  :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #119 -: Януари 17, 2007, 20:28:58 pm »
Ami Radosttinka, qvno sled pregnil shte trqbva da razchitame samo na dobrata stara folikulometriq. Dnes na pregleda se ustanovi, che folikula mi se e spukal. YRA!!! ama dali sam oshte v ovulaciq, chudq se! 8O

Пиши на кирилица!
« Последна редакция: Януари 17, 2007, 20:32:05 pm от Мели »