0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #440 -: Април 22, 2007, 12:36:46 pm »
Момичета,някоя чака ли за 4-5 да не и дойде и да си правим компания в чакането? :D
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #441 -: Април 22, 2007, 13:32:24 pm »
мм да, ще си правим. Днес ми е 11 ден след овуто. Дано този път да се е получило. Въпреки, че не издържах и си направих тест  :bfn: Рано е още, но май няма да е и този път.
Успех.
/>
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #442 -: Април 23, 2007, 08:45:28 am »
Момичета аз ще чакам и другия месец  :( . В събота ми дойде. Да видим и този месец пак. Аз май съм със завишен пролактин. От време на време се сещам да се проверявам за секрет и сега имам. От днес започвам да пия Парлодел. Пожелайте ми успех за този месец. И на всички успех от мен!
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #443 -: Април 23, 2007, 09:14:57 am »
Верче, и аз като теб все се тествам рано,но този път съм решила да чакам до евентуално закъснение,че иначе няма смисъл.Пожелавам ти успех,дано се похвалиш скоро с +++.
Мими и на теб успех през този цикъл!!!
А аз имам да чакам 10 дена,макар вече много да не се надявам. :D
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #444 -: Април 23, 2007, 09:29:12 am »
Успех Мими. Пожелавам ти да се случи чудото по-рано от колкото очакваш.
Стелинче, защо 10 дена, доколкото виждам от графиката ти днес ти е 13-и ден. Няма да чакаш дълго. Дано получиш най-хубави подарък този месец.   
 :bighug:
/>
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #445 -: Април 23, 2007, 16:22:15 pm »
Верче,днес ми 20 ден от МЦ и трети ден след О.,ако съм я преценила правилно,така че малко ще почакам,то се свиква.... :D Успех на всички!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #446 -: Април 23, 2007, 19:11:53 pm »
  stelina8 на мен остават два три дни чакане дано този път стане
  успех на всички
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #447 -: Април 24, 2007, 16:11:47 pm »
И аз чакам ..5-6 май, та да видиме;-))) Чета ви отдавна , но не съм писала, така че нека да ви се представя;-)))): опити от 1 година и малко и нищо...всички симптоми си ги откривам многократно;-))) , така че вече спрях да търся каквито и да било признаци предварително. Най-лошото при мене е напредналата възраст - 39. Изследванията са ни добри дотук- направила съм: хормони , фоликуметрия, микробиология, спермограма. Остава ми проходимост на тръбите, но преди това четох , че трябва изследване за хламидия...А и другото което е, спермограмата не ни е направена в специализирана клиника по стерилитет, сигурно ще се наложи да се повтори...просто исках да си дам малко почивка. Момичета, добре че ви има, по лесно се чака с дружина;-))) Иначе направо можеш да психясаш! На всички успех в чакането и дай боже само положителни резултати този месец и другия, от сърце ви го желая :)
*

    Мария

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #448 -: Април 24, 2007, 16:42:43 pm »
Здравейте момичета, за първи път се включвам в тази тема, защото правим опити от година и половина, но за първи път ми закъснява с 4 дни, което е необичайно за мен. Направих си тест тази сутрин - отрицателен, но мензис няма. През цялото време ми е студено - възможно ли е забавянето да е поради евентуална предстояща настинка? Другото, което се сещам е, че пия витамини с витамин С - те могат ли да забавят минзиса с 4 дни? Моля посъветвайте ме на кой ден от закъснението да направя втория тест. Засега не искам да правя кръвен тест - нямам никакви признаци на бременност освен необичайното закъснение, подут, но неболезнен корем и втрисане /ако последното въобще е признак/. Благодаря на всички, кооито ще ми пишат!
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #449 -: Април 24, 2007, 16:58:47 pm »
Привет на всички чакащи, така в групичка се понася наистина по-леко.
Марийче, аз на твое място не бих издържала и бих си пуснала кръвен тест. Стискам палци да видиш  :bfp: както и на всички вас.
На мен ми остава само още един ден, но май няма да е и този месец. температурата ми днес падна на 36.8 и тестчетата са (-). Уфф вече и аз не знам, толкова се стараем, а не става. Понякога ме обзема голямо отчаяние.
Да стискаме групово палци  :crossfingers: и дано повече от нас да се похвалят в най-скоро време.
/>
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #450 -: Април 24, 2007, 17:24:40 pm »
maria, като начало премери си БТ...ако е над 37 и М. няма...най-вероятно има бебе  :D При някои жени теста показва 2 черти малко по-късно, препоръчва се да се направи наи-малко 14-16 дни след О. Това че днес е (-) не значи че утре не може да бьде (+). Успех на всички ни. :goodluck:
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #451 -: Април 24, 2007, 19:22:42 pm »
Таня,Сиси,Верче,Миме успех на всички!!! :lol:
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #452 -: Април 25, 2007, 09:42:54 am »
Аз ще чакам следващия месец  :(
Дано вие да имате повече късмет.
Вече чакам от 7-8 месеца, не е много, но се чудя какво да правя. Хормоните са ок, спермограмата също. Дали би било добре една хидротубация или е твърде скоро, как мислите?
/>
*

    Мария

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #453 -: Април 25, 2007, 10:18:00 am »
Момичета, благодаря Ви за съпричастността, но за жалост днес ми дойде. Дано Вие имате повече късмет!
Вики, преди да прегледаш тръбите си направи микробиология и изследване за хламидии - за тях не е рано. Успех!
*

    Мария

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #454 -: Април 25, 2007, 10:19:55 am »
Верче, извинявай, на теб пишех, но обърках името, днес съм доста разстроена. Успех на всички чакащи момичета!
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #455 -: Април 25, 2007, 10:24:44 am »
Благодаря ти Марийче  :bighug: Ще тъгуваме днес заедно.
/>
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #456 -: Април 25, 2007, 22:43:02 pm »
Другия месец дано имаме късмет с теб Верче 
успех на Таня, Миме
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #457 -: Май 05, 2007, 10:01:27 am »
Момичета няма ли някой, който да очаква добрата новина скоро? Отдавна тази тема не е подновявана  :) Има такьв въпрос: Обикновено 1-2 дни след О. получавам чувствителност на гърдите което намирам за нормално до следващия цикъл. Четейки форума виждам, че почти всички вече забременели момичета споделят че имат такава чувствителност и то доста ясно изразена. Странното при мен в момента е че за първи път откакто си следя по-сериозно състоянието забелязвам, че все още нямам никаква чувствителност, вече 6-ти ден след О. :ask: Това е нетипично за мен, тъй като до сега винаги съм имала чувствителност, къде по-слаба, къде по-силна... да не говорим, че все пак очаквам след броени дни да не ми дойде и си мисля, че все пак е нормално поне малко да ме болят?! Просто не знам какво да мисля... Моля, за вашите мнения и впечатления ако имате такива. Денис, ще се радвам и на твоя коментар. Благодаря.
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #458 -: Май 05, 2007, 16:48:43 pm »
Здравейте отново!
dsd мисля че няма за какво да се притесняваш. По принцип, до колкото съм чела, чувствителността на гърдите се дължи на повишаването на прогестерона след О. Колкото по-високи са стойностите му, толкова и по-чувствителни и напрегнати стават гърдите. Незнам дали знаеш, но този хормон помага за отделянето на жълто тяло и имплантирането на малкото бебенце към стените на матката. Ако искаш за да си по спокойна, отиди на лекар, за да те изпрати да си изледваш прогестерона. Ако е много нисък и да се опложда яйцеклетката ти, няма как да се хване ембриона. Заради това и аз досега бях на Дуфастон, а този месец съм на Утрогестан. Желая ти всичко да е нормално и скоро да се похвалиш.
А аз сега съм в "работните дни". Днес ми е 15 ден от цикъла и чакам 2 чертички на теста за О. Стискайте палци и аз да чакам този месец за последно.
Късмет на всички!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #459 -: Май 05, 2007, 19:25:09 pm »
И аз чакам, но след 9-10 дни :( т.е. има да си чакам и да си въобразявам разни неща...много гадно.
На мен лично всеки месец са ми различно чуствителни гърдите.
Но имам спомен от първата бременност че много наедряха и то още преди теста. Тогава попринцип преди да ми дойде ми се уголемяваха и боляха бая, а сега също са чуствителни но не се уголемяват ( за съжаление) :oops:
Този път съм решила да не се тествам преди деня на очакваната М.